Rozkład jazdy PKS Poznań – Tarnopol

01:00
10 mar
21:10
10 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
120,00
01:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:10
10 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
10 mar
21:10
10 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
120,00
01:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
GORZÓW WIELKOPOLSKI
PIŁA
POZNAŃ
KONIN
KUTNO
ŁÓDŹ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
TERNOPIL
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
21:10
10 mar
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10 mar
00:30
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
160,00
07:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
08:00
Leszno
10:20
Wrocław
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:00
Lwów
00:30
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10 mar
00:30
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
160,00
07:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
08:00
Leszno
10:20
Wrocław
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10 mar
00:30
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
160,00
07:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
00:30
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10 mar
00:30
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
130,00
07:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
KIROVOGRAD
KRYWYJ RIH
00:30
11 mar
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 mar
03:20
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
100,00
12:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
LESZNO
WROCŁAW
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
03:20
11 mar
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 mar
03:30
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
100,00
12:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:30
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
03:45
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
160,00
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:20
Leszno
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
04:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
160,00
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:00
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
04:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
160,00
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
04:00
11 mar
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
10 mar
05:40
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
100,00
11:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:40
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10 mar
06:50
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
126,28
10:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
10 mar
07:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
112,00
11:55
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
08:30
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
130,00
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
08:30
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
166,71
07:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
166,71
07:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
142,99
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
156,71
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,71
10:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
151,71
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
133,69
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
129,25
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
10:13
11 mar
,
Kupić za
146,95
15:30
10 mar
Poznań
,
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,71
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
151,71
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
156,71
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
116,71
11:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
116,71
12:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
166,71
07:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
141,71
07:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
156,71
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
116,71
12:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
10:13
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,71
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
10:13
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
155,18
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
124,18
10:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
150,18
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
132,16
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
127,72
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
127,72
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
127,72
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
108,23
15:50
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,18
16:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,18
16:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
12:15
11 mar
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
Kupić za
132,16
16:30
10 mar
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
12:15
11 mar
,
Kupić za
145,42
15:30
10 mar
Poznań
,
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
12:15
11 mar
,
Kupić za
145,42
15:30
10 mar
Poznań
,
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
12:15
11 mar
POZNAN',
Kupić za
151,11
16:30
10 mar
Poznań
POZNAN',
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
135,18
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
115,18
15:50
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,18
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,18
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
150,18
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
155,18
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
135,18
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
115,18
11:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
115,18
12:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
155,18
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
115,18
12:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,18
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,18
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
12:15
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,18
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:15
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
156,71
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,71
10:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
151,71
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
133,69
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
129,25
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
129,25
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
129,25
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
109,76
15:50
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,71
16:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,71
16:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
Kupić za
133,69
16:30
10 mar
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
,
Kupić za
146,95
15:30
10 mar
Poznań
,
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
,
Kupić za
146,95
15:30
10 mar
Poznań
,
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
POZNAN',
Kupić za
152,64
16:30
10 mar
Poznań
POZNAN',
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
136,71
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
116,71
15:50
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,71
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,71
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
151,71
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
156,71
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
136,71
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
116,71
11:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
116,71
12:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
156,71
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,71
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,71
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,71
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
156,08
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,08
10:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
151,08
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
133,06
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
128,62
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
128,62
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
128,62
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
109,13
15:50
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,08
16:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,08
16:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
Kupić za
133,06
16:30
10 mar
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
,
Kupić za
146,32
15:30
10 mar
Poznań
,
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
,
Kupić za
146,32
15:30
10 mar
Poznań
,
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
POZNAN',
Kupić za
152,01
16:30
10 mar
Poznań
POZNAN',
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
136,08
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
116,08
15:50
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,08
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,08
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
151,08
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
156,08
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
136,08
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
116,08
11:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
156,08
08:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,08
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,08
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
13:00
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
126,08
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:00
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
10 mar
14:30
11 mar
Dw.A., ul. Matyi 2
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
150,00
22:00
10 mar
Poznań
Dw.A., ul. Matyi 2
14:30
11 mar
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
10 mar
14:30
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
150,00
22:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
14:30
11 mar
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
124,06
10:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
150,06
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
132,04
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
127,60
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
127,60
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
127,60
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
108,11
15:50
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,06
16:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,06
16:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
14:55
11 mar
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
Kupić za
132,04
16:30
10 mar
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
14:55
11 mar
,
Kupić za
145,30
15:30
10 mar
Poznań
,
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
14:55
11 mar
,
Kupić za
145,30
15:30
10 mar
Poznań
,
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
14:55
11 mar
POZNAN',
Kupić za
150,99
16:30
10 mar
Poznań
POZNAN',
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
135,06
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
115,06
15:50
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,06
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,06
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
150,06
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
135,06
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
115,06
11:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,06
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,06
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
10 mar
14:55
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,06
16:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:55
11 mar
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10 mar
15:50
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
125,71
10:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
15:50
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 mar
15:50
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
151,71
11:15
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
15:50
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 mar
15:50
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
133,69
13:00
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
15:50
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
15:50
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
129,25
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
15:50
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
10 mar
15:50
11 mar
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Kupić za
129,25
15:30
10 mar
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
15:50
11 mar
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet