Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Winnica — Wrocław

Najlepsza oferta

Poza nie
13:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

122,09 

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Wrocław w 2019 rok

W poniedziałki
08:25
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

125,00 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

125,00 
22.06, 23.06, 29.06, 30.06...
15:30
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

125,00 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu21 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

126,19 
W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu17 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

10:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

127,50 
Poza pią i nie
09:45
Czas przejazdu22 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu21 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
pon, wto
15:30
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
Codziennie
00:15
Czas przejazdu19 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:40

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

131,00 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu21 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,60 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu21 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

08:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,60 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,60 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,60 
Codziennie
00:15
Czas przejazdu18 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:40

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,62 
Poza pon i czw
06:00
Czas przejazdu17 h. 55 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

23:55

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,62 
17.06, 19.06, 21.06, 23.06, 25.06...
10:00
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,62 
19.06, 20.06, 22.06, 23.06, 26.06...
15:00
Czas przejazdu16 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,62 
19.06, 20.06, 22.06, 23.06, 26.06...
15:15
Czas przejazdu15 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

07:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,62 
Codziennie
03:40
Czas przejazdu19 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,90 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,90 
pon, czw
06:00
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

137,40 
W dni powszednie
09:50
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

137,63 
15.07, 18.07, 20.07, 23.07, 25.07...
03:40
Czas przejazdu18 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

138,08 
Poza pon i śro
09:45
Czas przejazdu21 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

141,05 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

141,05 
22.06, 23.06, 29.06, 30.06...
15:30
Czas przejazdu16 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

141,05 
21.06, 26.06, 01.07, 06.07, 11.07...
03:40
Czas przejazdu19 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

142,22 
pon, wto, czw, pią
15:00
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:10
+1 dzień

Wrocław

ВРОЦЛАВ,

143,11 
pon, wto, czw, pią
15:15
Czas przejazdu16 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

07:10
+1 dzień

Wrocław

ВРОЦЛАВ,

143,11 
17.06, 22.06, 27.06, 02.07, 07.07...
03:40
Czas przejazdu18 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

145,05 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

148,10 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu17 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

148,10 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

148,47 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

148,47 
pon, śro, pią
10:50
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

150,00 
wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu26 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

155,89 
wto, pią, nie
17:40
Czas przejazdu26 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

155,89 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu18 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

160,57 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

160,57 
Poza nie
06:00
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

163,31 
Poza nie
06:20
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

163,31 
wto, czw, sob
10:50
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

163,32 
wto, czw, sob
10:50
Czas przejazdu19 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

163,32 
19.06, 24.06, 29.06, 04.07, 09.07...
03:40
Czas przejazdu18 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

163,68 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

ВІННИЦЯ 2, вул.Хмельницьке шосе,107

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

165,64 
W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu21 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

10:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

167,99 
W niedziele
06:00
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

168,21 
W niedziele
06:20
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

168,21 
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Wrocław
Do miasta Winnica
Z miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu