Rozkład jazdy PKS Szczecin – Lwów

06:00
00:10
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
143,39
06:00
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:25
Gorzów Wielkopolski
11:55
Poznań
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
12 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
06:00
00:10
12 lis
SZCZECIN 2, Dworzec PKS, Plac Grodnicki 1
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
140,00
06:00
11 lis
Szczecin
SZCZECIN 2, Dworzec PKS, Plac Grodnicki 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
LUBIN
LEGNICA
WROCŁAW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
00:10
12 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
06:00
00:10
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
140,00
06:00
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
00:10
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
06:00
00:10
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
140,00
06:00
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
00:10
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
03:30
01:20
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
170,00
03:30
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
04:50
Gorzów Wielkopolski
07:45
Poznań
09:00
Leszno
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
01:20
12 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
03:30
01:30
12 lis
SZCZECIN 2, Dworzec PKS, Plac Grodnicki 1
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
170,00
03:30
11 lis
Szczecin
SZCZECIN 2, Dworzec PKS, Plac Grodnicki 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
01:30
12 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
03:30
01:30
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
170,00
03:30
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
01:30
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
06:40
02:30
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
125,00
06:40
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
D.A., pl. Dvirtseva 1
02:30
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
06:30
03:40
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
144,14
06:30
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
10:10
Poznań
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
12 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
07:00
04:15
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
142,62
07:00
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
11:00
Poznań
14:15
Wrocław
17:45
Katowice
19:15
Kraków
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
12 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
07:00
04:45
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
135,00
07:00
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
04:45
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
11:15
06:00
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
145,00
11:15
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
12 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
11:15
06:00
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
145,00
11:15
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
20:00
Warszawa
02:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
Hrebenne GPK
06:00
12 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
11:15
06:00
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
167,71
11:15
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
06:00
12 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
11:15
06:20
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
167,71
11:15
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
06:20
12 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
11:15
06:30
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
140,00
11:15
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Kolejowy AC-8, Plac Dworcowy 1
06:30
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
11:15
06:40
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
145,00
11:15
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:40
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
10:10
06:50
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
146,44
10:10
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
11:50
Gorzów Wielkopolski
14:00
Poznań
15:20
Leszno
16:55
Wrocław
19:40
Katowice
21:20
Kraków
23:05
Tarnów
00:40
Rzeszów
04:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
12 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
10:10
07:00
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
140,00
10:10
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:00
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
12:45
07:15
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
163,22
12:45
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
13:40
Gorzów Wielkopolski
16:20
Poznań
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
12:45
07:15
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
177,15
12:45
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:15
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
12:45
07:30
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
150,00
12:45
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:30
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:00
12:05
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
144,91
18:00
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
21:50
Poznań
01:00
Łódź
03:00
Warszawa
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:05
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
19:10
16:55
12 lis
SZCZECIN 2, Dworzec PKS, Plac Grodnicki 1
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
140,00
19:10
11 lis
Szczecin
SZCZECIN 2, Dworzec PKS, Plac Grodnicki 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
PŁOCK
SOCHACZEW
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
TERNOPIL
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
16:55
12 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
20:00
18:00
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
140,00
20:00
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
18:00
12 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1

Połączenia z przesiadką Szczecin – Lwów

21:00
18:00
12 lis
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
144,91
21:00
11 lis
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
22:20
Gorzów Wielkopolski
23:05
Międzyrzecz
01:25
Poznań
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
08:30
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów KB(Poland/Ukraine)
18:00
12 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
Popularne kierunki
Z miasta Szczecin
Do miasta Lwów
Do miasta Szczecin
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.