Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Równe — Lublin w 2019 rok roku

Codziennie
19:00
8 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

03:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

36,05 
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:10
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
śro, nie
10:45
6 godz. 15 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

17:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

37,42 
10:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:20
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
12:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
14:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
17:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
pon, śro
11:15
9 godz. 45 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

20:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

45,90 
11:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
śro, pią, nie
09:40
6 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

15:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

53,93 
09:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
12:15
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
12:40
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
15:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Koval T.B.
  • Volvo (СВ)
Codziennie
22:30
5 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

04:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

55,76 
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:35
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
01:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:25
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 2.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2
  • Stan techniczny
    2.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.5
Codziennie
22:30
5 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

03:40
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

55,76 
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
03:40
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 2.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2
  • Stan techniczny
    2.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.5
Codziennie
05:30
7 godz. 20 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,55 
05:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
08:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
08:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
09:10
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
10:20
Hrubieszów
Stokrotka (parking), ul. Józefa Piłsudskiego 55
11:20
Zamość
Przystanek miejski No. 23 (w pobliżu Zakład Karny), droga DK-74, ul. Hrubieszowska 40
12:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Volodymyr-Volinske ATP-10707
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, nie
22:15
8 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,55 
22:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pustovit V.V.
  • BOVA
W piątki
01:20
4 godz. 30 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,70 
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:10
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL
  • Mercedes Tourismo
Codziennie
08:30
6 godz. 30 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

15:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,70 
08:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
11:25
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
13:25
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
15:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shepetivske ATP 16807
  • Neoplan(Free)
Dni parzyste
11:15
8 godz. 30 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:45

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,70 
11:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:00
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Lublin, Polska, Lubelskie
19:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
16.02, 02.04, 07.04, 12.04, 17.04...
12:50
7 godz. 20 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:10

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,70 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
19:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
śro, pią, nie
15:00
5 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

20:55

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,70 
14:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
20:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
Codziennie
16:20
6 godz. 5 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:25

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,70 
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
17:00
8 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B

01:40
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,70 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
21:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:05
Hrubieszów
Dworzec autobusowy, ul. Nowa 20
00:10
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
01:40
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shuba V.F.
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
20:30
7 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dw.A., ul. Kyjiwska 40, Równe

02:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

60,00 
20:30
Równe
Dw.A., ul. Kyjiwska 40, Równe
02:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ROMANOVYCH TRANS
Codziennie
18:30
8 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

03:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

61,63 
18:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
20:35
Radziwiłłów
Dworzec autobusowy, ul. Oleksandra Nevskoho 90
21:00
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:25
Radziechów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Vytkivska 6
23:20
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
00:10
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
03:25
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Mercedes

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, sob
20:30
6 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

61,63 
20:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo
Codziennie
16:30
10 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B

02:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
16:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:45
Kostopol
Dworzec autobusowy Kostopil, ul. Burova 19
18:55
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:25
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
Codziennie
17:00
9 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:45
Kostopol
Dworzec autobusowy Kostopil, ul. Burova 19
18:55
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:25
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
Codziennie
17:00
8 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

01:05
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, śro, czw, pią, sob, nie
18:10
8 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:20
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
18:10
8 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:20
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
W niedziele
18:30
11 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Myskiv V.Y.
  • Setra
W poniedziałki
10:00
12 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:10

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

68,93 
10:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
W poniedziałki
05:25
10 godz. 30 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:55

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

70,00 
05:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
W poniedziałki
15:00
7 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:10

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

70,00 
15:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
pon, wto, czw
16:20
7 godz. 15 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:35

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

70,00 
16:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
pon, wto, śro, sob
18:10
9 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:20
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

70,00 
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:20
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
W poniedziałki
18:50
9 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

03:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

70,00 
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:25
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
W poniedziałki
19:00
9 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

71,40 
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TKL Transport Osobowy
W poniedziałki
19:50
8 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

03:40
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

71,40 
19:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:40
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
15.02, 22.02, 01.03, 08.03, 15.03...
04:00
9 godz. 0 min w drodze

Równe

Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69

12:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
03:50
Równe
Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69
05:20
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
06:20
Kowel
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash", ulica Varshavskaya; dom 1
08:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
12:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.
  • King Long
śro, czw, sob, nie
14:00
7 godz. 20 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:20

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
13:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
śro, czw, sob, nie
14:20
7 godz. 0 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:20

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
14:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
13.02, 16.02, 17.02, 20.02, 23.02...
16:20
7 godz. 5 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:25

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
16:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:45
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
20:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
21:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.
  • Setra
17.02, 24.02...
17:00
5 godz. 50 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
19:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
20:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mixs Trading LTD
  • Setra
13.02, 17.02, 21.02, 25.02, 01.03...
17:10
6 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
Codziennie
17:10
8 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

01:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
21:00
Luboml
Dworzec autobusowy Lyuboml, ul. Vokzalna 36
21:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:10
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
01:25
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra
Codziennie
17:10
6 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Lublin, Polska, Lubelskie
00:00
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS
wto, czw, sob
17:30
7 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:50
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
17:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
19:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
21:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:50
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Univers
  • MAN (free)
Codziennie
21:30
7 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

04:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
21:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:20
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
01:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
03:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
04:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
23:55
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
15:20
4 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

20:15

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

77,04 
15:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:50
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
19:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:50
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

03:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

77,04 
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
+1 dzień
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Neoplan
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
12:50
5 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

18:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,00 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
W poniedziałki
12:50
6 godz. 20 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

18:10

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,00 
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
16.02, 17.02, 23.02, 24.02...
18:30
4 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:25

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,00 
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Lublin, Polska, Lubelskie
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
W poniedziałki
19:30
8 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,00 
19:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MY WAY
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
12:50
5 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

18:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,70 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
12:50
5 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

18:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,70 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
16.02, 17.02, 23.02, 24.02...
18:30
4 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:25

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,70 
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
17:00
6 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:10

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,71 
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Uściług
Lublin, Polska, Lubelskie
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Lublin, Polska, Lubelskie
23:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
W czwartki
18:30
10 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

04:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,71 
18:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Myskiv V.Y.
  • Setra
Codziennie
13:15
12 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

84,83 
13:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:50
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

03:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

85,11 
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
+1 dzień
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
czw, sob
05:20
8 godz. 50 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:10

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
05:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
14:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
16.02, 26.02, 03.03, 08.03, 13.03...
12:50
5 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

18:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
19:00
4 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:55

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
19:00
4 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:55

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
wto, pią, nie
23:55
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw, sob
23:55
8 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,04 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
15.02, 20.02, 25.02, 02.03, 07.03...
12:50
5 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

18:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,05 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
W poniedziałki
23:55
9 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

88,74 
23:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
W poniedziałki
01:20
5 godz. 30 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

90,00 
01:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP TVAD
pon, wto, śro, czw, sob
17:00
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:50
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

90,00 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
pon, wto, śro, czw, sob
17:10
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

01:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

90,00 
17:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST
śro, sob
01:20
4 godz. 30 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

91,23 
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:10
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Mercedes Travego
Codziennie
19:30
7 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

92,45 
19:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
22:40
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
01:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:50
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

98,44 
20:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:00
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
wto, czw
21:30
6 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

04:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

115,56 
21:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:45
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
04:00
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Lublin
Do miasta Równe
Z miasta Lublin
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!