Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Lublin w 2019 rok roku

Codziennie
03:30
3 godz. 46 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

07:16

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

36,72 
03:23
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
04:07
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
04:22
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
04:42
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
05:06
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
05:30
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
05:54
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
06:18
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
07:16
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
07:40
3 godz. 52 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

11:32

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

36,72 
07:33
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
08:17
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
08:33
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
08:52
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
09:17
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
09:40
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
10:09
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
10:33
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
11:32
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
11:35
3 godz. 46 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

15:21

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

36,72 
11:28
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
12:12
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
12:28
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
12:47
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
13:11
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
13:35
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
13:59
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
14:22
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
15:21
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
14:35
3 godz. 46 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

18:21

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

36,72 
14:35
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
15:11
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
15:27
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
15:47
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
16:11
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
16:35
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
16:55
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
17:23
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
18:21
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
10:00
3 godz. 18 min w drodze

Przemyśl

Czarnieckiego 2, Przemyśl

13:18

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

39,14 
10:00
Przemyśl
Czarnieckiego 2, Przemyśl
13:18
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Expressbus
Codziennie
10:02
3 godz. 16 min w drodze

Przemyśl

3-go Maja, Przemyśl

13:18

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

39,14 
10:02
Przemyśl
3-go Maja, Przemyśl
13:18
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Expressbus
pon, śro, czw
18:45
3 godz. 18 min w drodze

Przemyśl

Czarnieckiego 2, Przemyśl

22:03

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

39,14 
18:45
Przemyśl
Czarnieckiego 2, Przemyśl
22:03
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Expressbus
pon, śro, czw
18:47
3 godz. 16 min w drodze

Przemyśl

3-go Maja, Przemyśl

22:03

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

39,14 
18:47
Przemyśl
3-go Maja, Przemyśl
22:03
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Expressbus
Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży