Rozkład jazdy PKS Łódź – Tarnopol

01:05
24 lut
14:30
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
130,00
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
14:30
24 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
14:30
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
130,00
01:05
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
14:30
24 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
16:40
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
118,10
01:05
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
16:40
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
16:40
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
118,10
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:40
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
17:53
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
115,99
01:05
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
17:53
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
17:53
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
115,99
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:53
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
17:53
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
115,99
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:53
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
18:15
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
112,59
01:05
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:15
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
18:15
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
112,59
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:15
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
18:15
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
112,59
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:15
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
18:35
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
116,92
01:05
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:35
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
18:35
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
116,92
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:35
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
18:35
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
116,92
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:35
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
19:50
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
118,09
01:05
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
19:50
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
19:50
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
118,09
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:50
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
19:50
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
118,09
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:50
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
24 lut
20:20
24 lut
Przystanek autobusowy "Sklep "Liddle", ulica Pabianicka; dom 116
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
100,21
03:00
24 lut
Łódź
Przystanek autobusowy "Sklep "Liddle", ulica Pabianicka; dom 116
03:40
Piotrków Trybunalski
04:55
Radomsko
05:45
Częstochowa
07:20
Katowice
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
24 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
24 lut
20:25
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
100,00
03:00
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
STARGARD
WAŁCZ
PIŁA
CHODZIEŻ
POZNAŃ
KONIN
KALISZ
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RADOMSKO
CZĘSTOCHOWA
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
LIUBAR
CHUDNIV
ZHYTOMYR
20:25
24 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
24 lut
20:25
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
100,00
03:00
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
20:25
24 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
20:40
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
115,25
01:05
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
20:40
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
20:40
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
115,25
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:40
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
20:40
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
115,25
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:40
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
21:05
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
115,25
01:05
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
21:05
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
21:05
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
115,25
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
21:05
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
24 lut
21:05
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
115,25
01:05
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
21:05
24 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
24 lut
21:10
24 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
125,00
05:10
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
GORZÓW WIELKOPOLSKI
PIŁA
POZNAŃ
KONIN
KUTNO
ŁÓDŹ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
TERNOPIL
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
21:10
24 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
24 lut
21:10
24 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
125,00
05:10
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
21:10
24 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:45
24 lut
21:20
24 lut
Stacja kolejowa "Kaliska", ulica Karolevskaya; dom 55
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
115,00
06:45
24 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska", ulica Karolevskaya; dom 55
21:20
24 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
04:45
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
100,00
14:10
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
25 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
04:55
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
100,00
14:10
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
KIELCE
OPATÓW
SANDOMIERZ
STALOWA WOLA
NISKO
JAROSŁAW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
04:55
25 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
04:55
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
100,00
14:10
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
04:55
25 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
05:55
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
125,00
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
25 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
05:55
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
125,00
16:20
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
GDYNIA
GDAŃSK
GRUDZIĄDZ
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
ZAMOŚĆ
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
05:55
25 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
05:55
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
125,00
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
05:55
25 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
24 lut
06:55
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
107,71
16:50
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
19:00
Warszawa
21:55
Lublin
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Lwów
06:55
25 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
24 lut
07:15
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
97,00
15:25
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
25 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
24 lut
07:15
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
97,00
15:25
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
ZIELONA GÓRA
SULECHÓW
WOLSZTYN
GRODZISK WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
POZNAŃ
KONIN
ŁÓDŹ
WARSZAWA
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
TERNOPIL
CHMELNIZKI
07:15
25 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
24 lut
08:30
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
120,00
16:10
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
08:30
25 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:45
24 lut
09:15
25 lut
Stacja kolejowa "Kaliska", ulica Karolevskaya; dom 55
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
110,00
17:45
24 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska", ulica Karolevskaya; dom 55
20:25
Warszawa
23:15
Lublin
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Nowowołyńsk
06:05
Czerwonohrad
06:45
Radziechów
07:45
Brody
09:15
25 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
135,41
15:20
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
126,92
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
117,90
16:50
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
124,63
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
124,63
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
136,92
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
10:13
25 lut
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
126,92
15:20
24 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
10:13
25 lut
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
Kupić za
126,92
15:20
24 lut
Łódź
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
126,92
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
96,92
14:40
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
106,92
14:10
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
10:13
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
136,92
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
10:13
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
106,92
14:10
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
10:13
25 lut
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
Kupić za
126,92
15:20
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
24 lut
10:13
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
101,92
15:25
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
10:13
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
126,92
16:20
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
133,86
15:20
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
125,37
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
116,35
16:50
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
123,08
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
123,08
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
12:15
25 lut
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
Kupić za
138,08
18:35
24 lut
Łódź
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
135,37
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
125,37
16:10
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
12:15
25 lut
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
125,37
15:20
24 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
12:15
25 lut
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
125,37
19:00
24 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
115,37
16:10
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
12:15
25 lut
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
Kupić za
125,37
15:20
24 lut
Łódź
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
125,37
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
95,37
14:40
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
12:15
25 lut
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
Kupić za
125,37
19:00
24 lut
Łódź
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
135,37
18:35
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
105,37
14:10
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
12:15
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
135,37
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
12:15
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
105,37
14:10
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
12:15
25 lut
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
Kupić za
125,37
15:20
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
24 lut
12:15
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
100,37
15:25
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
12:15
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
125,37
16:20
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
12:15
25 lut
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
Kupić za
135,37
18:35
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
12:15
25 lut
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
Kupić za
125,37
19:00
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
12:15
25 lut
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
Kupić za
125,37
19:00
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
135,41
15:20
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
126,92
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
117,90
16:50
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
124,63
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
124,63
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
13:00
25 lut
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
Kupić za
139,63
18:35
24 lut
Łódź
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
136,92
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
126,92
16:10
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
13:00
25 lut
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
126,92
15:20
24 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
13:00
25 lut
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
126,92
19:00
24 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
116,92
16:10
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
13:00
25 lut
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
Kupić za
126,92
15:20
24 lut
Łódź
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
126,92
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
96,92
14:40
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
13:00
25 lut
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
Kupić za
126,92
19:00
24 lut
Łódź
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
136,92
18:35
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
106,92
14:10
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
136,92
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
134,78
15:20
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
126,29
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
117,27
16:50
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
124,00
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
124,00
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
13:00
25 lut
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
Kupić za
139,00
18:35
24 lut
Łódź
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
136,29
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
126,29
16:10
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
13:00
25 lut
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
126,29
15:20
24 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
13:00
25 lut
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
126,29
19:00
24 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
116,29
16:10
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
13:00
25 lut
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
Kupić za
126,29
15:20
24 lut
Łódź
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
126,29
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
96,29
14:40
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
13:00
25 lut
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
Kupić za
126,29
19:00
24 lut
Łódź
Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.)
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
136,29
18:35
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
106,29
14:10
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
13:00
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
136,29
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
106,92
14:10
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
106,29
14:10
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
Kupić za
126,92
15:20
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
Kupić za
126,29
15:20
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
101,92
15:25
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
101,29
15:25
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
126,92
16:20
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
126,29
16:20
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
Kupić za
136,92
18:35
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
Kupić za
136,29
18:35
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
Kupić za
126,92
19:00
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
Kupić za
126,29
19:00
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
Kupić za
126,92
19:00
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
13:00
25 lut
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
Kupić za
126,29
19:00
24 lut
Łódź
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 lut
14:55
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
133,74
15:20
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
14:55
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 lut
14:55
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
125,25
16:20
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
14:55
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
24 lut
14:55
25 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
116,23
16:50
24 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
14:55
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
14:55
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
122,96
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
14:55
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
14:55
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
122,96
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
14:55
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 lut
14:55
25 lut
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
Kupić za
137,96
18:35
24 lut
Łódź
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
14:55
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 lut
14:55
25 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
135,25
17:00
24 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
14:55
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
24 lut