Rozkład jazdy PKS Toruń – Ciechocinek

02:50
25 kwi
03:20
25 kwi
Toruń, Dworzec Autobusowy
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
Kupić za
7,00
02:50
25 kwi
Toruń
Toruń, Dworzec Autobusowy
22:35
Bobolice
23:05
Szczecinek
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork
00:47
Więcbork
01:05
Mrocza
01:20
Nakło nad Notecią
01:55
Bydgoszcz
02:17
Bydgoszcz
02:50
Toruń
03:20
Ciechocinek
04:00
Włocławek
04:55
Płock
05:00
Płock
06:40
Warszawa
06:50
Warszawa
03:20
25 kwi
Ciechocinek
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:30
25 kwi
04:00
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
9,00
03:30
25 kwi
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
04:00
25 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:20
25 kwi
04:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
9,00
04:20
25 kwi
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
04:50
25 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
25 kwi
07:00
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
9,00
06:30
25 kwi
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
07:00
25 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
25 kwi
14:20
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
9,00
13:50
25 kwi
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
14:20
25 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
25 kwi
15:10
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
9,00
14:40
25 kwi
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
15:10
25 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 kwi
17:00
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Kupić za
9,00
16:30
25 kwi
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
17:00
25 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Toruń
Do miasta Toruń