Rozkład jazdy PKS Szczecin – Lwów

06:00
00:10
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
150,00
06:00
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:25
Gorzów Wielkopolski
11:55
Poznań
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
15 sty
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
00:10
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
150,00
06:00
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
00:10
15 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
00:20
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
150,00
06:00
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
00:20
15 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:30
01:30
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
170,00
03:30
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
01:30
15 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
03:40
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
126,46
06:30
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
10:10
Poznań
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
15 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
06:00
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
133,57
11:15
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
15 sty
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
06:00
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
133,57
11:15
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
20:00
Warszawa
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
06:00
15 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
06:00
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
154,48
11:15
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
06:00
15 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
06:40
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
133,57
11:15
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:40
15 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
07:15
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
140,51
12:45
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
13:40
Gorzów Wielkopolski
16:20
Poznań
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
15 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
07:15
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
163,19
12:45
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:15
15 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:20
07:20
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
133,48
08:20
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
09:45
Gorzów Wielkopolski
11:00
Kostrzyn nad Odrą
11:45
Słubice
13:15
Zielona Góra
14:10
Nowa Sól
14:55
Szprotawa
15:50
Chojnów
16:20
Legnica
18:30
Wrocław
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
15 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:20
07:20
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
140,00
08:20
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
07:20
15 sty
Lwów
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
07:30
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
150,00
12:45
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:30
15 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:20
07:50
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
140,00
08:20
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
07:50
15 sty
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
12:05
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
133,48
18:00
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
21:50
Poznań
01:00
Łódź
03:00
Warszawa
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:05
15 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17:30
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
170,37
19:00
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
19:40
Stargard Szczeciński
21:10
Wałcz
21:40
Piła
23:15
Poznań
01:00
Konin
01:40
Kalisz
03:50
Łódź
04:55
Piotrków Trybunalski
05:50
Radomsko
06:40
Częstochowa
07:50
Katowice
09:10
Kraków
10:55
Tarnów
12:10
Rzeszów
13:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
15 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17:35
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
DW.PKS 'Dworcowy', ul. Dworcowa 1
170,00
19:00
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
17:35
15 sty
Lwów
DW.PKS 'Dworcowy', ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18:00
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
150,00
20:00
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
18:00
15 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Szczecin – Lwów

05:05
05:55
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
134,89
05:05
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
07:40
Słubice
10:25
Poznań
13:05
Konin
15:10
Łódź
17:10
Warszawa
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
15 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18:00
15 sty
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
150,00
21:00
14 sty
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
21:20
Gorzów Wielkopolski
23:05
Piła
00:55
Poznań
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
15 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Szczecin
Do miasta Lwów
Do miasta Szczecin
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.