Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Szczecin - Berlin

od 10 zł, 22 lis

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Berlin w 2018 rok roku

11:00
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
13:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
15:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
05:10
Przystanek ; Warzymice/Os.Kresy 12
Czas przejazdu 02 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
07:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy On Mondays
15:00
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
17:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
17:00
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
19:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
07:00
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:10
Przystanek ; Warzymice/Os.Kresy 12
Czas przejazdu 02 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy On Mondays
05:00
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
07:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
09:00
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:10
Przystanek ; Warzymice/Os.Kresy 12
Czas przejazdu 02 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
02:00
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
04:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
10:00
Szczecin Train Station; Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
12:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
06:00
Szczecin Train Station; Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
08:00
Szczecin Train Station; Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
10:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
14:00
Szczecin Train Station; Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
16:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Szczecin Train Station; Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
18:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:00
Szczecin Train Station; Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
20:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
23:59
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 02 h. 41 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
02:40+1 dzień
Przystanek autobusowy "Central"; ulica Mazurenalei; dom 4/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
03:20
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 03 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
06:50
Przystanek autobusowy "Central"; ulica Mazurenalei; dom 4/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
23:55
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 03 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
03:00+1 dzień
BERLIN; ZOB am Funkturm
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy On Mondays
Codziennie
11:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

13:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
11:00
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
13:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią, sob, nie
13:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

15:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
13:00
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
15:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

On Mondays
05:10
Czas przejazdu 02 h. 20 min

Szczecin

Przystanek ; Warzymice/Os.Kresy 12

07:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
05:10
Szczecin
Przystanek ; Warzymice/Os.Kresy 12
07:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią, sob, nie
15:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

17:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
15:00
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
17:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią, sob, nie
17:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

19:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
17:00
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
19:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

09:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
07:00
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
09:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

On Mondays
07:10
Czas przejazdu 02 h. 20 min

Szczecin

Przystanek ; Warzymice/Os.Kresy 12

09:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
07:10
Szczecin
Przystanek ; Warzymice/Os.Kresy 12
09:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią, sob, nie
05:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

07:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
05:00
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
07:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

11:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
09:00
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
11:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
09:10
Czas przejazdu 02 h. 20 min

Szczecin

Przystanek ; Warzymice/Os.Kresy 12

11:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
09:10
Szczecin
Przystanek ; Warzymice/Os.Kresy 12
11:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią, sob, nie
02:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

04:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

45
02:00
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
04:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
10:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

12:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

89
10:00
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
12:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
06:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

08:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

89
06:00
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
08:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

10:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

89
08:00
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
10:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

16:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

89
14:00
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
16:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
16:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

18:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

89
16:00
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
18:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

20:30

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

89
18:00
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
20:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
23:59
Czas przejazdu 02 h. 41 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

02:40
+1 dzień

Berlin

Przystanek autobusowy "Central"; ulica Mazurenalei; dom 4/6

169
23:59
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
02:40
+1 dzień
Berlin
Przystanek autobusowy "Central"; ulica Mazurenalei; dom 4/6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
03:20
Czas przejazdu 03 h. 30 min

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

06:50

Berlin

Przystanek autobusowy "Central"; ulica Mazurenalei; dom 4/6

182
03:20
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
06:50
Berlin
Przystanek autobusowy "Central"; ulica Mazurenalei; dom 4/6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

On Mondays
23:55
Czas przejazdu 03 h. 05 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

03:00
+1 dzień

Berlin

BERLIN; ZOB am Funkturm

225
23:55
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
03:00
+1 dzień
Berlin
BERLIN; ZOB am Funkturm
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Szczecin
Z miasta Berlin