Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kielce — Kijów w 2019 rok roku

wto, pią
15:50
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

08:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

102,04 
15:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
17:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
19:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:10
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pustovit V.V.
  • BOVA
pią, nie
21:45
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

126,24 
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
21:45
18 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

16:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

126,24 
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
21:45
18 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

16:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

126,24 
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
pon, wto, czw, sob
18:45
18 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

14:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
18:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
14:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST
Codziennie
18:45
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

13:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
18:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
20:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
21:25
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:25
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:00
Luboml
Dworzec autobusowy Lyuboml, ul. Vokzalna 36
04:55
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
06:15
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 35 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
wto, czw, nie
16:55
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

149,68 
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
16:55
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

149,68 
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
16:55
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

149,68 
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
16:55
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

150,96 
16:55
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Kijów
Do miasta Kielce
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!