Bilety autobusowe

Kielce - Busko-Zdrój

od 9 zł, 26 wrz

Rozkład jazdy PKS Kielce – Busko-Zdrój

10:30
25 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Kielce

Dworzec PKP, plac Niepodległości 1

11:32
25 wrz

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego

10
10:30
25 wrz
Kielce
Dworzec PKP, plac Niepodległości 1
11:32
25 wrz
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:35
25 wrz
w drodze 01 godz. 00 min

Kielce

Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12

12:35
25 wrz

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego

11
11:35
25 wrz
Kielce
Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12
08:45
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
09:10
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
09:40
Radom, ul.Warszawska Rondo
09:42
Radom, ul. Kusocińskiego
09:50
Radom, Dworzec Autobusowy
10:50
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
11:25
Kielce, Dworzec Autobusowy
12:35
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
13:27
Stopnica, ul. Piotrowskiego
13:45
Szczucin, Rynek
14:02
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
14:40
Tarnów, Dworzec Autobusowy
16:05
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
16:35
Łabowa, 26/29
16:55
Krynica-Zdrój, Hawana
12:35
25 wrz
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
25 wrz
w drodze 00 godz. 55 min

Kielce

Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12

13:25
25 wrz

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego

11
12:30
25 wrz
Kielce
Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12
10:30
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
11:05
Radom, Dworzec Autobusowy
11:55
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
12:30
Kielce, Dworzec Autobusowy
13:25
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
14:20
Szczucin, Rynek
14:40
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
15:05
Tarnów, Dworzec Autobusowy
16:20
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
17:00
Łącko, Zajezdnia autobusowa
17:20
Krościenko, Rynek
13:25
25 wrz
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
25 wrz
w drodze 01 godz. 00 min

Kielce

Dworzec PKP, plac Niepodległości 1

22:25
25 wrz

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego

10
21:25
25 wrz
Kielce
Dworzec PKP, plac Niepodległości 1
22:25
25 wrz
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
25 wrz
w drodze 01 godz. 20 min

Kielce

Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12

01:15
26 wrz

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego

11
23:55
25 wrz
Kielce
Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12
20:40
Warszawa, Al. Krakowska 06
21:15
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
21:40
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
22:20
Radom, ul. Prażmowskiego
23:05
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
23:45
Kielce, Dworzec Autobusowy
01:15
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
02:00
Szczucin, Rynek
02:20
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
02:50
Tarnów, Dworzec Autobusowy
04:05
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
04:15
Stary Sącz, Rynek
04:30
Rytro, Dworzec Kolejowy
04:40
Piwniczna-Zdrój, Rynek
05:00
Wierchomla Wielka, Skrzyżowanie
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój, Wiktor
05:25
Muszyna, Rynek
05:31
Krynica-Zdrój, Szpital
01:15
26 wrz
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Kielce