Rozkład jazdy PKS Kraków – Równe

02:00
17 cze
13:55
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
78,26
02:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Lwów
13:55
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
17 cze
13:55
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
90,56
02:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:55
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
17 cze
13:55
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
85,00
02:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:55
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
17 cze
22:25
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
80,00
11:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
12:25
Tarnów
13:40
Rzeszów
15:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:25
Lwów
22:25
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:20
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
99,90
00:20
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • MAN, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:15
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
102,97
01:15
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
89,24
01:45
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
109,83
05:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
107,46
05:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:15
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
102,46
01:15
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
107,46
05:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
90,46
02:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:45
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
97,46
00:45
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:15
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
102,46
01:15
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:45
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
123,38
00:45
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
102,53
02:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
17 cze
23:00
17 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
102,53
02:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
17 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
17 cze
00:50
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
85,18
12:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Lwów
00:50
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
17 cze
00:55
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
71,50
12:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
00:55
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:20
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
92,34
00:20
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • MAN, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:15
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
95,41
01:15
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
81,68
01:45
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
102,27
05:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
99,90
05:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:15
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
94,90
01:15
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
99,90
05:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
82,90
02:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:45
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
89,90
00:45
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:15
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
94,90
01:15
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:45
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
115,82
00:45
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
94,97
02:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
17 cze
01:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
94,97
02:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
17 cze
02:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
123,55
15:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17 cze
03:20
18 cze
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
87,38
16:00
17 cze
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
03:20
18 cze
Równe
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17 cze
03:25
18 cze
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
83,06
16:00
17 cze
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
Lwów
03:25
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17 cze
03:30
18 cze
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Rivne Central Bus Station, Kyivs'ka St, 40
Kupić za
90,06
16:00
17 cze
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
03:30
18 cze
Równe
Rivne Central Bus Station, Kyivs'ka St, 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
17 cze
05:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
89,24
17:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
12:30
Брно
13:30
Оломоуц
16:00
Катовице
17:20
Краков
19:50
Жешув
01:30
Львов
05:00
Ровно
07:30
Житомир
05:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
17 cze
05:10
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
110,00
17:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
05:10
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
17 cze
05:10
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
110,00
17:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
05:10
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
17 cze
05:40
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
105,30
19:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
17 cze
06:05
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
123,56
19:45
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
00:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:50
Lwów
06:05
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17 cze
06:55
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
68,64
19:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
21:55
Rzeszów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lwów
06:55
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 cze
07:00
18 cze
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
80,00
17:30
17 cze
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 cze
07:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
80,00
18:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
17 cze
07:10
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
75,51
20:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
17 cze
07:35
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
96,10
16:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
18:35
Kielce
20:05
Radom
21:25
Puławy
22:25
Lublin
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
17 cze
07:40
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Dworzec autobusowy
Kupić za
126,00
16:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
07:40
18 cze
Równe
Dworzec autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
17 cze
07:40
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Dworzec autobusowy
Kupić za
120,00
16:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
07:40
18 cze
Równe
Dworzec autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
17 cze
10:45
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
82,37
23:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
Lwów
10:45
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
17 cze
10:55
18 cze
DW. Balice ul. Kpt. M. Medweckiego 1
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
80,00
22:15
17 cze
Kraków
DW. Balice ul. Kpt. M. Medweckiego 1
23:00
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
10:55
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
17 cze
11:55
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
85,00
22:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
11:55
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
17 cze
13:05
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Kupić za
101,32
23:50
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:05
18 cze
Równe
  • Autobus
  • 125
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
17 cze
23:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
97,66
23:10
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
17 cze
23:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
95,42
23:55
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
17 cze
23:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
97,46
22:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
17 cze
23:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
118,02
23:10
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
17 cze
23:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
94,45
23:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • 153, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
17 cze
23:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
94,45
23:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • 153, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
17 cze
23:00
18 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
111,62
23:50
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
18 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • 125, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
88,54
23:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
90,10
23:10
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
102,27
23:20
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
88,54
23:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
87,86
23:55
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • MAN S2000, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:59
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
81,54
23:59
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
23:20
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
89,90
23:20
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
84,90
23:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
88,90
23:55
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
89,90
22:40
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
99,90
23:30
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
89,90
20:45
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
84,90
23:20
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
115,82
20:45
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
110,46
23:10
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
86,89
23:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • 153, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
86,89
23:00
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • 153, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
17 cze
01:45
19 cze
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
104,06
23:50
17 cze
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
01:45
19 cze
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • 125, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Równe
Do miasta Kraków
Z miasta Równe
Odwrotny kierunek: