Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Równe

Najlepsza oferta

W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu10 h. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:40

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

76,41 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Równe w 2019 rok

W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu10 h. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

22:40

Równe

Dw. PKS, ul. Kijowska 40, Równe

80,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

85,00 
pon, śro, pią, sob
16:40
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
W poniedziałki
23:50
Czas przejazdu09 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
wto, pią
11:45
Czas przejazdu15 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

91,00 
czw, nie
17:30
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

91,69 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

07:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

91,69 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

07:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

91,69 
pon, pią
18:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

95,00 
wto, czw, pią, nie
10:50
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

95,06 
W czwartki
23:10
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

96,27 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

99,33 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

99,33 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,00 
wto, czw, sob, nie
14:10
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

03:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,00 
Poza śro
17:25
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,00 
Codziennie
17:25
Czas przejazdu15 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,00 
Codziennie
17:25
Czas przejazdu16 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,00 
Codziennie
00:40
Czas przejazdu12 h. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:55

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,90 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,90 
Codziennie
18:55
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

102,00 
pon, pią
20:15
Czas przejazdu10 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

07:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

102,00 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

102,00 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

102,00 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu11 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

103,00 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu11 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

103,00 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu12 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

104,20 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

106,97 
pon, wto, czw, sob
16:40
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

106,97 
30.07...
17:55
Czas przejazdu12 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

106,97 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

106,97 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

106,97 
pon, śro, sob
19:45
Czas przejazdu11 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

107,90 
pon, wto, śro, sob
21:55
Czas przejazdu12 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

108,66 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu11 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

110,00 
17.07, 21.07, 25.07, 29.07, 02.08...
14:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

110,00 
17.07, 21.07, 25.07, 29.07, 02.08...
14:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

110,06 
Codziennie
21:40
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

10:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

114,61 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

115,10 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

115,10 
Codziennie
19:05
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

10:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

117,30 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

118,05 
Codziennie
05:50
Czas przejazdu11 h. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:25

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

119,84 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu11 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

119,84 
wto, czw, nie
12:55
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

122,25 
wto, czw, nie
12:55
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

122,25 
pon, śro
15:30
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

04:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

130,00 
W poniedziałki
21:50
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

132,60 
W niedziele
21:50
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

137,53 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Równe
Do miasta Katowice
Z miasta Równe
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Katowice – Równe

Autokary ze stolicy Górnego Śląska do ukraińskiego miasta kursują codziennie, z częstotliwością kilkunastu na dzień. Pasażerowie wybierający się w podróż busem z Katowic do Równego mogą wybierać spośród szerokiej oferty przejazdów, spośród których najwięcej startuje w godzinach popołudniowych i wieczornych, docierając do Równego wczesnym rankiem. Warto rozważyć zakup biletu online, co często wiąże się z dużymi promocjami.

Busy linii Katowice - Równe ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Piotra Skargi 1, zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta. By dotrzeć na przystanek z dworca PKP, wystarczy dziesięciominutowy spacer ulicą Słowackiego. Planując podróż, warto mieć na uwadze, że poczekalnia dworca autobusowego funkcjonuje jedynie w godzinach 6.00 - 18.00, a kasy - między 7.00 a 17.00. Czas oczekiwania można spędzić w przylegającej do dworca PKP Galerii Katowickiej, oferującej podróżnym bogatą ofertę handlowo - usługową.

W Równem busy zatrzymują się na Dworcu Autobusowym Centralnym, zlokalizowanym przy ulicy Kijowskiej 40. Tuż obok budynku znajdują się liczne bankomaty. Przy przecinającej centrum Równego ulicy Sobornej, sąsiadującej z Kijowską, podróżni znajdą sporo lokali handlowo - usługowych i gastronomicznych, a także kantory, w których można wymienić gotówkę na hrywny.