Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Berlin — Szczecin w 2018 rok roku

11:15
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:30
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:45
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:20
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:15
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:15
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob, nie
09:25
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, sob, nie
09:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:45
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:15
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
Czas przejazdu 03 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:50
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
Czas przejazdu 02 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:40
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:50
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
Czas przejazdu 03 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:45
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:25
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:25
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
Czas przejazdu 02 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:30
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
19:25
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:40
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:25
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:40
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:35
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:50
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:30
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
Czas przejazdu 03 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:40
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:50
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob, nie
00:45
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob, nie
23:45
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
15:15
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:30
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:15
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
14:15
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
00:20
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, nie
18:15
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:30
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
20:30
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:45
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
23:15
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Szczecin Train Station; Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
22:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Mazurenallee 4-6
Czas przejazdu 03 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:40+1 dzień
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:00
Parking 'P BUS' przy terminalu B (Busparkplatz); Berlin
Czas przejazdu 03 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
11:15
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

13:30

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

45
11:15
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
13:30
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:45
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

19:00

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

45
16:45
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
19:00
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:20
Czas przejazdu 02 h. 25 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

12:45

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

45
10:20
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
12:45
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:15
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

15:30

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

45
13:15
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
15:30
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob, nie
17:15
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

19:30

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

45
17:15
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
19:30
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, sob, nie
09:25
Czas przejazdu 02 h. 35 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

12:00

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

45
09:25
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
12:00
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

11:45

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

45
09:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
11:45
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:15
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

21:30

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

45
19:15
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
21:30
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Follow me

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 03 h. 30 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel

19:00

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
15:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
19:00
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:50
Czas przejazdu 02 h. 50 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel

15:40

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
12:50
Berlin
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
15:40
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:50
Czas przejazdu 03 h. 10 min
+1 dzień

Berlin

Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel

00:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
20:50
Berlin
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
00:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:45
Czas przejazdu 02 h. 15 min
+1 dzień

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

00:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
21:45
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
00:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:25
Czas przejazdu 02 h. 15 min
+1 dzień

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

01:40
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
23:25
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
01:40
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:25
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

12:40

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
10:25
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
12:40
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
10:40
Czas przejazdu 02 h. 50 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel

13:30

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
10:40
Berlin
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
13:30
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:25
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

21:40

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
19:25
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
21:40
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:25
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

15:40

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
13:25
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
15:40
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:35
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

11:50

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
09:35
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
11:50
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:30
Czas przejazdu 03 h. 10 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel

21:40

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

51
18:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Tegel"; Lotnisko Tegel
21:40
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob, nie
09:50
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

12:05

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
09:50
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
12:05
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob, nie
00:45
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

03:00

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
00:45
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
03:00
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
23:45
Czas przejazdu 02 h. 15 min
+1 dzień

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

02:00
+1 dzień

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
23:45
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
02:00
+1 dzień
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:15
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

17:30

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
15:15
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
17:30
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
12:15
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

14:30

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
12:15
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
14:30
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
14:15
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

16:30

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
14:15
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
16:30
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, nie
00:20
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

02:35

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
00:20
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
02:35
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:15
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

20:30

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
18:15
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
20:30
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
20:30
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

22:45

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
20:30
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
22:45
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
23:15
Czas przejazdu 02 h. 15 min
+1 dzień

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

01:30
+1 dzień

Szczecin

Szczecin Train Station; Kolumba

89
23:15
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
01:30
+1 dzień
Szczecin
Szczecin Train Station; Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • B.P. Interglobus Tour Sp.j. A. i T. Bloch

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:30
Czas przejazdu 03 h. 10 min
+1 dzień

Berlin

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Mazurenallee 4-6

01:40
+1 dzień

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

189
22:30
Berlin
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Mazurenallee 4-6
01:40
+1 dzień
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:00
Czas przejazdu 03 h. 00 min
+1 dzień

Berlin

Parking 'P BUS' przy terminalu B (Busparkplatz); Berlin

01:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

189
22:00
Berlin
Parking 'P BUS' przy terminalu B (Busparkplatz); Berlin
01:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Berlin
Do miasta Szczecin
Do miasta Berlin