Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Przemyśl — Katowice

Najlepsza oferta

Codziennie
16:35
Czas przejazdu05 h. 25 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

22:00

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

52,47 

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Katowice w 2019 rok

Codziennie
03:00
Czas przejazdu05 h. 30 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

08:30

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

52,47 
Codziennie
04:40
Czas przejazdu05 h. 30 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

10:10

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

52,47 
Codziennie
06:45
Czas przejazdu05 h. 35 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

12:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

52,47 
Codziennie
10:35
Czas przejazdu05 h. 50 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

16:25

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

52,47 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu05 h. 10 min
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

05:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

52,47 
Popularne kierunki
Z miasta Przemyśl
Do miasta Katowice
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu