Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Równe — Katowice w 2019 rok roku

17:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 12 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:15
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
03:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:20
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
19:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 10 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 10 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 11 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
03:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
19:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 11 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:20
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:10
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:10
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 11 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
15:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 14 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią, sob, nie
22:40
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 10 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:55
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
23:55
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 15 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
23:55
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 15 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
00:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 10 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 27.01, 29.01, 31.01...
00:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 10 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.01, 28.01, 01.02, 05.02, 09.02...
00:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 10 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...
13:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 10 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:40
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
13:10
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 11 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy
21:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
13:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 11 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:35
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:15+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, nie
11:40
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:15+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, nie
00:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 10 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:40
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
13:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 19 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:15+1 dzień
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Równe — Katowice w 2019 rok roku

Codziennie
17:20
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:55
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

81,17 
17:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
22:40
Szeginie
Katowice, Polska, Śląskie
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112
Codziennie
16:20
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:00
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

83,97 
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
20:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:00
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.
  • Неоплан
W poniedziałki
03:20
13 godz. 40 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

16:00

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

86,31 
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
W poniedziałki
13:15
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

01:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

86,31 
13:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
W poniedziałki
17:30
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

86,31 
17:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
W środy
03:30
12 godz. 50 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

16:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

88,17 
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
19:50
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

90,97 
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
Codziennie
19:50
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

90,97 
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
śro, czw, sob, nie
21:00
11 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:45
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

90,97 
20:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:01
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
śro, pią, nie
03:50
12 godz. 40 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

16:30

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

92,36 
03:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:45
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
05:45
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
07:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
10:45
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:20
Jarosław
Jarosław, Jarosław
12:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:30
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool EOS(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

92,91 
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
05:00
11 godz. 20 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

16:20

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

97,96 
04:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
08:10
Uściług
Katowice, Polska, Śląskie
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Katowice, Polska, Śląskie
09:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
12:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
Codziennie
17:10
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:15
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

97,96 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:50
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:15
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
Codziennie
18:20
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

97,96 
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:20
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

97,96 
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
wto, czw, sob
19:10
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

97,96 
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:05
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, pią, sob, nie
15:00
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:35
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

104,96 
15:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:30
Horochów
Przystanek, ul. Lutska 27
18:50
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
19:55
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
20:25
Włodzimierz Wołyński
Katowice, Polska, Śląskie
21:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:35
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kantol
  • MAN (free)
Codziennie
22:40
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

104,96 
22:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 21 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
03:30
13 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

16:55

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

107,76 
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
13:55
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:25
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
16:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
wto, pią, nie
23:55
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:55
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

111,96 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:55
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

111,96 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
23.01, 25.01, 27.01, 29.01, 31.01...
00:50
10 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

11:00

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

118,95 
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
24.01, 28.01, 01.02, 05.02, 09.02...
00:50
10 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

11:00

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

118,95 
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...
00:50
10 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

11:00

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

118,95 
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
We wtorki
13:00
10 godz. 40 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:40

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

125,95 
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13:10
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

01:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

125,95 
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
pon, wto, czw
21:30
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

128,84 
21:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TransTempo Ltd
  • BusinessClass. WC, WiFi, USB
W poniedziałki
13:00
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

130,00 
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS
pon, wto, czw, pią, nie
11:35
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:15
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

131,61 
11:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:15
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
pon, wto, czw, pią, nie
11:40
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:15
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

131,61 
11:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:15
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
W poniedziałki
00:30
12 godz. 50 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

131,78 
00:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TransTempo Ltd
  • BusinessClass WiFi USB WC
W niedziele
13:00
10 godz. 40 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:40

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

132,95 
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:50
19 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:15
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

139,95 
13:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:15
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:05
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
16:45
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
18:00
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
18:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Katowice
Do miasta Równe
Z miasta Katowice
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!