Rozkład jazdy PKS Szczecin – Lwów

06:00
23 maj
00:10
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
125,00
06:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:25
Gorzów Wielkopolski
07:40
Świebodzin
08:55
Zielona Góra
09:25
Nowa Sól
10:25
Lublin
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
24 maj
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
23 maj
00:10
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
150,00
06:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:25
Gorzów Wielkopolski
11:55
Poznań
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
24 maj
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
23 maj
00:10
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
125,00
06:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
00:10
24 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
23 maj
00:20
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
125,00
06:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
00:20
24 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
23 maj
03:40
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
140,00
06:30
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
03:40
24 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23 maj
05:00
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
140,03
11:15
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
24 maj
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23 maj
05:00
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
140,03
11:15
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
05:00
24 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23 maj
05:00
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
140,00
11:15
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
05:00
Lwów
05:00
24 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23 maj
05:45
24 maj
,
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
162,05
11:15
23 maj
Szczecin
,
05:45
24 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23 maj
06:15
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
140,03
11:15
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23 maj
06:15
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
140,03
11:15
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23 maj
06:15
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
11:15
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
06:15
Lwów
06:15
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23 maj
06:20
24 maj
,
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
162,05
11:15
23 maj
Szczecin
,
06:20
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
23 maj
06:50
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
144,15
12:45
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
13:40
Gorzów Wielkopolski
16:20
Poznań
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
06:50
24 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
23 maj
06:50
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
150,00
12:45
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
LWIW
06:50
24 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
23 maj
07:15
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
167,39
12:45
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:15
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
23 maj
07:30
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
144,15
12:45
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
13:40
Gorzów Wielkopolski
16:20
Poznań
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
07:30
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
23 maj
07:30
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Kupić za
150,00
12:45
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
LWIW
07:30
24 maj
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
23 maj
07:30
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
12:45
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:30
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
23 maj
07:30
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
12:45
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:30
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
11:35
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
150,00
18:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
LWIW
11:35
24 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
12:05
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Kupić za
150,00
18:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
LWIW
12:05
24 maj
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
12:05
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
18:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:05
Lwów
12:05
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
17:35
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
170,00
19:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
17:35
24 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 maj
18:00
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
150,00
20:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
18:00
24 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Szczecin – Lwów

20:00
23 maj
18:00
24 maj
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
150,00
20:00
23 maj
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
21:20
Gorzów Wielkopolski
23:05
Piła
00:55
Poznań
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
24 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Szczecin
Do miasta Lwów
Do miasta Szczecin
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: