Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Równe — Wrocław w 2019 rok roku

27.03, 03.04, 10.04, 17.04, 24.04...
03:30
16 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:55

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

72,90 
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
13:55
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:25
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
16:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
wto, czw, sob, nie
01:20
17 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:15

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

86,06 
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
10:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
13:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)
śro, sob
20:30
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

93,23 
20:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
09:40
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
10:50
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
12:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo
Codziennie
18:20
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

97,54 
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 4.6 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    5
Codziennie
18:20
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

98,97 
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:20
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,41 
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.2 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    2.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
wto, czw, sob, nie
19:10
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,41 
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:05
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:50
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,41 
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
19:50
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,41 
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    2.4
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.9
śro, sob
21:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,41 
20:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:01
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
Codziennie
17:30
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

102,00 
17:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
W środy
03:30
16 godz. 0 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:30

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

105,43 
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
19:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

106,77 
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
Codziennie
19:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

108,12 
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
W poniedziałki
01:00
12 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:10

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,00 
01:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP TVAD
pon, śro, pią
19:10
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,00 
19:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LAT LINES
pon, czw
21:00
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,00 
21:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS
pon, czw
10:00
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

00:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

112,03 
10:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
13:15
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

112,03 
13:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, wto, czw, sob
01:20
18 godz. 55 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:15

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

112,20 
01:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lwowskie ATP 14630
pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:20
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

112,20 
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
Codziennie
17:10
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:50
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
wto, pią, nie
23:55
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:55
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, sob
03:50
16 godz. 45 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:35

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

115,00 
03:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią, sob
00:50
14 godz. 20 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:10

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,00 
00:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
16:20
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,00 
16:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
W piątki
01:00
11 godz. 0 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,49 
00:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:40
Szeginie
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
09:25
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 Acron
pią, nie
15:15
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,49 
15:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:20
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

04:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,49 
15:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:50
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
19:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
04:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    5
Codziennie
22:40
13 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

121,92 
22:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
17:10
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

125,00 
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:10
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
05:15
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
07:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
08:45
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
09:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:50
Brzeg
Dworzec autobusowy, pl. Dworcowy 1
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
Codziennie
19:50
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

127,01 
19:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП'АВТОТРАНЗИТ'
  • СЕТРА
31.03...
01:00
11 godz. 0 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

127,72 
00:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:40
Szeginie
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
09:25
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron
W piątki
01:00
11 godz. 0 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

127,72 
00:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:40
Szeginie
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
09:25
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron
Codziennie
13:45
12 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

02:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

129,10 
13:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
17:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:00
Krakowiec
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
02:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
13:45
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

129,10 
13:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:00
Krakowiec
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
21:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
01:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
03:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. Marii Rodziewiczówny 1
04:20
Brzeg
Przystanek, ul. Szymanowskiego 15
04:40
Oława
Przystanek, ul. Opolska 31
05:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
11:35
18 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

134,82 
11:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
czw, sob
05:20
17 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:30

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

136,26 
05:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
14:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
24.03, 26.03, 28.03, 30.03, 01.04...
00:50
13 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

136,27 
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
23.03, 27.03, 31.03, 04.04, 08.04...
00:50
13 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

136,27 
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
03:20
16 godz. 40 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

19:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

142,80 
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
pon, śro
15:15
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

05:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

144,17 
15:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП'ТВАД'
  • НЕОПЛАН
Codziennie
15:20
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

04:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

144,17 
15:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ'КАС-ТРАНС'
  • СЕТРА
pon, wto, śro, czw, sob, nie
17:10
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

149,31 
17:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • МЕНЬОК Н.І. МІЖН
  • МЕРСЕДЕС-0350
Codziennie
22:40
14 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

12:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

152,75 
22:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПрАТ'ТУЛЬЧ.АТП-10507'_НАШБУС.COM
  • МЕРСЕДЕС
W poniedziałki
05:20
18 godz. 10 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:30

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

169,92 
05:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПОТИНГЕ Г.С.
  • НЕОПЛАН
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Wrocław
Do miasta Równe
Z miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży