Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Wrocław w 2018 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
21:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 17 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
15:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
03:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 16.12, 18.12, 21.12, 23.12...
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 20 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw
09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 17 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:55
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 15.12, 19.12, 20.12, 24.12...
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.12, 13.12, 16.12, 17.12, 18.12...
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:30
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 20 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
03:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 19.12, 24.12...
14:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 21 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
12:30
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 19 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 20 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 27 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 20 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:20
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 17 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:20
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
śro, sob
17:30
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

116
17:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
19:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
21:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
23:59
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
01:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
07:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
08:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
21:30
Czas przejazdu 17 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

15:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

116
21:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
23:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:05
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
09:15
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
10:45
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
12:15
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

120
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

120
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
00:15
Czas przejazdu 18 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

18:40

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

124
00:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
02:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
15:25
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
18:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan.
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
00:15
Czas przejazdu 19 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

18:40

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

124
00:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
18:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TDW ORION-AVTO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
09:50
Czas przejazdu 18 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

03:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

129
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
03:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

130
15:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
17:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
19:35
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:15
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
07:30
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
09:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
09:30
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
10:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

130
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

13.12, 16.12, 18.12, 21.12, 23.12...
03:40
Czas przejazdu 18 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

130
03:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
15:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
18:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
20:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw
06:00
Czas przejazdu 20 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

130
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
23:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WINEW

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:50
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

131
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, sob
06:00
Czas przejazdu 17 h. 55 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23:55

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

131
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
08:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
20:20
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
21:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:55
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

14.12, 15.12, 19.12, 20.12, 24.12...
14:00
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

131
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

12.12, 13.12, 16.12, 17.12, 18.12...
14:00
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

131
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

06:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

133
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
06:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:30
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

08:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

133
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
08:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kozak Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu 20 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

135
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WEZUN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:30
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

138
15:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

14.12, 19.12, 24.12...
03:40
Czas przejazdu 18 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

142
03:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
17:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:55
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
20:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:10
Czas przejazdu 21 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

10:45
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

144
14:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
10:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VAN HOOL EOS
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Arman

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
10:50
Czas przejazdu 19 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

05:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

145
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
03:30
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
04:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
05:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Mitchenko SM" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 19 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

145
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
14:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
19:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 20 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

145
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
14:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
19:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W poniedziałki
17:25
Czas przejazdu 27 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

156
17:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
10:50
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

160
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:10
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
03:40
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
05:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpress-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:00
Czas przejazdu 20 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

06:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

160
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
11:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
13:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
13:30
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
14:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:00
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
22:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:50
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
01:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
04:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
06:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 16 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
Codziennie
16:50
Czas przejazdu 18 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

168
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
17:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
19:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:20
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
22:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
09:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
11:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.0
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
17:20
Czas przejazdu 17 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

168
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
17:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
19:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:20
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
22:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
09:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
11:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:00
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

174
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
06:55
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
07:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
10:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
12:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
23:50
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:20
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

174
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
06:55
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
07:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
10:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
12:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
23:50
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Wrocław
Do miasta Winnica
Z miasta Wrocław