Rozkład jazdy PKS Lublin – Równe

01:20
09:55
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
50,58
01:20
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:30
Łuck
09:55
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mersedes Benz HTAE
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
10:40
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
63,23
01:05
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:10
Chełm
02:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
Kowel
08:45
Sarny
09:50
Kostopol
10:40
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
10:40
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
75,00
01:05
16 gru
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
10:40
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
12:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,01
01:30
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
05:20
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
06:45
Czerwonohrad
07:45
Radziechów
08:55
Brody
09:40
Radziwiłłów
10:55
Dubno
12:00
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
12:00
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
70,00
01:30
16 gru
Lublin
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6
12:00
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
15:25
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
67,65
07:00
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
12:45
Kowel
14:10
Łuck
15:25
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
15:30
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
07:00
16 gru
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
15:30
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
17:20
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
73,00
10:00
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
11:00
Chełm
13:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
17:20
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
63,23
10:00
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
11:00
Chełm
11:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
11:30
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
19:55
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
42,16
11:40
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:10
Zamość
14:10
Hrubieszów
16:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:35
Włodzimierz Wołyński
18:20
Łuck
19:55
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
19:55
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
45,00
11:40
16 gru
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
19:55
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
22:30
Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
70,00
12:30
16 gru
Lublin
Al. Tysiąclecia 6
22:30
16 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
01:30
17 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
100,00
16:50
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
18:15
Chełm
20:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
17 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
01:40
17 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
90,00
17:30
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
17 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
04:25
17 gru
,
70,24
21:00
16 gru
Lublin
,
04:25
17 gru
Równe
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
04:30
17 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
20:25
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:40
Chełm
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
17 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
04:30
17 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
60,17
20:25
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:25
Chełm
00:15
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
17 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
04:35
17 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
70,25
21:20
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:50
Włodzimierz Wołyński
03:15
Łuck
04:35
17 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
04:45
17 gru
DA, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
70,00
20:25
16 gru
Lublin
DA, Al. Tysiąclecia 6
04:45
17 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
07:15
17 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
112,63
23:30
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:10
Zosin PC (Polska/Ukraina)
05:50
Łuck
07:15
17 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • EOS - 200
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
07:15
17 gru
Dworzec autobusowy, ulica Dworcowa 4
65,05
23:30
16 gru
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Dworcowa 4
07:15
17 gru
Równe
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
07:15
17 gru
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
140,00
23:30
16 gru
Lublin
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
07:15
17 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:59
08:00
17 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
70,00
23:59
16 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kowel
06:50
Łuck
08:00
17 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Równe
Do miasta Lublin
Z miasta Równe
Odwrotny kierunek:

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.