Bilety autobusowe

Toruń - Warszawa

od 51 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Toruń – Warszawa

02:50
20 paź
w drodze 04 godz. 10 min

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

07:00
20 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

52
02:50
20 paź
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
22:35
Bobolice, ul. Wojska Polskiego
23:05
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów, Dworzec Autobusowy
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork, Dworzec Kolejowy
00:47
Więcbork, ul. Gdańska
01:05
Mrocza, ul. Nakielska
01:20
Nakło, Dworzec Autobusowy
01:55
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
02:17
Bydgoszcz, Fordon
02:50
Toruń, Dworzec Autobusowy
03:20
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
04:00
Włocławek, Dworzec Autobusowy
04:55
Płock, ul. Jachowicza/Piękna
05:00
Płock, Dworzec Autobusowy
06:40
Warszawa, Metro Marymont 01
06:50
Warszawa, Dworzec Centralny 06
07:00
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Do miasta Toruń
Z miasta Warszawa