Rozkład jazdy PKS Tarnopol – Łódź

11:10
00:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
125,00
11:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:20
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
00:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
122,30
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:20
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
00:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
122,30
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:20
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
00:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
126,00
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:20
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
00:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
126,20
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:20
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
00:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
122,36
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:20
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
00:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
124,77
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:20
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
00:20
19 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
127,61
09:45
18 gru
Tarnopol
00:20
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
109,20
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
109,20
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
112,90
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
113,10
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
109,26
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
111,67
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
00:25
19 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
114,51
09:45
18 gru
Tarnopol
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
109,20
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
109,20
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
112,90
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
113,10
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
109,26
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
00:25
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
111,67
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
00:25
19 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
114,51
09:45
18 gru
Tarnopol
00:25
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
01:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
122,46
11:50
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
12:50
Złoczów
14:40
Lwów
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
Piotrków Trybunalski
01:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
140,00
11:50
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
132,30
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
132,30
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
136,00
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
136,20
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
132,36
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
134,77
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
134,14
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
01:10
19 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
137,61
09:45
18 gru
Tarnopol
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
161,98
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
161,98
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
165,68
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
165,88
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
162,04
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
164,45
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
01:10
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
163,82
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
01:10
19 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
167,29
09:45
18 gru
Tarnopol
01:10
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw.A., ul. Kaliska
112,30
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
Dw.A., ul. Kaliska
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw.A., ul. Kaliska
112,30
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
Dw.A., ul. Kaliska
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw.A., ul. Kaliska
116,00
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
Dw.A., ul. Kaliska
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw.A., ul. Kaliska
116,20
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
Dw.A., ul. Kaliska
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw.A., ul. Kaliska
112,36
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
Dw.A., ul. Kaliska
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw.A., ul. Kaliska
114,77
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
Dw.A., ul. Kaliska
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw.A., ul. Kaliska
114,14
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
Dw.A., ul. Kaliska
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw.A., ul. Kaliska
116,20
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
Dw.A., ul. Kaliska
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:25
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
114,42
13:25
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
01:30
19 gru
Dw.A., ul. Kaliska
117,61
09:45
18 gru
Tarnopol
01:30
19 gru
Łódź
Dw.A., ul. Kaliska
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
115,28
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
115,28
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
118,98
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
119,18
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
115,34
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
117,75
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
117,12
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
01:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
119,18
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
01:30
19 gru
LODZ'
120,59
09:45
18 gru
Tarnopol
01:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • bus, SETRA 80
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
141,02
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
141,02
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
144,72
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
144,92
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
141,08
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
143,49
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
142,86
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
144,92
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
02:20
19 gru
LODZ'
146,33
09:45
18 gru
Tarnopol
02:20
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
122,30
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
122,30
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
126,00
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
126,20
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
122,36
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
124,77
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
124,14
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
02:20
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
126,20
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:20
19 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
02:20
19 gru
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
127,61
09:45
18 gru
Tarnopol
02:20
19 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
02:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
144,36
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:30
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
02:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
144,36
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:30
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
02:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
148,06
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:30
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
02:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
148,26
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:30
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
02:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
144,42
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:30
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
02:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
146,83
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:30
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
02:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
146,20
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:30
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
02:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
148,26
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
02:30
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
02:30
19 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
149,67
09:45
18 gru
Tarnopol
02:30
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
105,94
14:50
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
17:20
Lwów
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
01:15
Piaseczno
01:50
Warszawa
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
125,00
14:50
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
122,30
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
122,30
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
126,00
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
126,20
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
122,36
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
124,77
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
124,14
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
126,20
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
03:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
122,30
13:50
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
03:50
19 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
127,61
09:45
18 gru
Tarnopol
03:50
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
04:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
135,59
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
04:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
135,59
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
04:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
139,29
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
04:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
139,49
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
04:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
135,65
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
04:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
138,06
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
04:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
137,43
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
04:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
139,49
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
04:00
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
135,59
13:50
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
04:00
19 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
140,90
09:45
18 gru
Tarnopol
04:00
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
04:45
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
157,59
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
04:45
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
157,59
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
04:45
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
161,29
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
04:45
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
161,49
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
04:45
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
157,65
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
04:45
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
160,06
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
04:45
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
159,43
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
04:45
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
161,49
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
04:45
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
157,59
13:50
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
04:45
19 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
162,90
09:45
18 gru
Tarnopol
04:45
19 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
04:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
ul. Włókniarzy 203/205
112,30
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
04:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
ul. Włókniarzy 203/205
112,30
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
04:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
ul. Włókniarzy 203/205
116,00
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
04:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
ul. Włókniarzy 203/205
116,20
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
04:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
ul. Włókniarzy 203/205
112,36
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
04:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
ul. Włókniarzy 203/205
114,77
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
04:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
ul. Włókniarzy 203/205
114,14
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
04:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
ul. Włókniarzy 203/205
116,20
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
04:50
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
ul. Włókniarzy 203/205
112,30
13:50
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
04:50
19 gru
ul. Włókniarzy 203/205
117,61
09:45
18 gru
Tarnopol
04:50
19 gru
Łódź
ul. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
132,30
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
132,30
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
136,00
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
136,20
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
132,36
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
134,77
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
134,14
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
136,20
11:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
132,30
13:50
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
05:30
19 gru
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
137,61
09:45
18 gru
Tarnopol
05:30
19 gru
Łódź
Dw. Kaliska / al. Włókniarzy
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
166,77
06:00
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
166,77
07:20
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
170,47
08:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
170,67
09:05
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
166,83
09:40
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
169,24
10:10
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
05:30
19 gru
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
LODZ'
168,61
10:45
18 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
19 gru
Łódź
LODZ'
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
<