Rozkład jazdy PKS Szczecin – Lwów

06:00
19 lut
00:10
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
140,00
06:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
LUBIN
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
00:10
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
19 lut
03:40
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
126,28
06:30
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
10:10
Poznań
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
19 lut
05:00
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
135,59
11:15
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
20 lut
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
19 lut
05:00
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
135,59
11:15
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
05:00
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
19 lut
05:45
20 lut
,
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
156,92
11:15
19 lut
Szczecin
,
05:45
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
19 lut
06:15
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
135,59
11:15
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
19 lut
06:15
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
135,59
11:15
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
15:10
Poznań
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
19 lut
06:15
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
11:15
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
06:15
Lwów
06:15
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
19 lut
06:20
20 lut
,
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
156,92
11:15
19 lut
Szczecin
,
06:20
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
19 lut
06:50
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
150,00
12:45
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
06:50
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
19 lut
07:15
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
159,51
12:45
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
13:40
Gorzów Wielkopolski
16:20
Poznań
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
19 lut
07:15
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
185,17
12:45
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:15
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
19 lut
07:30
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
12:45
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:30
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
19 lut
07:30
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
12:45
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
07:30
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:20
19 lut
07:50
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
140,00
08:20
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
07:50
Lwów
07:50
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
19 lut
11:35
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
150,00
18:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
11:35
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
19 lut
12:05
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
18:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
12:05
Lwów
12:05
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
19 lut
12:05
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
18:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
12:05
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
17:30
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
130,28
19:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
19:40
Stargard Szczeciński
21:10
Wałcz
21:40
Piła
23:15
Poznań
01:00
Konin
01:40
Kalisz
02:50
Łódź
03:40
Piotrków Trybunalski
04:55
Radomsko
05:45
Częstochowa
07:20
Katowice
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
17:35
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
170,00
19:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
17:35
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
17:35
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
170,00
19:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
STARGARD
WAŁCZ
PIŁA
CHODZIEŻ
POZNAŃ
KONIN
KALISZ
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RADOMSKO
CZĘSTOCHOWA
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
LIUBAR
CHUDNIV
ZHYTOMYR
17:35
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
19 lut
18:00
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
150,00
20:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
18:00
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
19 lut
18:00
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
150,00
20:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
PIŁA
POZNAŃ
KONIN
KUTNO
ŁÓDŹ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
TERNOPIL
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
18:00
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Szczecin – Lwów

21:00
19 lut
18:00
20 lut
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
126,28
21:00
19 lut
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
22:20
Gorzów Wielkopolski
23:05
Międzyrzecz
01:25
Poznań
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
08:30
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Szczecin
Do miasta Lwów
Do miasta Szczecin
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: