Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Równe w 2019 rok roku

05:50
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 11 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:25
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 11 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw
18:10
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 13 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:55
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:40
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
16:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 14 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:10
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
22:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:55
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
10:50
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 14 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
12:40
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:50
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:50
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 24.01, 26.01, 28.01, 30.01...
17:25
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 16 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, sob, nie
18:00
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 13 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią, sob
15:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 12 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 27.01, 03.02, 10.02, 17.02, 24.02...
12:55
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:55
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:55
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
17:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 14 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw
15:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
16:10
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 11 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
14:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 27.01, 29.01, 31.01...
14:00
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.01, 28.01, 01.02, 05.02, 09.02...
14:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Równe w 2019 rok roku

pon, wto, czw, pią
05:50
11 godz. 35 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

18:25

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

71,69 
05:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
pon, śro, czw
15:00
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

03:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

71,69 
15:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:15
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Codziennie
18:10
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

07:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,17 
18:05
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
07:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.
  • Неоплан
Codziennie
18:55
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

09:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,17 
18:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
20:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Równe, Ukraina, Róweński
05:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
08:15
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
09:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112
pon, czw, sob
16:40
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

83,97 
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:35
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
05:35
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

85,00 
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:25
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:10
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
W czwartki
23:10
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

88,17 
23:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:00
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,97 
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
We wtorki
17:55
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:05
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

92,58 
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:05
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON
pon, czw, sob
10:50
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

01:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

95,05 
10:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
15:55
Jarosław
Jarosław, Jarosław
16:30
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
18:55
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
21:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
00:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
01:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool EOS(free)
Codziennie
12:40
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

97,96 
12:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
20:50
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Równe, Ukraina, Róweński
22:20
Uściług
Równe, Ukraina, Róweński
23:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
00:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
Codziennie
20:50
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

97,96 
20:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
20:50
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

97,96 
20:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
22.01, 24.01, 26.01, 28.01, 30.01...
22:00
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

97,96 
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
pon, śro, pią, sob, nie
17:25
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,00 
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:35
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:25
Włodzimierz Wołyński
W pobliżu pomnika Czołg T34, ul. Ustilużska 66
05:05
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
06:10
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
07:20
Horochów
Przystanek, ul. Lutska 27
08:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
09:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kantol
  • MAN (free)
pon, wto, pią, sob
18:00
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,00 
17:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:30
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,08 
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:00
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
22:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
01:55
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
27.01, 03.02, 10.02, 17.02, 24.02...
14:30
12 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

03:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

107,76 
14:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:55
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
17:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:40
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
03:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
12:55
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

111,96 
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
12:55
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

111,96 
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
12:55
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

111,96 
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
17:30
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

05:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

115,10 
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw
16:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

120,93 
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE
W piątki
15:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

05:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

125,95 
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, czw
16:10
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

05:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

128,84 
16:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TransTempo Ltd
  • BusinessClass WiFi USB WC
śro, sob
15:00
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

03:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

132,95 
14:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

23.01, 25.01, 27.01, 29.01, 31.01...
14:00
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

146,94 
13:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
24.01, 28.01, 01.02, 05.02, 09.02...
14:00
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

146,94 
13:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...
14:00
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

146,94 
13:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Równe
Do miasta Katowice
Z miasta Równe
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!