Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Równe

Najlepsza oferta

Codziennie
19:15
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:05
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

65,00 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Równe w 2019 rok

Codziennie
16:00
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B

70,00 
W dni powszednie
02:00
Czas przejazdu12 h. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:50

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

71,40 
pon, czw
12:30
Czas przejazdu09 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

22:50

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

71,40 
Codziennie
17:55
Czas przejazdu11 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

73,18 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu11 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

73,18 
pon, pią
21:45
Czas przejazdu09 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

75,00 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu11 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:55

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

76,08 
śro, sob
12:00
Czas przejazdu10 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

22:40

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

76,23 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu09 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

03:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

76,23 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu11 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

76,23 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu09 h. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

00:55

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu09 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

01:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
śro, czw, sob, nie
17:20
Czas przejazdu09 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

02:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Poza wto
17:30
Czas przejazdu11 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
pon, czw
18:30
Czas przejazdu10 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
W poniedziałki
19:15
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dw. PKS Polonus, Al. Jerozolimskie 144, Warszawa

08:05
+1 dzień

Równe

Avtovokzal, vul Kyivska 40, Równe

80,00 
Poza śro i pią
19:50
Czas przejazdu08 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Poza śro i pią
19:50
Czas przejazdu09 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

09:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu11 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,06 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu09 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,60 
Poza śro i pią
19:20
Czas przejazdu09 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,60 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu09 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,60 
Dni parzyste
02:00
Czas przejazdu13 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:40

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

83,85 
22.07, 27.07, 01.08, 06.08, 11.08...
19:30
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

83,85 
pon, sob
19:15
Czas przejazdu10 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

83,86 
pon, pią
20:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

83,86 
18.07, 22.07, 26.07, 30.07, 03.08...
18:50
Czas przejazdu11 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

84,16 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu09 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

84,16 
Codziennie
22:30
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

84,16 
21.07, 26.07, 31.07, 05.08, 10.08...
08:00
Czas przejazdu10 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:35

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

85,00 
24.07, 29.07, 03.08, 08.08, 13.08...
08:00
Czas przejazdu10 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:35

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

85,00 
21.07, 26.07, 31.07, 05.08, 10.08...
08:00
Czas przejazdu10 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:35

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

85,05 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu10 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

01:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

88,43 
Poza czw i sob
21:10
Czas przejazdu09 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

89,14 
pon, śro, czw, pią
08:00
Czas przejazdu09 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:35

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu12 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

22:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

01:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
pon, wto, czw, pią
17:20
Czas przejazdu08 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

02:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
19.07, 21.07, 24.07, 26.07, 29.07...
19:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu07 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
20.07, 25.07, 30.07, 04.08, 09.08...
19:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
19.07, 21.07, 24.07, 26.07, 29.07...
19:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,05 
Codziennie
21:15
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,08 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

00:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

91,48 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

02:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

91,48 
21.07, 28.07, 02.08, 04.08, 11.08...
22:10
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:00
+1 dzień

Równe

Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69

91,48 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Równe
Do miasta Warszawa
Z miasta Równe
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Warszawa – Równe

Odległość między polską stolicą a ukraińskim Równem wynosi 490 kilometrów. Busy na linii Warszawa - Równe pokonują ją zazwyczaj w przeciągu 10 godzin. Wśród firm przewozowych na tej trasie, największą ilość przejazdów oferuje ECOLINES.

Busy na trasie Warszawa - Równe startują z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia przy Alejach Jerozolimskich. Z powodu lokalizacji na przecięciu głównych szlaków komunikacyjnych miasta, Dworzec Zachodni jest doskonale skomunikowany z pozostałymi częściami Warszawy. W przypadku podróży z okolic Placu Defilad i Pałacu Kultury i Nauki, najbardziej optymalną opcją jest skorzystanie z kolejki SKM, która w ciągu 7 minut pokonuje dystans między stacjami Warszawa Śródmieście i Warszawa Zachodnia. Pasażerowie busa z Warszawy do Równego, oczekujący na kurs, mogą skorzystać z rozbudowanej infrastruktury Dworca Zachodniego i otwartej całodobowo poczekalni.

W Równem autobusy zatrzymują się na Dworcu Autobusowym Równe, oddalonym o 4 kilometry od głównej stacji kolejowej, na którą pasażerowie mogą dostać się autobusem numer 64 w kierunku Zaliznychnyi. Stacja kolejowa leży w pieszej odległości od ścisłego centrum miasta.