Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Lublin w 2019 rok roku

11:35
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
Czas przejazdu 03 h. 46 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:21
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:40
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
Czas przejazdu 03 h. 52 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:32
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
Czas przejazdu 03 h. 46 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:21
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:30
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
Czas przejazdu 03 h. 46 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:16
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
11:35
Czas przejazdu 03 h. 46 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

15:21

Lublin

Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6

37
11:35
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
12:12
Jarosław
"Przystanek; ul. Grunwaldzka 01"
12:28
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
12:47
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
13:11
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
13:35
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
13:59
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
14:22
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
15:21
Lublin
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:40
Czas przejazdu 03 h. 52 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

11:32

Lublin

Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6

37
07:40
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
08:17
Jarosław
"Przystanek; ul. Grunwaldzka 01"
08:33
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
08:52
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
09:17
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
09:40
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
10:09
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
10:33
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
11:32
Lublin
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 03 h. 46 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

18:21

Lublin

Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6

37
14:35
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
15:11
Jarosław
"Przystanek; ul. Grunwaldzka 01"
15:27
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
15:47
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
16:11
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
16:35
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
16:55
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
17:23
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
18:21
Lublin
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
03:30
Czas przejazdu 03 h. 46 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

07:16

Lublin

Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6

37
03:30
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
04:07
Jarosław
"Przystanek; ul. Grunwaldzka 01"
04:22
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
04:42
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
05:06
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
05:30
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
05:54
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
06:18
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
07:16
Lublin
Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!