Rozkład jazdy PKS Poznań – Tarnopol

01:00
29 kwi
21:10
29 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dw. Autobusowy, ul. Żywowa 7
Kupić za
120,00
01:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
21:10
29 kwi
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Żywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
29 kwi
00:55
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
137,29
07:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
08:40
Leszno
10:25
Wrocław
11:55
Opole
13:40
Katowice
14:55
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
00:55
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
29 kwi
02:55
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
130,00
09:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
02:55
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
29 kwi
03:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
140,00
12:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
29 kwi
03:30
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dw. Autobusowy, ul. Żywowa 7
Kupić za
100,00
12:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
03:30
30 kwi
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Żywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
03:45
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
160,00
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
09:20
Leszno
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
29 kwi
04:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
123,56
09:20
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:30
Łódź
15:10
Warszawa
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
01:30
ulica Stryiska; dom 109
04:00
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
04:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
160,00
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
04:00
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
06:50
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
130,42
10:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
06:50
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
130,00
10:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
06:50
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
29 kwi
07:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
110,00
11:55
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
29 kwi
07:15
30 kwi
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,00
11:25
29 kwi
Poznań
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
POZNAN
07:15
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
29 kwi
07:15
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,00
11:55
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
POZNAN
07:15
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
29 kwi
07:25
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
134,00
10:40
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:25
30 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
146,49
07:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
156,07
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
125,90
09:20
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
119,03
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
135,79
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
126,07
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
141,07
07:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
116,07
12:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
156,07
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
07:40
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
,
Kupić za
126,07
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
29 kwi
07:40
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
,
Kupić za
136,07
09:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
07:40
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
,
Kupić za
126,07
13:00
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
07:40
30 kwi
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
147,67
07:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
157,25
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,08
09:20
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
129,82
10:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
120,21
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
136,97
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
142,25
07:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
117,25
12:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
157,25
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
137,25
15:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:13
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
10:13
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
137,25
10:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
29 kwi
10:13
30 kwi
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
Kupić za
112,25
11:25
29 kwi
Poznań
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
29 kwi
10:13
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
112,25
11:55
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
29 kwi
10:13
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
127,25
15:00
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
29 kwi
10:13
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
137,25
09:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:13
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
127,25
13:00
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:13
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
147,67
07:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
157,25
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,08
09:20
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
129,82
10:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
120,21
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
136,97
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
142,25
07:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
117,25
12:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
157,25
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
137,25
15:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:20
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
10:20
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
137,25
10:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
29 kwi
10:20
30 kwi
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
Kupić za
112,25
11:25
29 kwi
Poznań
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
29 kwi
10:20
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
112,25
11:55
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
29 kwi
10:20
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
127,25
15:00
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
29 kwi
10:20
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
137,25
09:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
10:20
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
127,25
13:00
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
10:20
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
155,67
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
125,50
09:20
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
128,24
10:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
118,63
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
125,67
16:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
125,67
16:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
128,93
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
128,93
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
135,39
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
147,32
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
125,67
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
115,67
12:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
125,67
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
155,67
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
135,67
15:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
135,67
15:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
125,67
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
125,67
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
12:15
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
135,67
10:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
29 kwi
12:15
30 kwi
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
Kupić za
110,67
11:25
29 kwi
Poznań
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
29 kwi
12:15
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
110,67
11:55
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
29 kwi
12:15
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
125,67
15:00
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
29 kwi
12:15
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
135,67
09:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
125,67
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
125,67
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
12:15
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
125,67
13:00
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
29 kwi
12:15
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
142,67
10:40
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
12:15
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
157,25
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,08
09:20
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
129,82
10:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
120,21
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
16:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
16:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
130,51
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
130,51
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
136,97
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
148,90
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
117,25
12:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
157,25
08:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
137,25
15:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
137,25
15:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
13:00
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
29 kwi
13:00
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
137,25
10:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
29 kwi
13:00
30 kwi
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
Kupić za
112,25
11:25
29 kwi
Poznań
POZNAN, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
29 kwi
13:00
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
112,25
11:55
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
29 kwi
13:00
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
127,25
15:00
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
29 kwi
13:00
30 kwi
POZNAN, DW. PKS
Kupić za
137,25
09:30
29 kwi
Poznań
POZNAN, DW. PKS
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
16:30
29 kwi
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:00
30 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
29 kwi
13:00
30 kwi
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,25
16:30
29 kwi
Poznań