Rozkład jazdy PKS Ciechocinek – Włocławek

03:20
22 kwi
04:00
22 kwi
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
Włocławek, Dworzec Autobusowy
Kupić za
7,00
03:20
22 kwi
Ciechocinek
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
22:35
Bobolice
23:05
Szczecinek
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork
00:47
Więcbork
01:05
Mrocza
01:20
Nakło nad Notecią
01:55
Bydgoszcz
02:17
Bydgoszcz
02:50
Toruń
03:20
Ciechocinek
04:00
Włocławek
04:55
Płock
05:00
Płock
06:40
Warszawa
06:50
Warszawa
04:00
22 kwi
Włocławek
Włocławek, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:00
22 kwi
04:40
22 kwi
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
Kupić za
9,00
04:00
22 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
04:40
22 kwi
Włocławek
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:50
22 kwi
05:30
22 kwi
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
Kupić za
9,00
04:50
22 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
05:30
22 kwi
Włocławek
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
22 kwi
07:40
22 kwi
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
Kupić za
9,00
07:00
22 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
07:40
22 kwi
Włocławek
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
22 kwi
15:00
22 kwi
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
Kupić za
9,00
14:20
22 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
15:00
22 kwi
Włocławek
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
22 kwi
15:50
22 kwi
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
Kupić za
9,00
15:10
22 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
15:50
22 kwi
Włocławek
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22 kwi
17:40
22 kwi
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
Kupić za
9,00
17:00
22 kwi
Ciechocinek
Stacja kolejowa Ciechocinek, ulica Mikołaja Kopernika; dom 4/6
17:40
22 kwi
Włocławek
Przystanek, ul. Stefana Okrzei 70
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki