Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Lublin - Równe

od 45 zł, 19 lis

Rozkład jazdy PKS Lublin – Równe

00:15
13 gru
w drodze 06 godz. 45 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

08:00
13 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

81
00:15
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
01:30
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Lutsk
08:00
13 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:50
13 gru
w drodze 07 godz. 55 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

09:45
13 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

88
00:50
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
01:50
Chelm
02:25
Dorohusk checkpoint (Poland/Ukraine)
06:00
Kovel
08:00
Sarny
09:10
Kostopil
09:45
Rivne
09:45
13 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:50
13 gru
w drodze 08 godz. 10 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

10:00
13 gru

Rivne

Bus station "Seagull", Gagarin street; 16B

88
00:50
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
01:50
Chelm
02:25
Dorohusk checkpoint (Poland/Ukraine)
06:00
Kovel
08:00
Sarny
09:10
Kostopil
09:45
Rivne
10:00
13 gru
Rivne
Bus station "Seagull", Gagarin street; 16B
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
13 gru
w drodze 09 godz. 30 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

12:00
13 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

74
01:30
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
05:20
Uhryniv CP(Ukraine/Poland)
06:45
Tshervonohrad
07:45
Radekhiv
08:55
Brody
09:40
Radyvyliv
10:55
Dubno
12:00
13 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:15
13 gru
w drodze 09 godz. 35 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

15:50
13 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

46
05:15
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
15:50
13 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
13 gru
w drodze 06 godz. 55 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

00:45
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

81
16:50
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
18:20
Dorohusk checkpoint (Poland/Ukraine)
23:25
Lutsk
00:45
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
13 gru
w drodze 07 godz. 40 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

01:30
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

80
16:50
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
18:15
Chelm
20:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:05
Kovel
00:10
Lutsk
01:30
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
13 gru
w drodze 07 godz. 10 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

01:40
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

90
17:30
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
18:20
Chelm
19:00
Dorohusk checkpoint (Poland/Ukraine)
23:00
Kovel
00:20
Lutsk
01:40
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
13 gru
w drodze 05 godz. 55 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

02:20
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

88
19:25
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Lutsk
02:20
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
13 gru
w drodze 07 godz. 55 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

02:25
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

103
17:30
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
18:50
Chelm
20:20
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Volodymyr-Volynskyi
01:10
Lutsk
02:25
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
13 gru
w drodze 07 godz. 25 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

03:50
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

88
19:25
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Volodymyr-Volynskyi
02:30
Lutsk
03:50
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:25
13 gru
w drodze 07 godz. 05 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

04:30
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

70
20:25
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
21:40
Chelm
22:15
Dorohusk checkpoint (Poland/Ukraine)
02:10
Kovel
03:05
Lutsk
04:00
Dubno
04:30
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:25
13 gru
w drodze 07 godz. 05 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

04:30
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

71
20:25
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
21:25
Chelm
00:15
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
02:10
Kovel
03:05
Lutsk
04:00
Dubno
04:30
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
13 gru
w drodze 07 godz. 05 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

05:35
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

52
21:30
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
23:15
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:15
Kovel
04:25
Lutsk
05:35
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
13 gru
w drodze 07 godz. 10 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

05:40
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

52
21:30
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
23:50
Dorohusk checkpoint (Poland/Ukraine)
04:25
Lutsk
05:40
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
13 gru
w drodze 09 godz. 40 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

05:50
14 gru

Rivne

Bus station "Seagull", Gagarin street; 16B

60
19:10
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
20:30
Chelm
21:40
Hrubieszow
00:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:25
Volodymyr-Volynskyi
04:00
Lutsk
05:50
14 gru
Rivne
Bus station "Seagull", Gagarin street; 16B
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
13 gru
w drodze 06 godz. 35 min

Lublin

Bus stop "Lublin", Street Nadstavnaya; house 1

05:50
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

74
22:15
13 gru
Lublin
Bus stop "Lublin", Street Nadstavnaya; house 1
23:15
Chelm
00:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Lutsk
05:50
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
13 gru
w drodze 06 godz. 35 min

Lublin

Bus stop "Lublin", Street Nadstavnaya; house 1

05:50
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

66
22:15
13 gru
Lublin
Bus stop "Lublin", Street Nadstavnaya; house 1
23:15
Chelm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Volodymyr-Volynskyi
04:40
Lutsk
05:50
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
13 gru
w drodze 05 godz. 35 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

06:25
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

74
23:50
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
02:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
04:15
Kovel
05:20
Lutsk
06:25
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
13 gru
w drodze 08 godz. 10 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

06:40
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

80
21:30
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
02:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
04:30
Kovel
05:40
Lutsk
06:40
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
13 gru
w drodze 06 godz. 50 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

07:10
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

99
23:20
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
07:10
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:35
13 gru
w drodze 08 godz. 00 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

07:35
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

90
22:35
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
23:25
Chelm
23:50
Dorohusk checkpoint (Poland/Ukraine)
04:00
Lyuboml
04:55
Kovel
06:15
Lutsk
07:35
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:35
13 gru
w drodze 08 godz. 05 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

07:40
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

95
22:35
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
07:40
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
13 gru
w drodze 09 godz. 05 min

Lublin

Bus station "Central", Millenium avenue; house 6

08:05
14 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

50
22:00
13 gru
Lublin
Bus station "Central", Millenium avenue; house 6
02:00
Grushev checkpoint Ukraine Poland
04:55
Lviv
08:05
14 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Równe
Do miasta Lublin
Z miasta Równe
Podróż powrotna: