Rozkład jazdy PKS Toruń – Warszawa

00:55
18 sty
04:52
18 sty
Toruń, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
54,00
00:55
18 sty
Toruń
Toruń, Dworzec Autobusowy
19:40
Białogard
20:15
Połczyn-Zdrój
20:49
Czaplinek
21:30
Wałcz
22:05
Piła
22:48
Wyrzysk
23:13
Nakło nad Notecią
23:51
Bydgoszcz
00:50
Toruń
01:47
Lipno
02:32
Sierpc
03:05
Drobin
03:38
Płońsk
04:34
Warszawa
04:46
Warszawa
04:52
18 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:50
18 sty
07:00
18 sty
Toruń, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
49,00
02:50
18 sty
Toruń
Toruń, Dworzec Autobusowy
22:35
Bobolice
23:05
Szczecinek
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork
00:47
Więcbork
01:05
Mrocza
01:20
Nakło nad Notecią
01:55
Bydgoszcz
02:17
Bydgoszcz
02:50
Toruń
03:20
Ciechocinek
04:00
Włocławek
04:55
Płock
05:00
Płock
06:40
Warszawa
06:50
Warszawa
07:00
18 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:30
18 sty
08:00
18 sty
Toruń, Dworzec Autobusowy
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
40,00
03:30
18 sty
Toruń
Toruń, Dworzec Autobusowy
04:00
Ciechocinek
04:40
Włocławek
05:35
Płock
05:50
Płock
07:05
Modlin
08:00
18 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
04:20
18 sty
08:50
18 sty
Toruń, Dworzec Autobusowy
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
40,00
04:20
18 sty
Toruń
Toruń, Dworzec Autobusowy
04:50
Ciechocinek
05:30
Włocławek
06:25
Płock
06:40
Płock
07:55
Modlin
08:50
18 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
18 sty
11:00
18 sty
Toruń, Dworzec Autobusowy
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
40,00
06:30
18 sty
Toruń
Toruń, Dworzec Autobusowy
07:00
Ciechocinek
07:40
Włocławek
08:35
Płock
08:50
Płock
10:05
Modlin
11:00
18 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
18 sty
18:20
18 sty
Toruń, Dworzec Autobusowy
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
40,00
13:50
18 sty
Toruń
Toruń, Dworzec Autobusowy
14:20
Ciechocinek
15:00
Włocławek
15:55
Płock
16:10
Płock
17:25
Modlin
18:20
18 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
19:10
18 sty
Toruń, Dworzec Autobusowy
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
40,00
14:40
18 sty
Toruń
Toruń, Dworzec Autobusowy
15:10
Ciechocinek
15:50
Włocławek
16:45
Płock
17:00
Płock
18:15
Modlin
19:10
18 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
21:00
18 sty
Toruń, Dworzec Autobusowy
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
40,00
16:30
18 sty
Toruń
Toruń, Dworzec Autobusowy
17:00
Ciechocinek
17:40
Włocławek
18:35
Płock
18:50
Płock
20:05
Modlin
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Toruń
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.