Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Równe – Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Równe

Najlepsza oferta

Codziennie
08:20
Czas przejazdu11 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:55

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

62,51 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Równe w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw, sob, nie
18:00
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

08:05
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

66,30 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
19:15
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:05
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

66,30 
22.04, 25.04, 26.04, 02.05, 04.05...
16:10
Czas przejazdu10 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

03:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

68,05 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B

70,00 
Codziennie
17:55
Czas przejazdu11 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

70,75 
Codziennie
02:00
Czas przejazdu12 h. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:50

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

71,40 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

72,95 
W soboty
12:00
Czas przejazdu10 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

22:40

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

73,69 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu09 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

73,69 
pon, czw, sob
21:35
Czas przejazdu10 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

73,70 
pon, pią
17:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

75,00 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu09 h. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

00:55

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu09 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

01:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
pon, pią
16:10
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

03:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
pon, czw, pią
17:20
Czas przejazdu09 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

03:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
śro, czw, sob, nie
17:20
Czas przejazdu09 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

02:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
pon, czw
18:30
Czas przejazdu10 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
pon, czw, sob
19:20
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
pon, wto, czw, sob
19:50
Czas przejazdu08 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

09:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,06 
wto, pią, sob
00:30
Czas przejazdu14 h. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:35

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,06 
Dni parzyste
02:00
Czas przejazdu13 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:40

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,06 
Codziennie
02:00
Czas przejazdu13 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:40

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,06 
25.04...
18:00
Czas przejazdu11 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,06 
pon, pią
20:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,06 
pon, śro
16:50
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

02:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,60 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu09 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:25
+1 dzień

Równe

RIWNE, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40

81,60 
22.04, 23.04, 24.04, 25.04, 26.04...
18:50
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

84,16 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu09 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

84,16 
Codziennie
22:30
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

84,16 
wto, pią
19:00
Czas przejazdu09 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

85,05 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu09 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

01:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

85,48 
pon, wto, czw, pią, sob, nie
21:10
Czas przejazdu09 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

85,85 
23.04, 28.04, 03.05, 08.05, 13.05...
08:00
Czas przejazdu10 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:35

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

88,43 
21.04, 26.04, 01.05, 06.05, 11.05...
08:00
Czas przejazdu10 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:35

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

88,43 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

00:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

88,43 
wto, pią, nie
18:30
Czas przejazdu10 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

88,43 
21.04, 26.04, 29.04...
22:10
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:00
+1 dzień

Równe

Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69

88,43 
25.04, 30.04, 05.05, 10.05, 15.05...
08:00
Czas przejazdu10 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:35

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu11 h. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

22:55

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

01:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
21.04, 26.04, 01.05, 06.05, 11.05...
19:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
Codziennie
21:15
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,08 
W poniedziałki
16:35
Czas przejazdu13 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza

07:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

91,80 
pon, czw
17:00
Czas przejazdu10 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

91,80 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Równe
Do miasta Warszawa
Z miasta Równe
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Warszawa – Równe

Odległość między polską stolicą a ukraińskim Równem wynosi 490 kilometrów. Busy na linii Warszawa - Równe pokonują ją zazwyczaj w przeciągu 10 godzin. Wśród firm przewozowych na tej trasie, największą ilość przejazdów oferuje ECOLINES.

Busy na trasie Warszawa - Równe startują z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia przy Alejach Jerozolimskich. Z powodu lokalizacji na przecięciu głównych szlaków komunikacyjnych miasta, Dworzec Zachodni jest doskonale skomunikowany z pozostałymi częściami Warszawy. W przypadku podróży z okolic Placu Defilad i Pałacu Kultury i Nauki, najbardziej optymalną opcją jest skorzystanie z kolejki SKM, która w ciągu 7 minut pokonuje dystans między stacjami Warszawa Śródmieście i Warszawa Zachodnia. Pasażerowie busa z Warszawy do Równego, oczekujący na kurs, mogą skorzystać z rozbudowanej infrastruktury Dworca Zachodniego i otwartej całodobowo poczekalni.

W Równem autobusy zatrzymują się na Dworcu Autobusowym Równe, oddalonym o 4 kilometry od głównej stacji kolejowej, na którą pasażerowie mogą dostać się autobusem numer 64 w kierunku Zaliznychnyi. Stacja kolejowa leży w pieszej odległości od ścisłego centrum miasta.