Rozkład jazdy PKS Warszawa – Winnica

11:00
17 sty
03:45
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
82,66
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:20
Warszawa
14:20
Lublin
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
20:30
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
Chmielnicki
03:45
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
07:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
120,00
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:50
Lublin
20:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
00:30
Lwów
02:55
Tarnopol
05:00
Chmielnicki
07:05
18 sty
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
07:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
87,12
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:05
18 sty
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
07:30
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
120,00
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:50
Lublin
20:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
00:30
Lwów
02:55
Tarnopol
05:00
Chmielnicki
07:05
Winnica
07:30
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
07:30
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
87,12
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:30
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
07:30
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
120,00
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy-1, ul. Kijowska 8
07:30
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
09:00
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
90,00
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:00
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan, М3--ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
09:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
110,00
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Winnica DW.PKS 2, Chmielnicka szosa,107
09:05
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
09:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
94,86
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:20
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
09:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
76,31
18:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:25
Lublin
22:30
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:00
Łuck
04:20
Równe
07:40
Chmielnicki
09:50
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
10:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
110,00
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:15
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
10:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
88,38
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ а 079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
10:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
122,07
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ а 079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
10:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,07
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ а 079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
10:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
122,07
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
10:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,07
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
11:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
88,38
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ а 079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
11:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
122,07
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ а 079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
11:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
112,07
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ а 079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
11:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
122,07
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
11:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
112,07
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
89,27
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
122,96
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,96
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
89,29
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, БОГДАН А-092
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
122,98
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БОГДАН А-092
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,98
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, БОГДАН А-092
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
122,96
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
122,98
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,96
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
11:50
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,98
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:50
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
12:30
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
76,31
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:30
Lublin
23:35
Chełm
00:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
Tarnopol
09:00
Wołoczyska
10:15
Chmielnicki
11:15
Latyczów
12:30
18 sty
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
12:30
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
100,00
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
12:30
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
12:45
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
76,31
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:30
Lublin
23:35
Chełm
00:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
Tarnopol
09:00
Wołoczyska
10:15
Chmielnicki
11:15
Latyczów
12:30
Winnica
12:45
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
12:45
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
100,00
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
12:45
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
12:45
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
110,00
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dw. Autobusowy, ul. Kijewska 8
12:45
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
89,27
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
122,96
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,96
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
122,96
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
103,22
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
82,91
18:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,96
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
93,92
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, М3-ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,96
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,96
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
122,96
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
14:15
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
112,96
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:15
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
132,40
08:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
132,40
08:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
103,27
10:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
122,40
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
109,63
15:45
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
142,40
16:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
122,40
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
115,99
17:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
132,40
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
122,35
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 112, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
109,63
19:15
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
122,35
19:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
122,45
20:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
125,99
17:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
133,46
20:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
132,40
08:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
132,40
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
122,40
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
132,40
19:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
132,40
10:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
132,40
19:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
122,40
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
17 sty
14:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
Kupić za
132,40
10:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:55
18 sty
Winnica
Stacja kolejowa „Winnica”, ulica Bohaterów Stalingradu; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
89,52
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
123,21
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
113,21
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
123,21
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
103,47
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
83,16
18:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
113,21
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
89,52
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
113,21
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
94,17
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
113,21
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
113,21
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
123,21
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
113,21
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
113,21
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
15:55
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
Kupić za
113,21
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
18 sty
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
89,52
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
123,21
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
113,21
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
123,21
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
103,47
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
83,16
18:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
113,21
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
89,52
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
113,21
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
94,17
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БОГДАН 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
113,21
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
113,21
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
123,21
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
113,21
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
113,21
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
16:20
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
113,21
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
122,04
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
112,04
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
122,04
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
102,30
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
81,99
18:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
112,04
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
88,35
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
112,04
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
93,00
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
121,04
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
111,04
14:50
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
121,04
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
101,30
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
80,99
18:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
111,04
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
87,35
20:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
111,04
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
92,00
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
112,04
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
111,04
19:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
112,04
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
Kupić za
111,04
17:30
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
17:05
18 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
VINNYTSIA
Kupić za
122,04
12:00
17 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:05
18 sty
Winnica
VINNYTSIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet