Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Równe - Warszawa

od 58 zł, 22 lis

Rozkład jazdy PKS Równe – Warszawa

01:20
22 lis
w drodze 08 godz. 55 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

09:15
22 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

82
01:20
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
09:15
22 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
22 lis
w drodze 10 godz. 25 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

13:55
22 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

66
04:30
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
05:55
Łuck
07:50
Włodzimierz Wołyński
08:25
Nowowołyńsk
09:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
08:15
Hrubieszów
09:15
Zamość
10:50
Lublin
13:55
22 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:20
22 lis
w drodze 13 godz. 00 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

17:20
22 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

126
05:20
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
17:20
22 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
22 lis
w drodze 10 godz. 00 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

17:30
22 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

59
08:30
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
09:55
Łuck
11:25
Kowel
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
13:25
Chełm
15:00
Lublin
17:30
22 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:25
22 lis
w drodze 13 godz. 05 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

17:30
22 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80
05:25
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
17:30
22 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:25
22 lis
w drodze 13 godz. 05 min

Równe

,

17:30
22 lis

Warszawa

, Warszawa,al.Jerozolimskie,144

115
05:25
22 lis
Równe
,
17:30
22 lis
Warszawa
, Warszawa,al.Jerozolimskie,144
  • Autobus
  • VAN HOOL
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:25
22 lis
w drodze 13 godz. 50 min

Równe

,

18:15
22 lis

Warszawa

115
05:25
22 lis
Równe
,
18:15
22 lis
Warszawa
  • Autobus
  • VAN HOOL
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:50
22 lis
w drodze 10 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

22:00
22 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100
12:50
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
22:00
22 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • СКАНIЯ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
22 lis
w drodze 08 godz. 20 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

22:40
22 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77
15:20
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
16:30
Łuck
17:50
Kowel
19:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
20:15
Lublin
22:40
22 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
22 lis
w drodze 12 godz. 45 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

23:00
22 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

81
11:15
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
13:00
Łuck
15:00
Włodzimierz Wołyński
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
19:45
Lublin
23:00
22 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 lis
w drodze 11 godz. 30 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

00:30
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

81
14:00
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
21:20
Lublin
00:30
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
22 lis
w drodze 11 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

00:30
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

81
14:20
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
21:20
Lublin
00:30
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
22 lis
w drodze 10 godz. 00 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

01:20
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73
16:20
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
17:35
Łuck
20:15
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:25
Lublin
01:20
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
22 lis
w drodze 10 godz. 20 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

02:20
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88
17:00
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
18:20
Łuck
20:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:10
Lublin
02:20
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
22 lis
w drodze 10 godz. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

03:20
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91
17:30
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
18:20
Łuck
19:30
Kowel
21:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:50
Lublin
03:20
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:15
22 lis
w drodze 15 godz. 45 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

04:00
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

82
13:15
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
04:00
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
22 lis
w drodze 13 godz. 30 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

05:30
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95
17:00
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
18:35
Łuck
19:55
Kowel
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:00
Chełm
01:05
Lublin
02:00
Puławy
03:10
Radom
04:15
Grójec
05:30
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
22 lis
w drodze 14 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Chayka, ul. Gagarina; 16B

05:40
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

66
16:30
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Chayka, ul. Gagarina; 16B
16:35
Równe
17:45
Kostopol
18:55
Sarny
21:10
Kowel
22:25
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:40
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
22 lis
w drodze 13 godz. 40 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

05:40
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

66
17:00
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
16:35
Równe
17:45
Kostopol
18:55
Sarny
21:10
Kowel
22:25
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:40
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
22 lis
w drodze 11 godz. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

05:50
23 lis

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

96
19:00
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
23 lis
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
22 lis
w drodze 11 godz. 20 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

05:50
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103
19:30
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
22 lis
w drodze 12 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:10
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

96
19:00
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
22 lis
w drodze 12 godz. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:20
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77
18:30
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
19:25
Dubno
20:35
Radziwiłłów
21:00
Brody
22:25
Radziechów
23:20
Czerwonohrad
00:10
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
03:25
Lublin
06:20
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
22 lis
w drodze 12 godz. 20 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:20
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

113
19:00
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
06:20
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
22 lis
w drodze 11 godz. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:40
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

81
19:50
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
22 lis
w drodze 11 godz. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:40
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88
19:50
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
22 lis
w drodze 09 godz. 25 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:40
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88
22:15
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
02:35
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
22 lis
w drodze 09 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:40
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

65
22:30
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
23:45
Łuck
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:40
Lublin
06:40
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
22 lis
w drodze 11 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

07:40
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88
21:30
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
22 lis
w drodze 13 godz. 35 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

12:30
23 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95
23:55
22 lis
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:00
Zamość
07:55
Lublin
08:55
Puławy
12:30
23 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Warszawa
Do miasta Równe
Z miasta Warszawa