Rozkład jazdy PKS Warszawa – Równe

02:00
15:50
92,71
02:00
27 paź
Warszawa
15:50
27 paź
Równe
  • Autobus
  • bus
06:30
17:20
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
73,22
06:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:40
Lublin
11:00
Chełm
11:30
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
11:30
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • BOVA
08:00
18:35
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
99,14
08:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:50
Lublin
11:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
14:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
17:20
Łuck
18:35
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • MAN (free)
08:00
18:35
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
90,00
08:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:35
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:20
19:55
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
60,86
08:20
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:20
Lublin
13:10
Zamość
14:10
Hrubieszów
16:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:35
Włodzimierz Wołyński
18:20
Łuck
19:55
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra
08:20
19:55
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
70,00
08:20
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:55
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
09:00
22:25
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
61,02
09:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
12:15
Lublin
14:00
Chełm
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
18:55
Kowel
20:45
Łuck
22:25
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Volvo
09:00
22:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
70,00
09:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:30
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:45
23:00
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
62,78
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:00
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH, Setra 57
08:45
23:00
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
75,60
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:00
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, Setra 57
08:45
23:00
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
75,44
08:45
27 paź
Warszawa
23:00
27 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan 516 CLC (54 seats), Setra 57
08:45
23:10
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
63,99
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:10
27 paź
Równe
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH, bus
08:45
23:10
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,81
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:10
27 paź
Równe
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, bus
08:45
23:10
76,65
08:45
27 paź
Warszawa
23:10
27 paź
Równe
  • Autobus
  • Neoplan 516 CLC (54 seats), bus
14:00
00:45
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
87,71
14:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
23:25
Łuck
00:45
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
14:00
00:55
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
14:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
12:00
01:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
90,00
12:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
20:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
12:00
01:35
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
90,00
12:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
14:30
01:40
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
105,72
14:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra
15:40
03:55
28 paź
139,03
15:40
27 paź
Warszawa
03:55
28 paź
Równe
  • Autobus
  • bus
15:40
03:55
28 paź
145,68
15:40
27 paź
Warszawa
03:55
28 paź
Równe
  • Autobus
  • bus
17:00
04:20
28 paź
,
97,08
17:00
27 paź
Warszawa
,
04:20
28 paź
Równe
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС Б.50
17:30
04:25
28 paź
,
88,97
17:30
27 paź
Warszawa
,
04:25
28 paź
Równe
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
17:00
04:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
83,90
17:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:25
Radom
20:25
Lublin
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Kowel
03:00
Łuck
04:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowy
  • wc
  • climate-control
  • comfort-seats
  • wi-fi
  • beverages
  • common-soundsystem
  • common-videosystem
  • individual-lighting
17:30
04:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
,
90,00
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:40
Chełm
22:15
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
28 paź
Równe
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
17:30
04:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
70,20
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:25
Chełm
00:15
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
17:00
04:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Rivne ZOB
100,72
17:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:30
28 paź
Równe
Rivne ZOB
  • Autobus
  • 593
17:30
04:45
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:45
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
17:45
04:50
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
60,76
17:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:30
Lublin
22:30
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
01:40
Kowel
03:20
Łuck
04:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan N116
19:35
05:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
19:35
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
19:35
05:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
19:35
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
18:00
05:35
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
61,02
18:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:55
Lublin
23:15
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
18:50
05:50
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
88,09
18:50
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
20:30
06:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
91,52
20:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:00
Lublin
02:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Łuck
06:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra
08:45
07:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
61,56
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH, БАЗ А079.04
13:00
07:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
72,08
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, БАЗ А079.04
17:30
07:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,41
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.04
17:30
07:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,64
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БАЗ А079.04
08:45
07:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,38
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, БАЗ А079.04
17:30
07:00
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,38
17:30
27 paź
Warszawa
,
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ А079.04
17:30
07:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,41
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:45
07:00
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,22
08:45
27 paź
Warszawa
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan 516 CLC (54 seats), БАЗ А079.04
13:00
07:00
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
132,22
13:00
27 paź
Warszawa
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.04
17:30
07:00
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
112,35
17:30
27 paź
Warszawa
07:00
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), БАЗ А079.04
08:45
07:10
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
63,49
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:10
28 paź
Równe
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH, МЕРСЕДЕС-612
13:00
07:10
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
74,01
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:10
28 paź
Równe
  • Autobus
  • SCANIA49, МЕРСЕДЕС-612
08:45
07:10
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,31
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:10
28 paź
Równe
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, МЕРСЕДЕС-612
17:30
07:10
28 paź
,
97,31
17:30
27 paź
Warszawa
,
07:10
28 paź
Równe
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-612
08:45
07:10
28 paź
76,15
08:45
27 paź
Warszawa
07:10
28 paź
Równe
  • Autobus
  • Neoplan 516 CLC (54 seats), МЕРСЕДЕС-612
13:00
07:10
28 paź
134,15
13:00
27 paź
Warszawa
07:10
28 paź
Równe
  • Autobus
  • bus, МЕРСЕДЕС-612
21:00
07:15
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
75,09
21:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
02:10
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
05:50
Łuck
07:15
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
21:00
07:15
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,62
21:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:15
28 paź
Równe
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
21:00
07:15
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
21:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:15
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:45
07:35
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
62,05
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH, ФОЛЬКСВ.LT-35
13:00
07:35
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
72,57
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, ФОЛЬКСВ.LT-35
17:30
07:35
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,90
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ФОЛЬКСВ.LT-35
17:30
07:35
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
87,13
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, ФОЛЬКСВ.LT-35
08:45
07:35
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,87
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ФОЛЬКСВ.LT-35
17:30
07:35
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,87
17:30
27 paź
Warszawa
,
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ФОЛЬКСВ.LT-35
17:30
07:35
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,90
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:45
07:35
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,71
08:45
27 paź
Warszawa
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan 516 CLC (54 seats), ФОЛЬКСВ.LT-35
13:00
07:35
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
132,71
13:00
27 paź
Warszawa
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, ФОЛЬКСВ.LT-35
17:30
07:35
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
112,84
17:30
27 paź
Warszawa
07:35
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), ФОЛЬКСВ.LT-35
08:45
07:50
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
62,01
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH, БАЗ А079.09
13:00
07:50
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
72,53
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, БАЗ А079.09
17:30
07:50
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,86
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.09
17:30
07:50
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
87,09
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БАЗ А079.09
08:45
07:50
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,83
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, БАЗ А079.09
17:30
07:50
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,83
17:30
27 paź
Warszawa
,
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ А079.09
17:30
07:50
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,86
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:45
07:50
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,67
08:45
27 paź
Warszawa
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan 516 CLC (54 seats), БАЗ А079.09
13:00
07:50
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
132,67
13:00
27 paź
Warszawa
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.09
17:30
07:50
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
112,80
17:30
27 paź
Warszawa
07:50
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), БАЗ А079.09
08:45
08:10
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
62,05
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH, ГаЛАЗ 3209.10
13:00
08:10
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
72,57
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, ГаЛАЗ 3209.10
17:30
08:10
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,90
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ГаЛАЗ 3209.10
17:30
08:10
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
87,13
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, ГаЛАЗ 3209.10
08:45
08:10
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,87
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ГаЛАЗ 3209.10
17:30
08:10
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,87
17:30
27 paź
Warszawa
,
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ГаЛАЗ 3209.10
17:30
08:10
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,90
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:45
08:10
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,71
08:45
27 paź
Warszawa
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan 516 CLC (54 seats), ГаЛАЗ 3209.10
13:00
08:10
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
132,71
13:00
27 paź
Warszawa
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, ГаЛАЗ 3209.10
17:30
08:10
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
112,84
17:30
27 paź
Warszawa
08:10
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), ГаЛАЗ 3209.10
08:45
09:02
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
62,01
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH, БАЗ А079.20
13:00
09:02
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
72,53
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, БАЗ А079.20
17:30
09:02
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,86
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
09:02
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
87,09
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БАЗ А079.20
20:00
09:02
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
83,13
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
08:45
09:02
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,83
08:45
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, БАЗ А079.20
17:30
09:02
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,83
17:30
27 paź
Warszawa
,
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ А079.20
20:00
09:02
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,86
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
17:30
09:02
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,86
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:00
09:02
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
139,25
20:00
27 paź
Warszawa
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
08:45
09:02
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
74,67
08:45
27 paź
Warszawa
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan 516 CLC (54 seats), БАЗ А079.20
13:00
09:02
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
132,67
13:00
27 paź
Warszawa
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
17:30
09:02
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
112,80
17:30
27 paź
Warszawa
09:02
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), БАЗ А079.20
13:00
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
72,57
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, ГаЛАЗ 3209.10
17:30
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,90
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ГаЛАЗ 3209.10
17:30
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
87,13
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, ГаЛАЗ 3209.10
20:00
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
83,17
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ГаЛАЗ 3209.10
17:30
09:30
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,87
17:30
27 paź
Warszawa
,
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ГаЛАЗ 3209.10
20:00
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,90
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
17:30
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,90
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:00
09:30
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
139,29
20:00
27 paź
Warszawa
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, ГаЛАЗ 3209.10
13:00
09:30
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
132,71
13:00
27 paź
Warszawa
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, ГаЛАЗ 3209.10
17:30
09:30
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
112,84
17:30
27 paź
Warszawa
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), ГаЛАЗ 3209.10
13:00
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
71,00
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, БАЗ А079.20
17:30
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,33
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
85,56
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БАЗ А079.20
20:00
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
81,60
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
09:30
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
94,30
17:30
27 paź
Warszawa
,
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ А079.20
20:00
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,33
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
17:30
09:30
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
85,33
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:00
09:30
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
137,72
20:00
27 paź
Warszawa
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
13:00
09:30
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
131,14
13:00
27 paź
Warszawa
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
17:30
09:30
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
111,27
17:30
27 paź
Warszawa
09:30
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), БАЗ А079.20
22:25
09:55
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
65,60
22:25
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
08:30
Łuck
09:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mersedes Benz HTAE
13:00
10:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
72,06
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:00
28 paź
Równe
  • Autobus
  • SCANIA49, БАЗ А079.20
17:30
10:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
96,39
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:00
28 paź
Równe
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
10:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,62
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:00
28 paź
Równe
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БАЗ А079.20
20:00
10:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
82,66
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:00
28 paź
Równe
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
10:00
28 paź
,
95,36
17:30
27 paź
Warszawa
,
10:00
28 paź
Równe
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ А079.20
20:00
10:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
96,39
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:00
28 paź
Równe
17:30
10:00
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,39
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:00
28 paź
Równe
20:00
10:00
28 paź
138,78
20:00
27 paź
Warszawa
10:00
28 paź
Równe
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
13:00
10:00
28 paź
132,20
13:00
27 paź
Warszawa
10:00
28 paź
Równe
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
17:30
10:00
28 paź
112,33
17:30
27 paź
Warszawa
10:00
28 paź
Równe
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), БАЗ А079.20
13:00
10:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
72,53
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, БАЗ А079.20
17:30
10:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,86
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
10:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
87,09
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БАЗ А079.20
20:00
10:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
83,13
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
10:05
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,83
17:30
27 paź
Warszawa
,
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ А079.20
20:00
10:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,86
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
17:30
10:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,86
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:00
10:05
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
139,25
20:00
27 paź
Warszawa
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
13:00
10:05
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
132,67
13:00
27 paź
Warszawa
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
17:30
10:05
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
112,80
17:30
27 paź
Warszawa
10:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), БАЗ А079.20
22:00
10:40
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
76,27
22:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:00
Lublin
02:10
Chełm
02:45
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
06:40
Kowel
08:45
Sarny
09:50
Kostopol
10:40
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
22:00
10:40
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
22:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:40
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
13:00
10:55
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
72,53
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, БАЗ А079.20
17:30
10:55
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,86
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
10:55
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
87,09
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БАЗ А079.20
20:00
10:55
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
83,13
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
10:55
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,83
17:30
27 paź
Warszawa
,
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ А079.20
20:00
10:55
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
96,86
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
17:30
10:55
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,86
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:00
10:55
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
139,25
20:00
27 paź
Warszawa
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
13:00
10:55
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
132,67
13:00
27 paź
Warszawa
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
17:30
10:55
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
112,80
17:30
27 paź
Warszawa
10:55
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), БАЗ А079.20
13:00
11:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
71,00
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, БАЗ А079.20
17:30
11:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,33
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
11:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
85,56
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, БАЗ А079.20
20:00
11:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
81,60
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ А079.20
17:30
11:05
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
94,30
17:30
27 paź
Warszawa
,
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ А079.20
20:00
11:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,33
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
17:30
11:05
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
85,33
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:00
11:05
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
137,72
20:00
27 paź
Warszawa
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
13:00
11:05
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
131,14
13:00
27 paź
Warszawa
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • bus, БАЗ А079.20
17:30
11:05
28 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
111,27
17:30
27 paź
Warszawa
11:05
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), БАЗ А079.20
13:00
11:15
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
71,49
13:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:15
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA49, HIGER 6896
17:30
11:15
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,82
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:15
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), HIGER 6896
17:30
11:15
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
86,05
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:15
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, HIGER 6896
20:00
11:15
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
82,09
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:15
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), HIGER 6896
17:30
11:15
28 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
94,79
17:30
27 paź
Warszawa
,
11:15
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, HIGER 6896
20:00
11:15
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,82
20:00
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:15
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
17:30
11:15
28 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
85,82
17:30
27 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:15
28 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40