Rozkład jazdy PKS Katowice – Równe

02:10
15:10
dworzec PKS, ul. P. Skargi, stan.8
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
130,00
02:10
18 paź
Katowice
dworzec PKS, ul. P. Skargi, stan.8
15:10
18 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:10
15:10
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
130,00
02:10
18 paź
Katowice
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
BRNO
OLOMOUC
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
15:10
18 paź
Równe
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
02:10
15:10
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
130,00
02:10
18 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
15:10
18 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:10
15:30
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
109,83
02:10
18 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
22:40
Брно
23:40
Оломоуц
02:10
Катовице
03:40
Краков
06:00
Жешув
11:30
Львов
15:30
Ровно
18:00
Житомир
15:30
18 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
12:00
00:01
19 paź
185,35
12:00
18 paź
Katowice
00:01
19 paź
Równe
  • Autobus
  • bus
14:00
02:00
19 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
129,65
14:00
18 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
15:15
Kraków
18:35
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
20:15
22:30
Lwów
02:00
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
15:10
03:30
19 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
83,90
15:10
18 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:20
Kraków
22:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lwów
03:30
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
15:30
05:20
19 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
99,15
15:30
18 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
17:10
Kraków
19:50
Rzeszów
00:01
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:20
Lwów
05:20
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • MAN(VIP)
15:30
05:30
19 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
120,00
15:30
18 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
05:30
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
15:30
05:30
19 paź
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
120,00
15:30
18 paź
Katowice
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
BORUSPIL
PYRIATYN
LUBNY
POLTAWA
CHARKIW
KRASNOHRAD
DNEPROPETROVSK
05:30
19 paź
Równe
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
15:30
05:30
19 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
120,00
15:30
18 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:30
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
17:30
05:40
19 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
110,31
17:30
18 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:45
Kraków
22:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
02:10
Lwów
05:40
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes
13:10
05:55
19 paź
98,65
13:10
18 paź
Katowice
05:55
19 paź
Równe
  • Autobus
  • bus
16:30
07:00
19 paź
KATOWICE 5, Dworzec PKS stan. 1-3, ul. Piotra Skargi
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
85,00
16:30
18 paź
Katowice
KATOWICE 5, Dworzec PKS stan. 1-3, ul. Piotra Skargi
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
07:00
19 paź
Równe
RÓWNE 1, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
20:50
10:45
19 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
76,27
20:50
18 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:55
Krakow-Balice
22:40
Kraków
03:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:10
Lwów
10:45
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
20:50
10:55
19 paź
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
80,00
20:50
18 paź
Katowice
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
10:55
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
21:20
11:15
19 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
88,27
21:20
18 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
11:15
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
21:20
11:20
19 paź
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
RÓWNE, ul. Kijowska 40
85,00
21:20
18 paź
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
11:20
19 paź
Równe
RÓWNE, ul. Kijowska 40

Połączenia z przesiadką Katowice – Równe

16:30
07:00
19 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
85,00
16:30
18 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
19 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Równe
Do miasta Katowice
Z miasta Równe

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.