Rozkład jazdy PKS Warszawa – Radom

08:00
23 maj
09:50
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
08:00
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:45
Grójec
09:10
Białobrzegi
09:40
Radom
09:42
Radom
09:50
Radom
10:50
Skarżysko-Kamienna
11:25
Kielce
12:35
Busko-Zdrój
13:27
Stopnica
13:45
Szczucin
14:02
Dąbrowa Tarnowska
14:40
Tarnów
15:20
Czchów
15:40
Łososina Dolna
16:05
Nowy Sącz
16:35
Łabowa
16:55
Krynica-Zdrój
09:50
23 maj
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
23 maj
10:35
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
Kupić za
19,95
08:15
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:19
Warszawa
08:24
Warszawa
08:26
Warszawa
08:35
Janki
08:54
Tarczyn
09:10
Grójec
09:17
Grójec
09:19
Kępina
09:21
Grudzkowola
09:23
Skurów
09:26
Widów
09:28
Zaborów
09:30
Zaborów
09:33
Zaborów
09:34
Józefów
09:35
Józefów
09:36
Józefów
09:39
Broniszew
09:42
Lekarcice
09:44
Stanisławów
09:46
Promna-Kolonia
09:49
Falęcice
09:51
Falęcice
09:52
Białobrzegi
09:56
Białobrzegi
10:03
Kamień
10:05
Kamień
10:09
Siekluki
10:12
Gózd
10:13
Gózd
10:15
Żdżary
10:16
Żdżary
10:18
Jedlanka
10:19
Jedlanka
10:27
Radom
10:30
Radom
10:33
Radom
10:35
23 maj
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:45
23 maj
10:35
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
08:45
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:30
Grójec
09:55
Białobrzegi
10:35
Radom
11:15
Iłża
11:50
Starachowice
12:15
Kunów
12:25
Ostrowiec Świętokrzyski
12:55
Opatów
13:30
Sandomierz
13:37
Sandomierz
13:45
Gorzyce
10:35
23 maj
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 maj
10:43
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
Kupić za
26,25
09:00
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:36
Radom
10:43
Radom
12:00
Ostrowiec Świętokrzyski
12:13
Opatów
13:17
Nowa Dęba
13:37
Kolbuszowa
14:11
Rzeszów
14:21
Boguchwała
14:31
Babica Kolonia
14:44
Niebylec
14:51
Lutcza
15:03
Blizne
15:08
Stara Wieś
15:16
Brzozów
15:20
Humniska
15:24
Grabownica
15:38
Sanok
15:41
Sanok
10:43
23 maj
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
23 maj
11:05
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
09:20
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:30
Białobrzegi
11:05
Radom
11:55
Skarżysko-Kamienna
12:30
Kielce
13:25
Busko-Zdrój
14:20
Szczucin
14:40
Dąbrowa Tarnowska
15:05
Tarnów
16:20
Nowy Sącz
17:00
Łącko
17:20
Krościenko
11:05
23 maj
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
23 maj
12:43
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
Kupić za
26,25
11:00
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:10
Warszawa
11:15
Warszawa
11:49
Głuchów
12:36
Radom
12:43
Radom
13:52
Ostrowiec Świętokrzyski
14:09
Opatów
15:17
Nowa Dęba
15:37
Kolbuszowa
16:07
Rzeszów
16:17
Boguchwała
16:27
Babica Kolonia
12:43
23 maj
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
23 maj
13:34
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
Kupić za
23,10
11:45
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:01
Warszawa
12:39
Grójec
13:06
Białobrzegi
13:30
Radom
13:34
Radom
13:48
Skaryszew
14:06
Iłża
14:36
Kunów
14:47
Ostrowiec Świętokrzyski
15:08
Opatów
15:39
Sandomierz
15:45
Sandomierz
15:52
Gorzyce
16:10
Stalowa Wola
16:12
Stalowa Wola
13:34
23 maj
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
23 maj
15:13
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
Kupić za
26,25
13:30
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:06
Radom
15:13
Radom
16:30
Ostrowiec Świętokrzyski
16:45
Opatów
17:47
Nowa Dęba
18:07
Kolbuszowa
18:41
Rzeszów
18:51
Boguchwała
19:01
Babica Kolonia
19:14
Niebylec
19:21
Lutcza
19:26
Domaradz
19:33
Blizne
19:38
Stara Wieś
19:46
Brzozów
19:50
Humniska
19:54
Grabownica
20:08
Sanok
20:11
Sanok
15:13
23 maj
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:09
23 maj
15:56
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Kielecka/Wolanowska 06
Kupić za
21,00
14:09
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:05
Warszawa
14:09
Warszawa
14:20
Warszawa
14:33
Sękocin-Las
14:40
Wólka Kosowska
15:01
Grójec
15:24
Białobrzegi
15:51
Radom
15:56
Radom
16:21
Szydłowiec
16:34
Skarżysko-Kamienna
16:59
Kielce
17:01
Kielce
17:04
Kielce
17:07
Kielce
17:10
Kielce
17:13
Kielce
17:15
Kielce
17:29
Morawica
17:38
Lisów
17:39
Piotrkowice
17:50
Chmielnik
17:56
Śladków Mały
18:11
Busko-Zdrój
18:13
Busko-Zdrój
18:16
Busko-Zdrój
15:56
23 maj
Radom
Radom, Kielecka/Wolanowska 06
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 maj
16:43
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
Kupić za
26,25
15:00
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:15
Warszawa
15:49
Głuchów
16:36
Radom
16:43
Radom
18:00
Ostrowiec Świętokrzyski
18:17
Opatów
18:58
Tarnobrzeg
19:19
Nowa Dęba
19:39
Kolbuszowa
20:09
Rzeszów
20:19
Boguchwała
20:29
Babica Kolonia
16:43
23 maj
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
23 maj
17:11
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
Kupić za
18,90
15:15
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:03
Grójec
16:33
Białobrzegi
17:11
Radom
18:08
Starachowice
18:10
Starachowice
18:23
Pawłów
18:34
Rudki
18:38
Nowa Słupia
18:51
Łagów
19:07
Rakówka
19:24
Staszów
19:26
Staszów
17:11
23 maj
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
23 maj
18:00
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
16:15
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:25
Białobrzegi
17:55
Radom
18:00
Radom
18:35
Iłża
19:00
Kunów
19:10
Ostrowiec Świętokrzyski
19:35
Opatów
20:05
Sandomierz
20:12
Sandomierz
20:20
Gorzyce
20:37
Stalowa Wola
18:00
23 maj
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
23 maj
18:32
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Kielecka/Wolanowska 06
Kupić za
21,00
16:45
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:35
Warszawa
16:39
Warszawa
16:56
Warszawa
17:09
Sękocin-Las
17:16
Wólka Kosowska
17:37
Grójec
18:00
Białobrzegi
18:27
Radom
18:32
Radom
18:57
Szydłowiec
19:19
Skarżysko-Kamienna
19:44
Kielce
19:46
Kielce
19:49
Kielce
19:52
Kielce
19:55
Kielce
19:58
Kielce
20:00
Kielce
20:14
Morawica
20:23
Lisów
20:24
Piotrkowice
20:35
Chmielnik
20:41
Śladków Mały
20:56
Busko-Zdrój
20:58
Busko-Zdrój
21:01
Busko-Zdrój
18:32
23 maj
Radom
Radom, Kielecka/Wolanowska 06
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
23 maj
18:34
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
Kupić za
23,10
16:45
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:01
Warszawa
17:39
Grójec
18:06
Białobrzegi
18:30
Radom
18:34
Radom
18:49
Skaryszew
19:07
Iłża
19:37
Kunów
19:48
Ostrowiec Świętokrzyski
20:08
Opatów
20:39
Sandomierz
20:45
Sandomierz
20:52
Gorzyce
21:10
Stalowa Wola
21:12
Stalowa Wola
18:34
23 maj
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23 maj
18:43
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
Kupić za
26,25
17:00
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:36
Radom
18:43
Radom
20:00
Ostrowiec Świętokrzyski
20:15
Opatów
21:09
Nowa Dęba
21:29
Kolbuszowa
22:03
Rzeszów
22:13
Boguchwała
22:23
Babica Kolonia
22:36
Niebylec
22:43
Lutcza
22:48
Domaradz
22:55
Blizne
23:00
Stara Wieś
23:08
Brzozów
23:12
Humniska
23:16
Grabownica
23:30
Sanok
23:33
Sanok
18:43
23 maj
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
23 maj
20:12
23 maj
Warszawa, PKiN Plac Defilad
Radom, Kielecka/Wolanowska 06
Kupić za
21,00
18:15
23 maj
Warszawa
Warszawa, PKiN Plac Defilad
18:20
Warszawa
18:24
Warszawa
18:36
Warszawa
18:49
Sękocin-Las
18:56
Wólka Kosowska
19:17
Grójec
19:40
Białobrzegi
20:07
Radom
20:12
Radom
20:37
Szydłowiec
20:46
Skarżysko-Kamienna
21:24
Kielce
21:26
Kielce
21:29
Kielce
21:32
Kielce
21:35
Kielce
21:38
Kielce
21:40
Kielce
21:54
Morawica
22:03
Lisów
22:04
Piotrkowice
22:15
Chmielnik
22:21
Śladków Mały
22:36
Busko-Zdrój
22:38
Busko-Zdrój
22:41
Busko-Zdrój
20:12
23 maj
Radom
Radom, Kielecka/Wolanowska 06
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
23 maj
20:34
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
Kupić za
23,10
18:45
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:01
Warszawa
19:39
Grójec
20:06
Białobrzegi
20:30
Radom
20:34
Radom
20:49
Skaryszew
21:07
Iłża
21:37
Kunów
21:48
Ostrowiec Świętokrzyski
22:08
Opatów
22:39
Sandomierz
22:45
Sandomierz
22:52
Gorzyce
23:10
Stalowa Wola
23:12
Stalowa Wola
20:34
23 maj
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
20:43
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
Kupić za
26,25
19:00
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:10
Warszawa
19:15
Warszawa
19:49
Głuchów
20:36
Radom
20:43
Radom
21:52
Ostrowiec Świętokrzyski
22:09
Opatów
22:56
Tarnobrzeg
23:11
Nowa Dęba
23:31
Kolbuszowa
00:01
Rzeszów
00:11
Boguchwała
00:21
Babica Kolonia
20:43
23 maj
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
23 maj
21:08
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Prażmowskiego
Kupić za
18,90
19:15
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:00
Grójec
20:30
Białobrzegi
21:05
Radom
21:08
Radom
21:42
Iłża
22:09
Kunów
22:19
Ostrowiec Świętokrzyski
22:35
Opatów
22:50
Iwaniska
23:03
Bogoria
23:11
Mostki
23:17
Staszów
23:18
Staszów
23:20
Staszów
21:08
23 maj
Radom
Radom, ul. Prażmowskiego
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23 maj
22:20
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Prażmowskiego
Kupić za
21,00
20:30
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:40
Warszawa
21:15
Grójec
21:40
Białobrzegi
22:20
Radom
23:05
Skarżysko-Kamienna
23:45
Kielce
01:15
Busko-Zdrój
02:00
Szczucin
02:20
Dąbrowa Tarnowska
02:50
Tarnów
04:05
Nowy Sącz
04:15
Stary Sącz
04:30
Rytro
04:40
Piwniczna-Zdrój
05:00
Wierchomla Wielka
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój
05:25
Muszyna
05:31
Krynica-Zdrój
22:20
23 maj
Radom
Radom, ul. Prażmowskiego
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
23 maj
22:23
23 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
Kupić za
26,25
20:40
23 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
22:16
Radom
22:23
Radom
23:40
Ostrowiec Świętokrzyski
23:55
Opatów
00:49
Nowa Dęba
01:09
Kolbuszowa
01:39
Rzeszów
01:49
Boguchwała
01:59
Babica Kolonia
02:12
Niebylec
02:18
Lutcza
02:24
Domaradz
02:31
Blizne
02:36
Stara Wieś
02:44
Brzozów
02:48
Humniska
02:52
Grabownica
03:06
Sanok
03:09
Sanok
22:23
23 maj
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Radom
Do miasta Warszawa
Z miasta Radom