Rozkład jazdy PKS Winnica – Wrocław

00:40
7 wrz
22:05
7 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
158,96
00:40
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
22:05
7 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
00:40
7 wrz
01:30
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
161,14
00:40
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
01:30
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
06:00
7 wrz
01:30
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
143,25
06:00
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
06:10
Winnica
06:55
Latyczów
07:45
Chmielnicki
09:10
Wołoczyska
09:25
Podwołoczyska
10:15
Tarnopol
11:15
Złoczów
12:45
Lwów
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
Opole
01:30
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:20
7 wrz
01:30
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
143,25
06:20
7 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
06:55
Latyczów
07:45
Chmielnicki
09:10
Wołoczyska
09:25
Podwołoczyska
10:15
Tarnopol
11:15
Złoczów
12:45
Lwów
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
Opole
01:30
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:40
7 wrz
01:45
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
145,21
00:40
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
01:45
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
00:40
7 wrz
01:50
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
151,02
00:40
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
01:50
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
00:40
7 wrz
01:50
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
143,51
00:40
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
01:50
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
09:50
7 wrz
01:50
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
128,75
09:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
01:50
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:40
7 wrz
03:30
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
151,02
00:40
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
03:30
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
00:40
7 wrz
03:30
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
143,51
00:40
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
03:30
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
09:50
7 wrz
03:30
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
128,75
09:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
03:30
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:50
7 wrz
06:00
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
142,80
10:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dw.autob., ul. Dniprowske szosse 1
Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
DA Oleksandryjska szosa 1
Dworzec Autobusowy, ul. Kijewska 1
Dworzec kolejowy, ul. Dwirceva 1
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec PKS, ul. Pionierów 8
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
06:00
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
7 wrz
06:20
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
143,46
10:00
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
11:50
Chmielnicki
13:10
Wołoczyska
13:30
Podwołoczyska
14:40
Tarnopol
18:00
Lwów
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
Opole
06:20
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:35
7 wrz
08:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
125,52
09:35
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
08:10
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:35
7 wrz
08:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
125,52
09:35
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
08:10
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
7 wrz
08:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
120,00
14:00
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
08:10
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
7 wrz
08:20
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
151,01
12:00
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
12:20
Winnica
14:30
Chmielnicki
16:40
Tarnopol
19:30
Lwów
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
Katowice
06:40
Opole
08:20
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
7 wrz
08:20
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
151,01
12:30
7 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
14:30
Chmielnicki
16:40
Tarnopol
19:30
Lwów
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
Katowice
06:40
Opole
08:20
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:35
7 wrz
11:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
158,23
09:35
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
11:10
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:35
7 wrz
11:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
158,23
09:35
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
11:10
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
7 wrz
11:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
155,39
16:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
17:10
Winnica
19:20
Chmielnicki
20:50
Wołoczyska
21:20
Podwołoczyska
22:20
Tarnopol
01:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:40
Rzeszów
06:20
Kraków
07:40
Katowice
09:30
Opole
11:10
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
7 wrz
11:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
155,39
17:20
7 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
19:20
Chmielnicki
20:50
Wołoczyska
21:20
Podwołoczyska
22:20
Tarnopol
01:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:40
Rzeszów
06:20
Kraków
07:40
Katowice
09:30
Opole
11:10
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:35
7 wrz
11:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
155,52
09:35
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
11:10
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:35
7 wrz
11:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
155,52
09:35
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
11:10
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
7 wrz
11:10
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
150,00
16:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
11:10
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
7 wrz
12:00
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,83
15:30
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
17:35
Chmielnicki
19:35
Tarnopol
22:15
Lwów
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
Opole
12:00
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
7 wrz
22:05
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
140,52
18:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
22:05
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
22:05
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
141,62
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
22:05
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
7 wrz
22:05
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
144,27
18:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
22:05
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
22:05
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
145,37
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
22:05
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
7 wrz
23:55
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
151,43
18:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
23:55
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
23:55
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
152,53
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
23:55
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
7 wrz
23:55
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
145,52
18:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
23:55
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
23:55
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
146,62
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
23:55
8 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
7 wrz
01:30
9 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
146,45
18:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
01:30
9 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
01:30
9 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
147,55
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
01:30
9 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
7 wrz
01:45
9 wrz
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
130,52
18:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
01:45
9 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
01:45
9 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
131,62
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
01:45
9 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
01:50
9 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
137,43
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
01:50
9 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
01:50
9 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,92
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
01:50
9 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
03:30
9 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
137,43
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
03:30
9 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
03:30
9 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,92
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
03:30
9 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
7 wrz
04:00
9 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
143,47
22:20
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
04:00
9 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Winnica – Wrocław

09:50
7 wrz
01:50
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,91
09:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
11:40
Chmielnicki
14:30
Tarnopol
17:50
Lwów
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
Kraków
01:50
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:50
7 wrz
03:30
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,91
09:50
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
11:40
Chmielnicki
14:30
Tarnopol
17:50
Lwów
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
7 wrz
20:00
8 wrz
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
125,34
17:25
7 wrz
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
19:15
Chmielnicki
20:25
Wołoczyska
21:15
Tarnopol
22:25
Złoczów
23:35
Lwów
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
10:00
Radom
11:25
Kielce
13:15
Kraków
14:55
Katowice
16:35
Zabrze
16:50
Gliwice
17:40
Strzelce Opolskie
18:20
Opole
20:00
8 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Wrocław
Do miasta Winnica
Z miasta Wrocław