Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Wrocław w 2019 rok roku

Codziennie
16:50
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

105,43 
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
19:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:20
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
22:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
17:20
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

105,43 
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
19:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:20
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
22:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
10:00
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
13:30
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
14:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
23.03, 24.03, 27.03, 28.03, 30.03...
15:00
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
15:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
15:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

23.03, 24.03, 27.03, 28.03, 30.03...
15:15
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

07:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
15:15
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
15:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
śro, sob
17:30
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
17:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:59
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
pon, śro, czw, sob
13:00
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

119,49 
13:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
08:25
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

125,00 
08:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
03:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
Codziennie
15:30
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

126,19 
15:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:15
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 16 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
W poniedziałki
17:40
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

10:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

127,50 
17:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
00:15
18 godz. 25 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:40

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

129,10 
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, śro, sob, nie
06:00
18 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

23:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

129,10 
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
26.03, 27.03, 28.03, 30.03, 31.03...
03:40
18 godz. 25 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
Codziennie
12:00
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
Codziennie
14:00
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:30
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
15:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
pon, czw, pią, sob
00:15
19 godz. 25 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:40

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

131,00 
00:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
Codziennie
10:00
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,60 
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
Codziennie
12:30
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

08:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,60 
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
08:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kozak Express
26.03, 27.03, 28.03, 30.03, 31.03...
03:40
18 godz. 25 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,40 
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
pon, czw
06:00
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,48 
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
01:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, śro
03:40
19 godz. 25 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,90 
03:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
09:50
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,90 
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
15:30
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

136,27 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
24.03, 29.03, 03.04, 08.04, 13.04...
03:40
18 godz. 25 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

140,14 
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
Codziennie
12:00
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143,44 
11:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
Codziennie
12:30
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143,44 
11:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią
10:50
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

150,00 
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
Codziennie
09:50
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

150,61 
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:50
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

150,61 
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
17:25
26 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

150,61 
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
14:00
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

155,00 
13:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
15:30
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

155,00 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
pon, wto, czw, pią
15:00
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:10
+1 dzień

Wrocław

ВРОЦЛАВ, null

156,19 
15:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
07:10
+1 dzień
Wrocław
ВРОЦЛАВ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • НАШБУС.СОМ (10540-МЖР)
  • МЕРСЕДЕС Б.50
pon, wto, czw, pią
15:15
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

ВІННИЦЯ 2, вул.Хмельницьке шосе,107

07:10
+1 dzień

Wrocław

ВРОЦЛАВ, null

156,19 
15:15
Winnica
ВІННИЦЯ 2, вул.Хмельницьке шосе,107
07:10
+1 dzień
Wrocław
ВРОЦЛАВ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • НАШБУС.СОМ (10540-МЖР)
  • МЕРСЕДЕС Б.50
pon, wto, śro, czw, pią, sob
06:00
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

157,78 
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
pon, wto, śro, czw, pią, sob
06:20
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

157,78 
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
wto, czw, sob
10:50
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

157,78 
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
wto, czw, sob
10:50
19 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

157,78 
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
04:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
W poniedziałki
14:10
21 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

10:45
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

159,68 
14:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS
W niedziele
06:00
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

162,51 
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W niedziele
06:20
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

162,51 
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
14:00
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

164,96 
13:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
10:10
40 godz. 40 min w drodze
+2 dni

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

03:30
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

181,92 
10:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
03:30
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СТЕЦИК ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ
  • СКАНИЯ
Codziennie
16:50
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

190,51 
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ОСТАПЧУК В.В. ФОП
  • МЕРСЕДЕС Б.50
Codziennie
17:20
42 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

11:10
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

190,51 
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
11:10
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП "ОСТАПЧУК В.В."
  • НЕОПЛАН 42
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Wrocław
Do miasta Winnica
Z miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży