Rozkład jazdy PKS Lwów – Szczecin

18:20
26 kwi
07:50
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
125,00
18:20
26 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
07:50
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
26 kwi
08:20
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
134,14
18:20
26 kwi
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
Kraków
01:50
Wrocław
03:10
Leszno
04:50
Poznań
06:50
Gorzów Wielkopolski
08:20
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
26 kwi
08:20
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
125,00
18:20
26 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
08:20
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 kwi
08:30
27 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
150,00
15:55
26 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
16:15
DA-8, pl. Dvirtseva 1
08:30
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
26 kwi
08:30
27 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
171,58
16:30
26 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
08:30
27 kwi
Szczecin
  • Autobus
  • SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
26 kwi
09:20
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
134,14
18:20
26 kwi
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
Wrocław
04:30
Legnica
05:00
Lublin
06:00
Nowa Sól
06:30
Zielona Góra
07:15
Świebodzin
07:55
Gorzów Wielkopolski
09:20
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
26 kwi
09:50
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
150,00
14:00
26 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
09:50
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
26 kwi
13:00
27 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
144,02
18:20
26 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
Poznań
11:25
Gorzów Wielkopolski
13:00
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
26 kwi
13:00
27 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
144,02
18:20
26 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
Poznań
11:25
Gorzów Wielkopolski
13:00
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
26 kwi
13:00
27 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
144,02
19:30
26 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
Poznań
11:25
Gorzów Wielkopolski
13:00
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
26 kwi
13:00
27 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
144,02
19:30
26 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
Poznań
11:25
Gorzów Wielkopolski
13:00
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
26 kwi
13:00
27 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
140,00
19:30
26 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
18:20
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
13:00
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
26 kwi
13:00
27 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
150,00
18:20
26 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:30
Dworzec Kolejowy AC-8, Plac Dworcowy 1
13:00
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
26 kwi
13:00
27 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
166,67
18:20
26 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
13:00
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
26 kwi
13:00
27 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
171,51
18:20
26 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
13:00
27 kwi
Szczecin
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
26 kwi
13:00
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
166,67
19:30
26 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
13:00
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
26 kwi
13:00
27 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
171,51
19:30
26 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
13:00
27 kwi
Szczecin
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
26 kwi
13:10
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
134,14
18:30
26 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
Opole
06:20
Wrocław
07:50
Leszno
09:20
Poznań
13:10
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
26 kwi
13:10
27 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
140,00
18:30
26 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
KATOWICE
OPOLE
WROCLAW
LESZNO
POZNAN
13:10
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
26 kwi
22:35
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
158,42
23:55
26 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
Łódź
15:10
Kalisz
16:15
Konin
17:45
Poznań
19:40
Piła
20:15
Wałcz
21:50
Stargard Szczeciński
22:35
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
26 kwi
22:35
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
170,00
23:55
26 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:35
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 kwi
08:30
28 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
150,00
15:55
26 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
08:30
28 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
26 kwi
08:30
28 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
150,00
16:30
26 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
08:30
28 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lwów – Szczecin

14:00
26 kwi
09:50
27 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
Kupić za
141,20
14:00
26 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
Warszawa
00:20
Łódź
01:25
Kutno
02:40
Konin
04:05
Poznań
06:40
Piła
08:15
Gorzów Wielkopolski
09:50
27 kwi
Szczecin
Dworzec PKS, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Szczecin
Do miasta Lwów
Z miasta Szczecin
Odwrotny kierunek: