Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Winnica w 2018 rok roku

19:15
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:30
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Czas przejazdu 18 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
11:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 16 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
15:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.12, 30.12, 31.12, 01.01, 04.01...
15:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.01, 13.01, 17.01, 18.01, 22.01...
03:10
Никкельсдорф;
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Островець;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
15:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 16 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
23:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 15 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
17:55
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 24.12, 28.12...
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 20.12, 21.12, 25.12, 29.12...
14:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 17 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
14:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:00
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 06.01...
Codziennie
19:15
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

11:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

80
19:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
11:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Przez cały dzień
09:30
Czas przejazdu 18 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

03:45
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

86
09:30
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
10:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:45
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
11:00
Czas przejazdu 16 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

03:45
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

86
11:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:45
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

25.12, 30.12, 31.12, 01.01, 04.01...
15:30
Czas przejazdu 17 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

08:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

87
15:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
04:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
12.01, 13.01, 17.01, 18.01, 22.01...
15:30
Czas przejazdu 17 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

08:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

87
15:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
04:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
03:10
Czas przejazdu 14 h. 20 min

Warszawa

Никкельсдорф;

18:30

Winnica

Островець;

96
03:10
Warszawa
Никкельсдорф;
18:30
Winnica
Островець;
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 17 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

08:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

100
15:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
04:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
11:00
Czas przejazdu 16 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

03:45
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

102
11:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
14:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:45
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
pon, wto
23:00
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

15:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

107
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
15:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ГАЛ_ВСЕСВІТ" (М)ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 15 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

10:15
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

110
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
"Dworzec autobusowy Piaseczno; ul. Leopolda Okulickiego 4"
22:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:45
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
03:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

110
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 50"
14:05
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
15:30
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:35
Netiszyn
"Winnica; Ukraina, Winnicki"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

110
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 50"
14:05
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
15:30
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:35
Netiszyn
"Winnica; Ukraina, Winnicki"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią
20:00
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

12:45
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

114
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:45
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:55
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

10:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

115
17:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
04:25
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
05:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Oceniono na 2.9 z 5
    Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.0
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.5
16.12, 24.12, 28.12...
07:00
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

01:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

115
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
07:10
Warszawa
"Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1"
08:15
Grójec
"Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2"
09:20
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
10:20
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
20:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
23:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 20.12, 21.12, 25.12, 29.12...
07:00
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

01:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

115
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
07:10
Warszawa
"Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1"
08:15
Grójec
"Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2"
09:20
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
10:20
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
20:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
23:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
14:30
Czas przejazdu 17 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

08:05
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

117
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
17:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
19:05
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
23:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
00:50
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
01:45
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:05
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:40
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

121
14:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
17:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:10
Łuck
"Hotel Luchesk; prospekt Vidrodzhennia 1"
01:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:20
Netiszyn
"Przystanek; prospekt Nezalezhnosti 22"
04:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Hrechanyuk V.I. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:00
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1

11:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

130
18:00
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
21:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
11:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

12:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

134
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 06.01...
17:40
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

09:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

220
17:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:40
Radom
"Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2"
21:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
05:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
07:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
09:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Winnica
Do miasta Warszawa
Z miasta Winnica