Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Równe — Wrocław w 2019 rok roku

16:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:35+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:35+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 15 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
03:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 16 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
18:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 16 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:25+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 16 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:25+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:10
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 15 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
18:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 18 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob
19:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 17 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 15 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:35
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
17:10
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 16 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:55
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 20 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
23:55
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 20 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
20:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 15 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
15:15
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 14 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
15:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 16 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
22:40
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 16 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, sob
17:10
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 18 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
00:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 22.01, 26.01, 30.01, 03.02...
00:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
05:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 17 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:30
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob
11:35
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
w drodze 18 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
19:00
Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 77v
w drodze 14 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro

Rozkład jazdy autobusów Równe — Wrocław w 2019 rok roku

Codziennie
16:20
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

97,13 
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    2.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
19:50
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

97,13 
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
19:50
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

97,13 
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
śro, czw, sob, nie
21:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

97,13 
20:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:01
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
W środy
03:30
16 godz. 0 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:30

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

101,99 
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
11:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
18:20
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

104,06 
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
18:20
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

104,06 
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 4.6 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    5
wto, czw, sob
19:10
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

104,06 
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:05
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

czw, sob
18:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

106,35 
17:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:10
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:10
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
05:15
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
07:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
08:45
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
09:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:50
Brzeg
Dworzec autobusowy, pl. Dworcowy 1
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

106,77 
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
śro, pią, nie
03:50
15 godz. 45 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:35

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

111,00 
03:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:45
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
05:45
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
07:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
10:45
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:20
Jarosław
Jarosław, Jarosław
12:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:30
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
19:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool EOS(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:10
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

111,00 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:50
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
wto, pią, nie
23:55
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

111,00 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

111,00 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
śro, sob
20:30
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

115,16 
20:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
02:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
09:40
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
10:50
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
12:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo
W niedziele
15:15
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

116,55 
15:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:20
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:20
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

04:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

116,55 
15:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:50
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
19:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
04:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
03:30
16 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:55

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

117,52 
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
––:––
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
13:55
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:25
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
16:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Codziennie
22:40
13 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

117,94 
22:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
pon, wto, śro, sob
16:20
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,00 
16:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
Codziennie
17:10
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,92 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:10
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
05:15
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
07:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
08:45
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
09:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:50
Brzeg
Dworzec autobusowy, pl. Dworcowy 1
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
00:50
13 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

131,81 
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
18.01, 22.01, 26.01, 30.01, 03.02...
00:50
13 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

131,81 
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
00:50
13 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

131,81 
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
czw, sob
05:20
17 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:30

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

131,82 
05:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
14:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
W dni powszednie
11:35
18 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

148,73 
11:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
pon, śro
19:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 77v

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

173,98 
19:00
Równe
Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 77v
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Wrocław
Do miasta Równe
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!