Bilety autobusowe

Równe - Warszawa

od 54 zł, 26 wrz

Rozkład jazdy PKS Równe – Warszawa

04:30
25 wrz
w drodze 10 godz. 25 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

13:55
25 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

63
04:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
05:55
Łuck
07:50
Włodzimierz Wołyński
08:25
Nowowołyńsk
09:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
08:15
Hrubieszów
09:15
Zamość
10:50
Lublin
13:55
25 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
25 wrz
w drodze 10 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

20:30
25 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

67
11:20
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
12:30
Łuck
14:30
Włodzimierz Wołyński
15:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:20
Hrubieszów
17:10
Zamość
17:40
Krasnystaw
18:25
Lublin
20:30
25 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:50
25 wrz
w drodze 09 godz. 25 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

21:15
25 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77
12:50
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
13:55
Łuck
16:20
18:00
Lublin
21:15
25 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
25 wrz
w drodze 11 godz. 25 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

22:15
25 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

105
11:50
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
22:15
25 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
25 wrz
w drodze 08 godz. 20 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

22:40
25 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

74
15:20
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
16:30
Łuck
17:50
Kowel
19:00
20:15
Lublin
22:40
25 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
25 wrz
w drodze 13 godz. 30 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

05:30
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

64
17:00
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
18:35
Łuck
19:55
Kowel
21:30
00:00
Chełm
01:05
Lublin
02:00
Puławy
03:10
Radom
04:15
Grójec
05:30
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
25 wrz
w drodze 14 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Chayka, ul. Gagarina; 16B

05:40
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

63
16:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Chayka, ul. Gagarina; 16B
16:35
Równe
17:45
Kostopol
18:55
Sarny
21:10
Kowel
22:25
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:40
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
25 wrz
w drodze 13 godz. 40 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

05:40
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

63
17:00
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
16:35
Równe
17:45
Kostopol
18:55
Sarny
21:10
Kowel
22:25
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:40
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
25 wrz
w drodze 12 godz. 05 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

05:50
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

63
18:45
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
19:20
Dubno
20:20
Łuck
21:40
Kowel
22:00
00:25
Chełm
02:20
Lublin
05:50
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
25 wrz
w drodze 11 godz. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

05:50
26 wrz

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

96
19:00
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
26 wrz
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
25 wrz
w drodze 11 godz. 20 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

05:50
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

84
19:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
25 wrz
w drodze 12 godz. 15 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:00
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

63
18:45
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
19:05
Dubno
20:00
Łuck
21:45
Kowel
22:00
00:35
Chełm
02:30
Lublin
06:00
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
25 wrz
w drodze 12 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:10
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

96
19:00
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Chayka, ul. Gagarina; 16B

06:20
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

56
18:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Chayka, ul. Gagarina; 16B
20:00
Łuck
21:40
Włodzimierz Wołyński
22:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
00:35
Hrubieszów
01:40
Chełm
03:10
Lublin
06:20
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
25 wrz
w drodze 11 godz. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:40
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77
19:50
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
25 wrz
w drodze 11 godz. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:40
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

70
19:50
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
25 wrz
w drodze 09 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

06:40
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

55
22:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
23:45
Łuck
00:20
03:40
Lublin
06:40
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
25 wrz
w drodze 11 godz. 30 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

07:00
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77
20:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
17:50
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
20:20
ул. Киевская 40
22:50
Автовокзал "Стрыйський", ул. Стрыйська, 109
04:00
Dw.аut. PKS, ul. Tysiaclecia
05:30
Dw.аut. PKS, ul. Prazmowskiego
07:00
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
25 wrz
w drodze 11 godz. 10 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

07:40
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

84
21:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

08:00
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92
20:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
08:00
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

08:00
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

87
20:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
08:00
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

08:00
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

89
20:30
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
08:00
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
25 wrz
w drodze 15 godz. 05 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

10:55
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

105
20:50
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
10:55
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Równe – Warszawa

13:15
25 wrz
w drodze 15 godz. 45 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

04:00
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

78
13:15
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:15
25 wrz
w drodze 16 godz. 15 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

04:30
26 wrz

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

78
13:15
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Warszawa
04:30
26 wrz
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
25 wrz
w drodze 13 godz. 35 min

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

12:30
26 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77
23:55
25 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
08:55
Puławy
12:30
26 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Warszawa
Do miasta Równe
Z miasta Warszawa