Bilety autobusowe

Szczecin - Winnica

od 145 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Szczecin – Winnica

06:30
28 wrz
w drodze 28 godz. 00 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

11:30
29 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

160
06:30
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
10:10
Poznań
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
Chmielnicki
11:30
29 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
28 wrz
w drodze 31 godz. 20 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

16:35
29 wrz

Winnica

,

174
08:15
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
16:35
29 wrz
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), МЕРСЕДЕС-23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
28 wrz
w drodze 28 godz. 50 min

Szczecin

Przystanek, ul. Kolumba 1

16:50
29 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

170
11:00
28 wrz
Szczecin
Przystanek, ul. Kolumba 1
12:40
Gorzów Wielkopolski
14:50
Krosno Odrzańskie
15:40
Zielona Góra
17:30
Legnica
18:50
Wrocław
21:20
Katowice
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lwów
12:50
Tarnopol
14:50
Chmielnicki
16:50
29 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
28 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

18:30
29 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

160
18:00
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
18:30
29 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
28 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

18:30
29 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

164
18:00
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
18:30
29 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
28 wrz
w drodze 38 godz. 00 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

00:30
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

203
09:30
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
00:30
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz 0403, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
28 wrz
w drodze 36 godz. 55 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

00:30
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

167
10:35
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
00:30
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Неоплан , Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
28 wrz
w drodze 36 godz. 55 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

00:30
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

173
10:35
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
00:30
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
28 wrz
w drodze 34 godz. 30 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

00:30
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

173
13:00
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
00:30
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
28 wrz
w drodze 38 godz. 35 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

01:05
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

223
09:30
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
01:05
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz 0403, МЕРСЕДЕС-303
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
28 wrz
w drodze 37 godz. 30 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

01:05
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

187
10:35
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
01:05
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Неоплан , МЕРСЕДЕС-303
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
28 wrz
w drodze 37 godz. 30 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

01:05
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

193
10:35
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
01:05
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-303
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
28 wrz
w drodze 35 godz. 05 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

01:05
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

193
13:00
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
01:05
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), МЕРСЕДЕС-303
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
28 wrz
w drodze 40 godz. 30 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

03:00
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

208
09:30
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
03:00
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz 0403, ЕТАЛОН 30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
28 wrz
w drodze 39 godz. 25 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

03:00
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

172
10:35
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
03:00
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Неоплан , ЕТАЛОН 30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
28 wrz
w drodze 39 godz. 25 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

03:00
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

178
10:35
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
03:00
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН 30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
28 wrz
w drodze 37 godz. 00 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

03:00
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

178
13:00
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
03:00
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), ЕТАЛОН 30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:45
28 wrz
w drodze 43 godz. 35 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

14:20
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

195
17:45
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
14:20
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН 25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:45
28 wrz
w drodze 43 godz. 55 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

14:40
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

194
17:45
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
14:40
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-42
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:45
28 wrz
w drodze 44 godz. 10 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

14:55
30 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

195
17:45
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
14:55
30 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-42
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Szczecin – Winnica

06:00
28 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

08:10
29 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

145
06:00
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
07:25
Gorzów Wielkopolski
06:20
Słubice
07:40
Świebodzin
08:55
Zielona Góra
09:25
Nowa Sól
10:25
Lublin
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
29 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:00
28 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

08:10
29 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

180
06:00
28 wrz
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
07:25
Gorzów Wielkopolski
11:55
Poznań
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
29 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Winnica
Do miasta Szczecin
Z miasta Winnica