Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweŁódź – Busko-Zdrój

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łódź — Busko-Zdrój

Najlepsza oferta

Codziennie
07:00
Czas przejazdu04 h. 20 min
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227
11:20
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego
35,00 
Przewoźnik: JARO-TUR
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Busko-Zdrój w 2020 roku

Codziennie
07:00
Czas przejazdu04 h. 20 min
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227
11:20
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego
35,00 
Przewoźnik: BUS -TRANS
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu03 h. 32 min
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
11:32
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu03 h. 25 min
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
22:25
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
22:30
Czas przejazdu03 h. 27 min
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
01:57
+1 dzień
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Łódź

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu