Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Szczecin

Najlepsza oferta

Codziennie
15:00
Czas przejazdu21 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:50
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
149,38 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Neoplan
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Szczecin w 2019 roku

Codziennie
09:00
Czas przejazdu29 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
154,50 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
czw, sob
13:40
Czas przejazdu24 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
13:40
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
156,02 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Autobus: Setra 317 GT-HD 60
Ocena:
pon, śro
13:40
Czas przejazdu25 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demijiwska 3
13:40
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
157,00 
Przewoźnik: LIS-AUTO-TRANS
Ocena:
pon, śro
14:30
Czas przejazdu24 h. 10 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:40
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
157,00 
Przewoźnik: LIS-AUTO-TRANS
Ocena:
pon, pią
14:00
Czas przejazdu27 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:30
+1 dzień
Szczecin
Dw. autobusowy, Plac Grodnicki 1, Szczecin
160,00 
Przewoźnik: ZVENTRANS
Ocena:
pon, pią
13:30
Czas przejazdu28 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
16:30
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
163,20 
Przewoźnik: ZVENTRANS
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu22 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:50
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
163,20 
Przewoźnik: AVTOTRANZYT
Ocena:
Codziennie
13:50
Czas przejazdu25 h. 10 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
165,98 
Przewoźnik: Shabliy A.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu24 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
165,98 
Przewoźnik: Shabliy A.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
3.7
13.10, 14.10, 15.10, 17.10, 18.10...
15:05
Czas przejazdu23 h. 55 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
165,98 
Przewoźnik: Volyn Expres
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
11:20
Czas przejazdu22 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
174,28 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
4.7
Codziennie
14:40
Czas przejazdu24 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
174,28 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.4
16.10, 20.10, 24.10, 28.10...
15:05
Czas przejazdu23 h. 55 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
174,28 
Przewoźnik: "Linia Polesye" sp. z o.o.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
05:40
Czas przejazdu27 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
178,50 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
pon, śro, sob
18:55
Czas przejazdu28 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
181,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu21 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:50
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
182,58 
Przewoźnik: VASILKIVTRANSAVTO
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu28 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
182,58 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
pon, czw
06:30
Czas przejazdu24 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:30
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
183,60 
Przewoźnik: TOW Topiukrein
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu26 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
183,60 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu25 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
183,60 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
śro, nie
14:00
Czas przejazdu26 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:30
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
185,90 
Przewoźnik: Fedorov Yu. V.
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu28 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
188,06 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
15:05
Czas przejazdu25 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
193,80 
Przewoźnik: Volyn Ekspres
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu29 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
20:30
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
203,30 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu28 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
207,48 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu25 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
215,78 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
W niedziele
06:30
Czas przejazdu23 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:30
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
217,85 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: VanHool
Ocena:
W czwartki
06:30
Czas przejazdu23 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:30
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
217,85 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: VAN HOOL АА5588РТ
Ocena:
Dni parzyste
05:40
Czas przejazdu25 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
224,07 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu