Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Katowice - Równe

od 85 zł, 13 lis

Rozkład jazdy PKS Katowice – Równe

00:40
29 gru
w drodze 12 godz. 15 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

13:55
29 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

85
00:40
29 gru
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
13:55
29 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:50
29 gru
w drodze 11 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:25
29 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

132
05:50
29 gru
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:25
29 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:50
29 gru
w drodze 13 godz. 40 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

01:30
30 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

96
10:50
29 gru
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:10
Kraków
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:40
Lwów
23:30
Brody
00:30
Dubno
01:30
30 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
29 gru
w drodze 11 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:15
30 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

132
15:00
29 gru
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
03:15
30 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
29 gru
w drodze 11 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:30
30 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

130
15:00
29 gru
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
03:30
30 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
29 gru
w drodze 14 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:50
30 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

101
15:30
29 gru
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:40
Kraków
18:00
Tarnów
19:30
Rzeszów
22:20
Zamość
01:55
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:05
Łuck
06:50
30 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
29 gru
w drodze 13 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00
30 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

85
16:30
29 gru
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
30 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
29 gru
w drodze 14 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:00
30 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

121
16:30
29 gru
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:00
30 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
29 gru
w drodze 15 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:35
30 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

95
17:25
29 gru
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:10
Kraków
21:35
Rzeszów
01:30
Hrubieszów
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Włodzimierz Wołyński
05:05
Nowowołyńsk
06:10
Czerwonohrad
07:20
Horochów
08:25
Łuck
09:35
30 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
29 gru
w drodze 12 godz. 05 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

09:55
30 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

182
20:50
29 gru
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Lotnisko Kraków Balice
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
30 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
29 gru
w drodze 11 godz. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:40
30 gru

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

124
22:00
29 gru
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:55
Lotnisko Kraków Balice
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
30 gru
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Równe
Do miasta Katowice
Z miasta Równe