Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweWarszawa - Winnica

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Winnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Winnica w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Winnica
Do miasta Warszawa
Z miasta Winnica

Autobus Warszawa – Winnica

Stolicę Polski i jedno z większych miast środkowej Ukrainy dzieli 800 kilometrów, co sprawia, że średni czas kursu wynosi około 15 godzin. Przewoźnicy wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, oferując liczne przejazdy w godzinach popołudniowych i nocnych, co umożliwia pasażerom busów z Warszawy do Winnicy zaoszczędzenie czasu w ciągu dnia. Mimo długości trasy, warto udać się w autobusową podróż do jednego z piękniejszych miast Ukrainy, zwłaszcza, że brak dla tej trasy jakiejkolwiek alternatywy lotniczej.

W Warszawie busy zazwyczaj startują z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, mieszczącego się w odległości kilku kilometrów od ścisłego centrum, przy Alejach Jerozolimskich, stanowiących główną arterię miasta. Podróżni, wybierający się w trasę z Warszawy do Winnicy, mogą dotrzeć na Dworzec Zachodni kolejką SKM lub WKD, która w 7 minut pokonuje dystans między stacjami Warszawa Śródmieście i Warszawa Zachodnia. W przypadku dłuższego oczekiwania na kurs, pasażerowie oczekujący na bus linii Warszawa - Winnica mogą skorzystać z infrastruktury dworca, przystosowanej do potrzeb podróżnych..

Wszystkie busy z Warszawy do Winnicy kończą kurs na Centralnym Dworcu Autobusowym zlokalizowanym w centrum miasta. Pasażerowie kontynuujący podróż pociągiem mogą dostać się na dworzec kolejowy autobusem 20A, 31A i 6. By dotrzeć do Placu Europejskiego i skoncentrowanych wokół niego zabytków, wystarczy przejść przez znajdujący się tuż obok dworca most na rzece Boh, a następnie kontynuować spacer ulicą Soborną.