Rozkład jazdy PKS Poznań – Tarnopol

01:00
21:10
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
120,00
01:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:10
16 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
23:30
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
144,97
01:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:30
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
23:30
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
144,97
01:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:30
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
23:30
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
187,10
01:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:30
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
23:30
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
138,26
01:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:30
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
00:30
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
160,00
07:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
08:00
Leszno
10:20
Wrocław
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:00
Lwów
00:30
17 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
02:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
130,00
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:20
Łódź
14:40
Warszawa
17:50
Lublin
20:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
00:30
Lwów
02:55
17 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
02:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
130,00
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:55
17 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
03:45
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
160,00
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:00
Leszno
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
17 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
09:25
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
120,00
14:10
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:25
17 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
165,93
07:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
149,41
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
155,93
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
135,93
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,93
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
135,93
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,93
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
155,93
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
135,93
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
15:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
194,70
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
183,22
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,83
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
183,22
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
181,41
07:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,61
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,83
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,32
13:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,83
10:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
141,74
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,32
11:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
201,28
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
10:13
17 gru
141,74
11:25
16 gru
Poznań
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10:13
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,32
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
165,93
07:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
149,41
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
155,93
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
135,93
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,93
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
135,93
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,93
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
155,93
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
135,93
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
15:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
194,70
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
183,22
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,83
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
183,22
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
181,41
07:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,61
11:45
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,61
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,83
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,32
13:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,83
10:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
141,74
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,32
11:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
188,06
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
201,28
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
10:20
17 gru
141,74
11:25
16 gru
Poznań
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10:20
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,32
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:20
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
156,04
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
136,04
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
151,04
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
126,04
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
116,04
16:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
126,04
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,39
13:10
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,39
13:10
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
136,04
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
151,04
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
156,04
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
136,04
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
126,04
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
126,04
15:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
194,81
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,72
11:45
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,72
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,72
16:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,94
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,43
13:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,94
10:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
12:15
17 gru
141,85
11:25
16 gru
Poznań
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
141,85
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
141,85
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,43
11:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,72
16:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA TOP CLASS (59 seats), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
188,17
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
201,39
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,75
15:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (59 seats), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
12:15
17 gru
141,85
11:25
16 gru
Poznań
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
12:15
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,43
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
155,93
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
135,93
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,93
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
115,93
16:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,28
13:10
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,28
13:10
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
135,93
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,93
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
155,93
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
135,93
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,93
15:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
156,99
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
151,99
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
126,99
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
116,99
16:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
126,99
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
163,34
13:10
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
163,34
13:10
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
151,99
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
156,99
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
126,99
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
126,99
15:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
194,70
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
195,76
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,61
11:45
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,67
11:45
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,61
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,67
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,61
16:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,67
16:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,83
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
175,89
09:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,32
13:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
149,38
13:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,83
10:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
175,89
10:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
13:00
17 gru
141,74
11:25
16 gru
Poznań
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
13:00
17 gru
142,80
11:25
16 gru
Poznań
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
141,74
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
142,80
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
141,74
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
142,80
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,32
11:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
149,38
11:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,61
16:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA TOP CLASS (59 seats), ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,67
16:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA TOP CLASS (59 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
188,06
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
189,12
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
201,28
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
202,34
08:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,64
15:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (59 seats), ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
151,70
15:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (59 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
13:00
17 gru
141,74
11:25
16 gru
Poznań
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
13:00
17 gru
142,80
11:25
16 gru
Poznań
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
13:00
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,32
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,90
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,90
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
115,90
16:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,90
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,25
13:10
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
162,25
13:10
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,90
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,90
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
125,90
15:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
194,67
11:15
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,58
11:45
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,58
12:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,58
16:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,29
13:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
174,80
10:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
14:55
17 gru
141,71
11:25
16 gru
Poznań
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
141,71
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
141,71
11:55
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
148,29
11:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
161,58
16:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA TOP CLASS (59 seats), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
188,03
13:00
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
14:55
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
150,61
15:30
16 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (59 seats), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
14:55
17 gru
141,71
11:25
16 gru
Poznań
14:55
17 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
15:50
17 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8