Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kielce — Kraków

Najlepsza oferta

Poza pią
09:00
Czas przejazdu01 h. 50 min

Kielce

Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

10:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20,00 

Rozkład jazdy autobusów Kielce — Kraków w 2019 roku

pon, śro
17:30
Czas przejazdu01 h. 50 min

Kielce

Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

19:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20,00 
pon, wto, sob, nie
09:10
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kielce

Kielce, Żelazna 18

11:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21,63 
pon, wto
12:10
Czas przejazdu01 h. 55 min

Kielce

Kielce, Żelazna 18

14:05

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21,63 
W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu01 h. 45 min

Kielce

Kielce, Żelazna 18

17:45

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21,63 
Poza czw i pią
18:40
Czas przejazdu01 h. 50 min

Kielce

Kielce, Żelazna 18

20:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21,63 
Codziennie
08:26
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

10:26

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22,66 
Codziennie
11:26
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

13:26

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22,66 
Codziennie
14:08
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

16:08

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22,66 
pon, wto, śro
17:56
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

19:56

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22,66 
Codziennie
19:11
Czas przejazdu01 h. 47 min

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

20:58

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22,66 
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu