Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Równe — Warszawa w 2019 rok roku

W piątki
01:20
7 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

58,70 
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:10
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:40
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
09:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL
  • Mercedes Tourismo

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 16.02, 17.02, 20.02, 23.02...
16:20
9 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:55
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

58,70 
16:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:45
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
20:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
21:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:55
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.
  • Setra
Codziennie
22:30
8 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

58,70 
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:35
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
01:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3 z 5Na podstawie 37 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
Codziennie
22:30
8 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

58,70 
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
03:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3 z 5Na podstawie 37 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
śro, pią, nie
09:40
8 godz. 50 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

18:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

61,63 
09:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
12:15
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
12:40
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
15:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Koval T.B.
  • Volvo (СВ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, sob
20:30
9 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

61,63 
20:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo
Codziennie
16:30
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B

05:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

66,03 
16:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:45
Kostopol
Dworzec autobusowy Kostopil, ul. Burova 19
18:55
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:25
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
Codziennie
17:00
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

66,03 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:45
Kostopol
Dworzec autobusowy Kostopil, ul. Burova 19
18:55
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:25
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:00
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B

04:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

66,03 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
21:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:05
Hrubieszów
Dworzec autobusowy, ul. Nowa 20
00:10
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
01:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shuba V.F.
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
19:00
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:20
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

66,30 
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:20
+1 dzień
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
16.02, 02.04, 07.04, 12.04, 17.04...
12:50
9 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

70,44 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
19:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
W poniedziałki
11:15
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

71,40 
11:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
Codziennie
05:30
10 godz. 40 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

16:10

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,22 
05:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
08:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
08:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
09:10
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
10:20
Hrubieszów
Stokrotka (parking), ul. Józefa Piłsudskiego 55
11:20
Zamość
Przystanek miejski No. 23 (w pobliżu Zakład Karny), droga DK-74, ul. Hrubieszowska 40
12:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Volodymyr-Volinske ATP-10707
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
08:30
9 godz. 0 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

17:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
08:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
11:25
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
13:25
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
15:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shepetivske ATP 16807
  • Neoplan(Free)
śro, pią, nie
15:00
8 godz. 50 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:50

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
14:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
20:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:20
9 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

01:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
17:00
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
03:10
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:15
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 17.02, 21.02, 25.02, 01.03...
17:10
9 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
Codziennie
17:10
9 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Warszawa, Polska, Mazowieckie
00:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS
wto, czw, sob
17:30
9 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

03:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
17:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
19:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
21:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Univers
  • MAN (free)
Codziennie
18:10
11 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
wto, śro, czw, pią, sob, nie
18:10
11 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
19:50
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:15
8 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73,37 
22:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.8 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    5
Codziennie
19:00
11 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

74,33 
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
W poniedziałki
20:30
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dw.A., ul. Kyjiwska 40, Równe

06:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

75,00 
20:30
Równe
Dw.A., ul. Kyjiwska 40, Równe
06:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ROMANOVYCH TRANS
Codziennie
18:30
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77,04 
18:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
20:35
Radziwiłłów
Dworzec autobusowy, ul. Oleksandra Nevskoho 90
21:00
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:25
Radziechów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Vytkivska 6
23:20
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
00:10
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
03:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.7 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.7
W poniedziałki
01:20
8 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,00 
01:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP TVAD
W poniedziałki
05:25
13 godz. 5 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

17:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,00 
05:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
pon, pią
15:00
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,00 
15:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
pon, śro, sob, nie
16:20
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,00 
16:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
pon, śro
18:10
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,00 
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:50
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,00 
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
16.02, 17.02, 23.02, 24.02...
18:30
8 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,70 
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Dni parzyste
11:15
11 godz. 45 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

23:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
11:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:00
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Warszawa, Polska, Mazowieckie
19:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan
śro, czw, sob, nie
14:00
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
13:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
śro, czw, sob, nie
14:20
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
14:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
17.02, 24.02...
17:00
9 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
19:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
20:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mixs Trading LTD
  • Setra
W poniedziałki
19:50
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

81,60 
19:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
śro, sob
01:20
7 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

82,11 
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:10
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:40
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
09:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Mercedes Travego
Codziennie
19:50
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

84,75 
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Neoplan
15.02, 22.02, 01.03, 08.03, 15.03...
04:00
12 godz. 30 min w drodze

Równe

Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69

15:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,04 
03:50
Równe
Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69
05:20
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
06:20
Kowel
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash", ulica Varshavskaya; dom 1
08:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
12:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
15:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.
  • King Long
śro, nie
10:45
10 godz. 35 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:20

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,04 
10:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:20
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
12:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
14:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
17:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:40
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Józefa Piłsudskiego 29
19:15
Siedlce
Sala koncertowa Podlasie MOK, ul. Henryka Sienkiewicza 63
20:20
Mińsk Mazowiecki
Dworzec autobusowy, pl. Dworcowy 1
21:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
Codziennie
19:50
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,04 
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.9
Codziennie
21:30
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,04 
21:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:20
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
01:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
03:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
04:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
12:50
8 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,05 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
12:50
8 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,05 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:00
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,05 
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Uściług
Warszawa, Polska, Mazowieckie
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Warszawa, Polska, Mazowieckie
23:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
W poniedziałki
10:00
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91,43 
10:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:25
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
15:20
7 godz. 20 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:40

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,44 
15:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:50
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
19:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:30
10 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,45 
19:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
22:40
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
01:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
pon, wto, śro, czw, sob
12:50
9 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,70 
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,00 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
19:00
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,38 
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
19:00
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,38 
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
wto, pią, nie
23:55
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,38 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,38 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,38 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw, sob
23:55
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,38 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
23:55
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,88 
23:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP
Codziennie
13:15
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

04:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

98,97 
13:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, śro, czw, sob
17:30
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

99,06 
17:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
W czwartki
18:30
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

99,78 
18:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Myskiv V.Y.
  • Setra
W niedziele
18:30
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

99,78 
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
08:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Myskiv V.Y.
  • Setra
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
12:50
8 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100,00 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
16.02, 17.02, 23.02, 24.02...
18:30
8 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100,00 
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Warszawa, Polska, Mazowieckie
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
15.02, 20.02, 25.02, 02.03, 07.03...
12:50
9 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102,71 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
czw, sob
05:20
12 godz. 0 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

17:20

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102,72 
05:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
14:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

16.02, 26.02, 03.03, 08.03, 13.03...
12:50
8 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102,72 
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
11:50
11 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

104,86 
11:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Codziennie
20:50
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:55
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

104,86 
20:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:55
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
wto, czw
21:30
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

146,37 
21:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:45
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
04:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
08:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Warszawa
Do miasta Równe
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!