Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łódź — Kielce

Najlepsza oferta

Codziennie
09:35
Czas przejazdu03 h. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

13:10

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

28,56 

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Kielce w 2019 roku

pon, wto, śro, pią
08:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

10:30

Kielce

Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1

35,25 
pon, wto, śro, pią
19:00
Czas przejazdu02 h. 25 min

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

21:25

Kielce

Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1

35,25 
pon, wto, śro, pią
22:30
Czas przejazdu02 h. 25 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

00:55
+1 dzień

Kielce

Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1

35,25 
Codziennie
04:30
Czas przejazdu03 h. 00 min

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

07:30

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

36,05 
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Kielce
Do miasta Łódź
Z miasta Kielce
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu