Bilety autobusowe

Łódź - Tarnopol

od 103 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Łódź – Tarnopol

12:40
21 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

04:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

105
12:40
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Warszawa
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
04:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
21 wrz
w drodze 13 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

04:45
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

130
14:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 wrz
w drodze 12 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:55
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

125
16:20
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 13 godz. 05 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

06:55
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

112
16:50
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:00
Warszawa
21:55
Lublin
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Lwów
06:55
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
15:25
21 wrz
w drodze 14 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:15
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

105
15:25
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 wrz
w drodze 20 godz. 33 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:13
22 wrz

Tarnopol

,

110
12:40
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:13
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 wrz
w drodze 18 godz. 38 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:13
22 wrz

Tarnopol

,

107
14:35
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
10:13
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 18 godz. 13 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:13
22 wrz

Tarnopol

,

124
15:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
10:13
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 wrz
w drodze 16 godz. 53 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:13
22 wrz

Tarnopol

,

130
16:20
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:13
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 16 godz. 23 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:13
22 wrz

Tarnopol

,

124
16:50
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:13
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
21 wrz
w drodze 16 godz. 13 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:13
22 wrz

Tarnopol

,

131
17:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
10:13
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:20
22 wrz

Tarnopol

,

110
12:40
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:20
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 wrz
w drodze 18 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:20
22 wrz

Tarnopol

,

107
14:35
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
10:20
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 18 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:20
22 wrz

Tarnopol

,

124
15:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
10:20
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:20
22 wrz

Tarnopol

,

130
16:20
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:20
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 16 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:20
22 wrz

Tarnopol

,

124
16:50
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:20
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
21 wrz
w drodze 16 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:20
22 wrz

Tarnopol

,

131
17:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
10:20
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 wrz
w drodze 22 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:15
22 wrz

Tarnopol

,

107
12:40
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

12:15
22 wrz

Tarnopol

,

104
14:35
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
12:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 20 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

12:15
22 wrz

Tarnopol

,

121
15:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
12:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 wrz
w drodze 18 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:15
22 wrz

Tarnopol

,

126
16:20
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 18 godz. 25 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:15
22 wrz

Tarnopol

,

121
16:50
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
21 wrz
w drodze 18 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

12:15
22 wrz

Tarnopol

,

128
17:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
12:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
21 wrz
w drodze 17 godz. 05 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:15
22 wrz

Tarnopol

,

107
18:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 16 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

12:15
22 wrz

Tarnopol

,

131
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
12:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 16 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

12:15
22 wrz

Tarnopol

,

131
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
12:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

13:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

108
12:40
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 wrz
w drodze 21 godz. 25 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

105
14:35
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

122
15:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 wrz
w drodze 19 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

13:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

127
16:20
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 19 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

13:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

122
16:50
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

129
17:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
21 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

13:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

108
18:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

132
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

132
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

13:00
22 wrz

Tarnopol

,

110
12:40
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 wrz
w drodze 21 godz. 25 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

,

107
14:35
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

,

124
15:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 wrz
w drodze 19 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

13:00
22 wrz

Tarnopol

,

130
16:20
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 19 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

13:00
22 wrz

Tarnopol

,

124
16:50
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

,

131
17:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
21 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

13:00
22 wrz

Tarnopol

,

110
18:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

,

134
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:00
22 wrz

Tarnopol

,

134
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

14:55
22 wrz

Tarnopol

,

104
14:35
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:55
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

14:55
22 wrz

Tarnopol

,

121
15:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:55
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 wrz
w drodze 21 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

14:55
22 wrz

Tarnopol

,

126
16:20
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:55
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

14:55
22 wrz

Tarnopol

,

121
16:50
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:55
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
21 wrz
w drodze 20 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

14:55
22 wrz

Tarnopol

,

128
17:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:55
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
21 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

14:55
22 wrz

Tarnopol

,

107
18:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:55
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 18 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

14:55
22 wrz

Tarnopol

,

131
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:55
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 18 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

14:55
22 wrz

Tarnopol

,

131
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:55
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 wrz
w drodze 16 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

15:45
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

131
22:05
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 wrz
w drodze 24 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

15:50
22 wrz

Tarnopol

,

107
14:35
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

15:50
22 wrz

Tarnopol

,

124
15:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 wrz
w drodze 22 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

15:50
22 wrz

Tarnopol

,

130
16:20
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

15:50
22 wrz

Tarnopol

,

124
16:50
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

15:50
22 wrz

Tarnopol

,

131
17:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
21 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

15:50
22 wrz

Tarnopol

,

110
18:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

15:50
22 wrz

Tarnopol

,

134
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

15:50
22 wrz

Tarnopol

,

134
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 wrz
w drodze 25 godz. 05 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

16:40
22 wrz

Tarnopol

,

110
14:35
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:40
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

16:40
22 wrz

Tarnopol

,

132
16:20
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:40
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 22 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

16:40
22 wrz

Tarnopol

,

127
16:50
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:40
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

16:40
22 wrz

Tarnopol

,

134
17:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:40
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
21 wrz
w drodze 21 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

16:40
22 wrz

Tarnopol

,

113
18:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:40
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

16:40
22 wrz

Tarnopol

,

137
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:40
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

16:40
22 wrz

Tarnopol

,

137
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:40
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 wrz
w drodze 26 godz. 18 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

17:53
22 wrz

Tarnopol

,

106
14:35
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:53
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
21 wrz
w drodze 22 godz. 43 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

17:53
22 wrz

Tarnopol

,

109
18:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:53
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 53 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

17:53
22 wrz

Tarnopol

,

133
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:53
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 53 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

17:53
22 wrz

Tarnopol

,

133
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:53
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 wrz
w drodze 18 godz. 48 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

17:53
22 wrz

Tarnopol

,

129
22:05
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
17:53
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
21 wrz
w drodze 23 godz. 05 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:15
22 wrz

Tarnopol

,

113
18:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:15
22 wrz

Tarnopol

,

137
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:15
22 wrz

Tarnopol

,

137
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 wrz
w drodze 19 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

18:15
22 wrz

Tarnopol

,

132
22:05
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
18:15
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
21 wrz
w drodze 23 godz. 25 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:35
22 wrz

Tarnopol

,

110
18:10
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:35
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:35
22 wrz

Tarnopol

,

134
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:35
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:35
22 wrz

Tarnopol

,

134
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:35
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 wrz
w drodze 19 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

18:35
22 wrz

Tarnopol

,

130
22:05
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
18:35
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

19:50
22 wrz

Tarnopol

,

137
19:00
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
19:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 wrz
w drodze 20 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

19:50
22 wrz

Tarnopol

,

132
22:05
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
19:50
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 wrz
w drodze 21 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

20:40
22 wrz

Tarnopol

,

126
22:05
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
20:40
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

21:05
22 wrz

Tarnopol

,

126
22:05
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
21:05
22 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 wrz
w drodze 25 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

00:55
23 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

123
22:05
21 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
00:55
23 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Tarnopol
Do miasta Łódź