Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Przemyśl w 2019 rok roku

07:40
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 4 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob
09:40
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 4 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
05:20
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 5 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Przemyśl w 2019 rok roku

pon, czw, pią, sob
07:40
4 godz. 20 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

47,25 
07:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • INTER Sp. z o.o.
  • Oceniono na 4.7 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
pon, wto, śro
09:40
4 godz. 20 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

47,25 
09:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • INTER Sp. z o.o.
  • Oceniono na 4.6 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
05:20
5 godz. 55 min w drodze

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

11:15

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

52,00 
05:17
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:14
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
08:54
Dębica
Dworzec autobusowy, ul. Głowackiego 29
09:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
10:04
Łańcut
Przystanek, ulica Armii Krajowej
10:24
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
10:39
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
11:15
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Zielona Góra
  • MAN(free)
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!