Rozkład jazdy PKS Radom – Busko-Zdrój

04:50
23 cze
07:15
23 cze
ul. Warszawska Rondo
MDA Waryńskiego
Kupić za
28,00
04:50
23 cze
Radom
ul. Warszawska Rondo
07:15
23 cze
Busko-Zdrój
MDA Waryńskiego
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:05
23 cze
12:35
23 cze
Radom, Dworzec Autobusowy
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
Kupić za
24,15
10:05
23 cze
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
08:45
Grójec
09:10
Białobrzegi
09:40
Radom
09:42
Radom
09:50
Radom
10:50
Skarżysko-Kamienna
11:25
Kielce
12:35
Busko-Zdrój
13:27
Stopnica
13:45
Szczucin
14:02
Dąbrowa Tarnowska
14:40
Tarnów
15:20
Czchów
15:40
Łososina Dolna
16:05
Nowy Sącz
16:35
Łabowa
16:55
Krynica-Zdrój
12:35
23 cze
Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
23 cze
13:25
23 cze
Radom, Dworzec Autobusowy
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
Kupić za
24,15
11:10
23 cze
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
10:30
Białobrzegi
11:05
Radom
11:55
Skarżysko-Kamienna
12:30
Kielce
13:25
Busko-Zdrój
14:20
Szczucin
14:40
Dąbrowa Tarnowska
15:05
Tarnów
16:20
Nowy Sącz
17:00
Łącko
17:20
Krościenko
13:25
23 cze
Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
23 cze
01:15
24 cze
Radom, ul. Prażmowskiego
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
Kupić za
24,15
22:20
23 cze
Radom
Radom, ul. Prażmowskiego
20:40
Warszawa
21:15
Grójec
21:40
Białobrzegi
22:20
Radom
23:05
Skarżysko-Kamienna
23:45
Kielce
01:15
Busko-Zdrój
02:00
Szczucin
02:20
Dąbrowa Tarnowska
02:50
Tarnów
04:05
Nowy Sącz
04:15
Stary Sącz
04:30
Rytro
04:40
Piwniczna-Zdrój
05:00
Wierchomla Wielka
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój
05:25
Muszyna
05:31
Krynica-Zdrój
01:15
24 cze
Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Radom