Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Kijów - Szczecin

od 182 zł, 19 lis

Rozkład jazdy PKS Kijów – Szczecin

18:55
18 lis
w drodze 28 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

22:35
19 lis

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

183
18:55
18 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
08:55
Puławy
11:00
Opole
11:30
Tomaszów Mazowiecki
12:45
Łódź
14:45
Konin
15:45
Września
17:10
Poznań
19:50
Słubice
21:05
Gorzów Wielkopolski
22:35
19 lis
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Szczecin
Do miasta Kijów