Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kielce — Busko-Zdrój

Najlepsza oferta

Codziennie
23:55
Czas przejazdu01 h. 20 min
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

01:15
+1 dzień

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego

12,60 

Rozkład jazdy autobusów Kielce — Busko-Zdrój w 2019 rok

Codziennie
11:35
Czas przejazdu01 h. 00 min

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

12:35

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego

12,60 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu55 min

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

13:25

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego

12,60 
Codziennie
00:55
Czas przejazdu01 h. 02 min

Kielce

Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1

01:57

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego

15,11 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu01 h. 02 min

Kielce

Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1

11:32

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego

15,11 
Codziennie
21:25
Czas przejazdu01 h. 00 min

Kielce

Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1

22:25

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego

15,11 
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Kielce
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu