Bilety autobusowe

Kraków - Równe

od 11 zł, 26 wrz

Rozkład jazdy PKS Kraków – Równe

11:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:40
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

91
11:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
25 wrz
w drodze 09 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

126
15:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:15
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

87
12:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:15
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:40
25 wrz
w drodze 09 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:15
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

102
16:40
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:15
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
25 wrz
w drodze 09 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:40
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

106
19:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 11 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:05
26 wrz

Równe

Rivne,

112
17:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:05
26 wrz
Równe
Rivne,
  • Autobus
  • 125
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
25 wrz
w drodze 14 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:20
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

84
14:50
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
25 wrz
w drodze 14 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:20
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

84
14:50
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

07:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

80
17:30
25 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
25 wrz
w drodze 12 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

80
18:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
25 wrz
w drodze 09 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:05
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

77
20:40
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
Dubno
07:05
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:40
25 wrz
w drodze 13 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:35
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

98
16:40
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Kielce
20:05
Radom
21:25
Puławy
22:25
Lublin
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
25 wrz
w drodze 11 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:45
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

87
19:45
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:45
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
25 wrz
w drodze 10 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:55
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

91
22:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
25 wrz
w drodze 09 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:40
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

84
23:45
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

18:20
26 wrz

Równe

,

98
17:30
25 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

156
17:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

116
17:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
25 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

98
18:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
25 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

121
18:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
25 wrz
w drodze 22 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

132
19:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
25 wrz
w drodze 22 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

116
19:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
25 wrz
w drodze 20 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

109
20:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
25 wrz
w drodze 20 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

116
21:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
25 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

88
21:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
25 wrz
w drodze 19 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

102
22:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
25 wrz
w drodze 19 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

102
22:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
25 wrz
w drodze 18 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

102
22:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
25 wrz
w drodze 18 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

102
22:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
25 wrz
w drodze 18 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

102
22:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 18 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

93
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 18 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

93
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
25 wrz
w drodze 18 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

102
23:10
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
25 wrz
w drodze 18 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

102
23:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
25 wrz
w drodze 17 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

109
23:45
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
25 wrz
w drodze 17 godz. 21 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

95
23:59
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

116
17:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • 125, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
25 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

93
22:50
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • 153, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
25 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:20
26 wrz

Równe

,

93
22:50
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • 153, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
25 wrz
w drodze 23 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

101
22:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Setra 315, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

92
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

92
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
25 wrz
w drodze 22 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

101
23:10
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
25 wrz
w drodze 23 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

98
22:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Setra 315, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

89
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

89
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
25 wrz
w drodze 22 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

98
23:10
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
25 wrz
w drodze 23 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

,

112
22:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Setra 315, SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

,

103
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

,

103
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
25 wrz
w drodze 22 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:00
26 wrz

Równe

,

112
23:10
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
26 wrz
Równe
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
25 wrz
w drodze 27 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:45
27 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

80
21:30
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:45
27 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
25 wrz
w drodze 26 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:45
27 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

95
22:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:45
27 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Setra 315, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
25 wrz
w drodze 26 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:45
27 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

95
22:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:45
27 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Setra 315, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 25 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:45
27 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

86
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:45
27 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
25 wrz
w drodze 25 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:45
27 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

86
23:00
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:45
27 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
25 wrz
w drodze 25 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:45
27 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

95
23:10
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:45
27 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
25 wrz
w drodze 25 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:45
27 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

94
23:20
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:45
27 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
25 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:45
27 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

101
23:45
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:45
27 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
25 wrz
w drodze 24 godz. 46 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:45
27 wrz

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

87
23:59
25 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:45
27 wrz
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Równe
Do miasta Kraków
Z miasta Równe
Odwrotny kierunek: