Rozkład jazdy PKS Płock – Ciechocinek

11:15
28 kwi
13:05
28 kwi
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
11:15
28 kwi
Płock
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
13:05
28 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
28 kwi
13:05
28 kwi
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
11:30
28 kwi
Płock
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
13:05
28 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
28 kwi
13:50
28 kwi
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
12:00
28 kwi
Płock
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
13:50
28 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:15
28 kwi
13:50
28 kwi
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
12:15
28 kwi
Płock
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
13:50
28 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
28 kwi
14:30
28 kwi
Płock, Dworzec Autobusowy
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
Kupić za
22,00
12:40
28 kwi
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
11:00
Warszawa
12:40
Płock
12:45
Płock
13:40
Włocławek
14:30
Ciechocinek
15:00
Toruń
15:35
Bydgoszcz
15:55
Bydgoszcz
16:55
Nakło nad Notecią
17:10
Mrocza
17:23
Więcbork
17:25
Więcbork
17:40
Sypniewo
18:00
Złotów
18:20
Jastrowie
18:35
Okonek
19:00
Szczecinek
19:30
Bobolice
14:30
28 kwi
Ciechocinek
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:55
28 kwi
15:45
28 kwi
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
13:55
28 kwi
Płock
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
15:45
28 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
28 kwi
15:45
28 kwi
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
14:10
28 kwi
Płock
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
15:45
28 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
28 kwi
23:20
28 kwi
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
21:30
28 kwi
Płock
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
23:20
28 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
28 kwi
23:20
28 kwi
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
21:45
28 kwi
Płock
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
23:20
28 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
28 kwi
00:20
29 kwi
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
22:30
28 kwi
Płock
Przystanek autobusowy Płock, ulica Wiszgorodskaja; dom 150
00:20
29 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
28 kwi
00:20
29 kwi
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
15,00
22:45
28 kwi
Płock
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
00:20
29 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Płock