Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Katowice w 2018 rok roku

22:00
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
Czas przejazdu 05 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:55+1 dzień
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
22:00
Czas przejazdu 05 h. 55 min
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

03:55
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

52
22:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:34
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
22:49
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
23:06
Łańcut
"Przystanek; ulica Armii Krajowej"
23:22
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:14
Dębica
"Dworzec autobusowy; ul. Głowackiego 29"
00:54
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:25
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • MAN(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Zielona Góra

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Przemyśl
Do miasta Katowice
Z miasta Katowice