Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Katowice - Przemyśl

od 45 zł, 18 lis

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Przemyśl w 2018 rok roku

09:40
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
14:00
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
07:40
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
12:00
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
10:15
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 05 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
15:45
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 05 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:20
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 05 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:00
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 05 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
06:20
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:10
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 05 h. 21 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:31
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:20
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
Czas przejazdu 05 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:15
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto, śro, czw, sob, nie
09:40
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

14:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

48
09:40
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
14:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • INTER Sp. z o.o.
  • Oceniono na 4.6 z 5
    Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
pon, wto, śro, czw, sob, nie
07:40
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

12:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

48
07:40
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
12:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • INTER Sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:15
Czas przejazdu 05 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

15:45

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

48
10:15
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
15:45
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:20
Czas przejazdu 05 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

21:50

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

48
16:20
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
21:50
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:20
Czas przejazdu 05 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

02:35
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

48
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
02:35
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
01:00
Czas przejazdu 05 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

06:20

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

48
01:00
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
06:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:10
Czas przejazdu 05 h. 21 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

11:31

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

48
06:10
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
11:31
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
05:20
Czas przejazdu 05 h. 55 min

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

11:15

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

52
05:20
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
06:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
08:14
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
08:54
Dębica
"Dworzec autobusowy; ul. Głowackiego 29"
09:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
10:04
Łańcut
"Przystanek autobusowy Łańcut; ulica Armii Krajowej"
10:24
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
10:39
Jarosław
"Dworzec PKP; plac Więźniów Oświęcimia 1"
11:15
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MAN(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Zielona Góra

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice
Z miasta Przemyśl