Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Równe w 2019 rok roku

00:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
16:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 09 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią
07:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 09 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią
20:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:10
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:45
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 12 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
19:15
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, sob, nie
12:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
22:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:45
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
22:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 27.01, 03.02, 10.02, 17.02...
19:45
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią, sob
23:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
14:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
23:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob, nie
14:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
17:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:05+1 dzień
Rivne; BS „Rіvnе”
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, nie
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Kijowska 77v
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 09 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Rivne; BS „Rіvnе”
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
16:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, nie
17:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
17:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 22.01, 26.01, 30.01, 03.02...
W piątki
00:50
Czas przejazdu 11 h. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:30

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

66
00:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
03:50
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
09:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią
16:40
Czas przejazdu 09 h. 35 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

03:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

67
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
03:15
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią
07:30
Czas przejazdu 09 h. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

18:25

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

67
07:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
18:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:40
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

09:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

77
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
01:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Równe; Ukraina, Róweński"
05:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu); pl. Dvirceva 1"
08:15
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
09:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:00
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

07:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

80
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
20:10
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:10
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Oceniono na 3.1 z 5
    Na podstawie 22 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.1
Codziennie
20:10
Czas przejazdu 10 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

07:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

80
20:10
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
02:10
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
03:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:30
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
07:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:45
Czas przejazdu 10 h. 55 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

84
23:45
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
18:20
Czas przejazdu 12 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

84
18:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:10
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:35
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
03:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:30
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
05:35
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
06:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią, sob, nie
19:15
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

09:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

90
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
21:35
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
04:25
Włodzimierz Wołyński
"W pobliżu pomnika Czołg T34; ul. Ustilużska 66"
05:05
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
06:10
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
07:20
Horochów
"Przystanek; ul. Lutska 27"
08:25
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
09:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kantol

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
12:20
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

01:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

91
12:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
14:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
15:55
Jarosław
"Jarosław; Jarosław"
16:30
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
18:55
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
21:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:30
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
00:30
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
01:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 10 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

05:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

91
19:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
02:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
14:40
Czas przejazdu 11 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

98
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
16:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:20
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
20:50
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Równe; Ukraina, Róweński"
22:20
Uściług
"Równe; Ukraina, Róweński"
23:10
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
00:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan N 1116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
19:30
Czas przejazdu 11 h. 25 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

98
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
21:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:30
Czas przejazdu 11 h. 25 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

98
22:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
06:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
23:45
Czas przejazdu 10 h. 55 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

98
23:45
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:30
Czas przejazdu 11 h. 25 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

98
22:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
06:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 27.01, 03.02, 10.02, 17.02...
16:00
Czas przejazdu 11 h. 25 min
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7

03:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

100
16:00
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
17:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:40
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznewycha 2"
03:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią, sob
19:45
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

07:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

100
19:45
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:25
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
07:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:30
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

10:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

100
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
10:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:50
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

101
16:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
18:00
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
19:30
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
22:20
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
01:55
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
05:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
14:50
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

105
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
14:50
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

105
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob, nie
23:30
Czas przejazdu 12 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

105
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
02:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
11:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Euroclub

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
14:50
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

105
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

05:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

113
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
05:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • BusinessClass. WC, WiFi, USB
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TransTempo Ltd

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:05
+1 dzień

Równe

Rivne; BS „Rіvnе”

114
17:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
06:05
+1 dzień
Równe
Rivne; BS „Rіvnе”
  • Autobus
  • 125
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • REGABUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, nie
18:00
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

08:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

117
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
08:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

03:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy; ul. Kijowska 77v

118
16:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
03:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy; ul. Kijowska 77v
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw
23:40
Czas przejazdu 09 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

09:40
+1 dzień

Równe

Rivne; BS „Rіvnе”

118
23:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
09:40
+1 dzień
Równe
Rivne; BS „Rіvnе”
  • Autobus
  • 125
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • REGABUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:40
Czas przejazdu 14 h. 55 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

07:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

120
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
18:35
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
20:05
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
21:25
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
22:25
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:25
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
04:00
Luboml
"Dworzec autobusowy Lyuboml; ul. Vokzalna 36"
04:55
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
06:15
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, nie
22:40
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

122
22:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
11:15
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
17:30
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

05:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

125
17:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
02:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
17:00
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

03:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

132
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
19:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
15:30
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

139
15:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
15:30
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

139
15:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 22.01, 26.01, 30.01, 03.02...
15:30
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

139
15:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Równe
Z miasta Równe
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Autobus Kraków – Równe

Na trasie Kraków - Równe codziennie kursują liczne busy, pokonujące ten dystans zazwyczaj w niewiele ponad dziesięć godzin.

Z Krakowa do Równego kursy startują przy Dworcu MDA przy ulicy Bosackiej, przylegającym do Dworca PKP. Docierając na autobus ze Starego Miasta, najłatwiej dostać się na dworzec autobusowy od strony Galerii Krakowskiej, bezpośrednio połączonej tunelem z obiema stacjami i wyposażonej w dobry system oznakowań. Drogę można jeszcze skrócić, schodząc do tunelu poprzez pierwszy peron, dostępny dla przechodniów od strony placu przy Galerii. W razie pozostawienia zakupu na ostatnią chwilę, istnieje możliwość nabycia biletu na trasie Kraków - Równe w kasach, znajdujących się w budynku dworca oraz na dolnym peronie. Kasy otwarte są w godzinach 7:00 - 19.45. Jeśli wybierasz kurs w godzinach nocnych, najbezpieczniejszym wyborem będzie wcześniejsza rezerwacja biletu online.

W Równem autobusy zatrzymują się na dworcu autobusowym przy ulicy Kyivskiej 4. Stacja znajduje się w znacznej odległości od centrum miasta, ale w bliskim sąsiedztwie kompleksu sklepów i restauracji i rozległego Wzgórza Chwały.