Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweSzczecin – Berlin

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Szczecin — Berlin

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Berlin w 2020 roku

pon, śro
03:20
Czas przejazdu03 h. 30 min
Szczecin
Przystanek autobusowy Dworcowa 23, ul. Nabrzeże Wieleckie
06:50
Berlin
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6
181,90 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Berlin
Z miasta Berlin

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Szczecin – Berlin

Niemiecką stolicę i Szczecin dzieli 150 kilometrów, co, w połączeniu ze sporym zainteresowaniem podróżnych, sprawia, że oferta busów na tej trasie stale się powiększa. Busy ze Szczecina do Berlina zazwyczaj docierają na miejsce w ciągu 3 godzin.

Busy linii Szczecin - Berlin startują z dworca autobusowego przy ulicy Krzysztofa Kolumba, tuż obok głównej stacji kolejowej. Dystans między dworcem a centrum szczecińskiego Starego Miasta można pokonać w przeciągu dwudziestu minut. W przypadku podróży transportem miejskim, wystarczy wsiąść w tramwaj numer 3. Stacja, wraz ze znajdującą się w środku poczekalnią dla podróżnych, czynna jest w godzinach 6.00 - 22.00, natomiast kasy funkcjonują między 6:00 a 20:00 w dni robocze i 8.00 - 16.30 w weekendy i święta.

Autokary ze Szczecina do Berlina zazwyczaj kończą kurs na dworcu autobusowym ZOB przy Masurenallee 4 - 6, zlokalizowanego między berlińskimi dzielnicami Charlottenburg i Westend, tuż przy terenach targowych Messe Berlin. Ze względu na dużą ilość nocnych przejazdów, dworzec, wraz z poczekalnią, funkcjonuje 24 godziny na dobę. Pasażerowie busa ze Szczecina do Berlina, kontynuujący podróż w obrębie miasta, do poszczególnych dzielnic mogą dotrzeć koleją miejską lub autobusem. Obok dworca znajduje się stacja S-Bahn - Messe Nord. Z ZOB do centrum można również dotrzeć koleją podziemną U - Bahn, wsiadając na stacji Kaiserdamm, którą linia U2 łączy z Alexanderplatz.