Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Szczecin w 2019 rok roku

16.02, 02.04, 07.04, 12.04, 17.04...
08:00
27 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:10
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

139,40 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
19:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:50
Sochaczew
Dworzec autobusowy, ul. Henryka Sienkiewicza 4
01:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
03:20
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
04:35
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
06:15
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
08:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

12:50
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

152,61 
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
19:25
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
22:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
09:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:50
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
14:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

12:50
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

152,61 
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
12:50
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:50
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

152,61 
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
19:25
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
22:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
09:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:50
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 2 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    1.3
  • Stan techniczny
    2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.2
Codziennie
15:00
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:50
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

152,61 
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:50
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:40
24 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

153,93 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 30 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
11:20
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:10
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

154,08 
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Uściług
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
23:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:35
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Oceniono na 4.8 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.9
Codziennie
14:40
24 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

154,08 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
Codziennie
15:05
23 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

154,08 
14:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Neoplan
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
06:30
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

10:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

161,42 
06:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:40
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
08:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
08:00
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

161,42 
06:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:40
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
08:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
13:45
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

11:05
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

183,43 
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:05
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
14:00
21 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

11:05
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

183,43 
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:05
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
wto, pią, nie
18:55
27 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

183,43 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
27 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

183,43 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
27 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

183,43 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Dni parzyste
05:40
25 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:20
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

198,10 
05:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:00
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
19:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
08:00
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

215,00 
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią, sob
14:40
25 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

215,99 
14:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ШАБЛІЙ А.М. ФОП
  • НЕОПЛАН-50
W soboty
15:00
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Metro Osokorky, al. Bazhana

13:30
+1 dzień

Szczecin

Przystanek, ul. Dworcowa 11

286,15 
14:50
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
05:00
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna, Al. Jerozolimskie 54
08:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:30
Zielona Góra
Stacja paliw Orlen, ul. Sulechowska 40
13:30
+1 dzień
Szczecin
Przystanek, ul. Dworcowa 11
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Mercedes Sprinter
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Szczecin
Do miasta Kijów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!