Rozkład jazdy PKS Katowice – Równe

09:05
23:10
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
81,54
09:05
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
23:10
1 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
00:50
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
95,21
10:50
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Lwów
00:50
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
00:55
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
81,54
10:50
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
00:55
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
05:00
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
105,69
16:10
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
12:30
Брно
13:30
Оломоуц
16:00
Катовице
17:20
Краков
19:50
Жешув
01:30
Львов
05:00
Ровно
07:30
Житомир
05:00
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
05:10
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
115,00
16:10
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:10
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
05:10
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
115,00
16:10
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
BRNO
OLOMOUC
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
05:10
2 lut
Równe
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
05:10
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
115,00
16:10
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:10
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
05:40
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
115,33
17:30
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
07:00
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
85,00
16:30
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
07:00
2 lut
Równe
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
10:45
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
77,51
20:50
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:40
Kraków
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
Lwów
10:45
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
10:55
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
20:50
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
10:55
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
11:15
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
84,55
21:20
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
22:35
Kraków
03:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:40
Lwów
11:15
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
11:15
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
97,85
21:20
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
11:15
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
12:30
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
88,78
23:10
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
00:40
Kraków
03:50
Rzeszów
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
09:40
Lwów
12:30
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
12:40
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
120,00
23:10
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
12:40
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Katowice – Równe

16:30
07:00
2 lut
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
85,00
16:30
1 lut
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
2 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Równe
Do miasta Katowice
Z miasta Równe

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.