Bilety autobusoweKatowice - Równe

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Równe

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Równe w 2023 roku

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Równe
Z miasta Równe

Autobus Katowice – Równe

Autokary ze stolicy Górnego Śląska do ukraińskiego miasta kursują codziennie, z częstotliwością kilkunastu na dzień. Pasażerowie wybierający się w podróż busem z Katowic do Równego mogą wybierać spośród szerokiej oferty przejazdów, spośród których najwięcej startuje w godzinach popołudniowych i wieczornych, docierając do Równego wczesnym rankiem. Warto rozważyć zakup biletu online, co często wiąże się z dużymi promocjami.

Busy linii Katowice - Równe ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Piotra Skargi 1, zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta. By dotrzeć na przystanek z dworca PKP, wystarczy dziesięciominutowy spacer ulicą Słowackiego. Planując podróż, warto mieć na uwadze, że poczekalnia dworca autobusowego funkcjonuje jedynie w godzinach 6.00 - 18.00, a kasy - między 7.00 a 17.00. Czas oczekiwania można spędzić w przylegającej do dworca PKP Galerii Katowickiej, oferującej podróżnym bogatą ofertę handlowo - usługową.

W Równem busy zatrzymują się na Dworcu Autobusowym Centralnym, zlokalizowanym przy ulicy Kijowskiej 40. Tuż obok budynku znajdują się liczne bankomaty. Przy przecinającej centrum Równego ulicy Sobornej, sąsiadującej z Kijowską, podróżni znajdą sporo lokali handlowo - usługowych i gastronomicznych, a także kantory, w których można wymienić gotówkę na hrywny.