Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Winnica w 2019 rok roku

wto, sob
06:00
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

145,00 
06:00
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
07:25
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
––:––
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
08:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
09:25
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
10:25
Lubin
Winnica, Ukraina, Winnicki
10:55
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
14:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Winnica, Ukraina, Winnicki
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
06:00
25 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

08:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

149,35 
06:00
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
08:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
06:00
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
06:00
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
07:25
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
08:20
Świebodzin
Dworzec autobusowy, ul. Artura Grottgera 5
11:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:55
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
wto, śro, pią, sob
11:00
29 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Przystanek, ul. Kolumba 1

16:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

170,00 
11:00
Szczecin
Przystanek, ul. Kolumba 1
12:40
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
14:50
Krosno Odrzańskie
Dworzec autobusowy, ul. Ariańska 2
15:40
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
17:30
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:50
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
05:05
31 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

190,76 
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (20)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
06:30
29 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

11:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

293,48 
06:30
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
10:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:50
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
13:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
Popularne kierunki
Do miasta Winnica
Do miasta Szczecin
Z miasta Winnica
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!