Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweWarszawa - Radom

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Radom

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Radom w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Radom

Autobus Warszawa - Radom. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Warszawa Radom - informacje o podróży, przewoźnicy autobusowi

Warszawę i Radom dzieli odległość wynosząca około 110 kilometrów. Trasę tę można pokonać w ciągu prawie 2 godzin i jest to możliwe za pomocą autobusów firm VikiBus, Polonus, PKS Staszów, POLTRANS, Flixbus, EW-KA Bus, MUSZKIETER/Usługi Handel Transport, PKS Grójec, EMEX EXPRESS, Neobus oraz PKS Stalowa Wola.

Istnieje także bezpośrednie połączenie kolejowe PKP Warszawa Radom dzięki PKP Intercity. Przejazd pociągiem trwa około 2,5 godziny, a bilet na pociąg kosztuje w granicach 25 złotych.

Dworzec autobusowy w Warszawie - udogodnienia

Autobusy Warszawa Radom rozpoczynają podróż w jednej z dwóch lokalizacji. Pierwszą z nich jest dworzec autobusowy przy Alejach Jerozolimskich 144 wyposażony w liczne udogodnienia dla podróżnych, takie jak poczekalnia, punkty gastronomiczne, toalety czy sklepy.

Tuż obok znajduje się bowiem budynek dworca kolejowego Warszawa Zachodnia obsługującego połączenia z wieloma polskimi miastami.

Dojazd na dworzec autobusowy w Warszawie

Na dworzec autobusowy można łatwo dostać się za pomocą autobusów miejskich o numerach 160, 227, N13, N41, N44, N46, N63, N91, 127, 128, 158, 175, 504, 507, 517 i 519. Istnieje także bezpośrednie połączenie dworca z lotniskiem Chopin Airport realizowane za pomocą kolejki S2 i S3.

Plac Defilad 1 - drugie miejsce wyjazdu autobusów

Drugim miejscem, z którego wyjeżdżają autobusy z Warszawy do Radomia jest Plac Defilad 1, przy którym znajduje się Pałac Kultury i Nauki. W bliskiej odległości od tego punktu znaleźć można także dworzec kolejowy Warszawa Centralna wyposażony w liczne udogodnienia, takie jak poczekalnia, przechowalnia bagażu, kasy biletowe, lokale gastronomiczne czy sklepy.

Dojazd na Plac Defilad 1

Dostanie się na Plac Defilad 1 jest bardzo proste i wymaga skorzystania z jednego z autobusów miejskich o numerach 60, 227, N13, N41, N44, N46, N63, N91, 127, 128, 158, 175, 504, 507, 517 i 519. W Warszawie pracują także takie sieci, jak Free Now czy Uber.

Przyjazd autobusem do Radomia

Autobusy z Warszawy do Radomia kończą podróż w jednej z kilku lokalizacji. Pierwszą z nich jest dworzec autobusowy przy ul. Władysława Beliny-Prażmowskiego 8. Znajduje się on tuż obok dworca kolejowego na Władysława Beliny-Prażmowskiego 2, gdzie podróżni mogą skorzystać z licznych udogodnień.

Na terenie dworca znaleźć można liczne udogodnienia, takie jak poczekalnia, sklepy, punkty gastronomiczne, kasy biletowe i wiele innych.

Obiekt jest również drugim miejscem, w którym zatrzymują się autobusy z Warszawy do Radomia.

Jak poruszać się po Radomiu?

Dojazd z dworca autobusowego w Radomiu do pozostałych części miasta jest możliwy za pomocą autobusów miejskich o numerach 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 19, 23, 25, N1, N2 oraz N3.

Przystanek w Radomiu - Wolanowskiej 6

Kolejnym miejscem, w którym zatrzymują się autobusy z Warszawy do Radomia jest przystanek przy ulicy Wolanowskiej 6. Jest to niewielki punkt na ulicy, dlatego nie znajdują się w nim udogodnienia dla podróżnych. Dojazd z tej lokalizacji do innych części miasta jest możliwy dzięki autobusom miejskim o numerach 5, 8 oraz 12.

Co warto zobaczyć w Radomiu?

Do Radomia podróżują osoby w każdym wieku i każdej płci, od studentów uczących się w stolicy, aż po całe rodziny z dziećmi. Jest to także dobry węzeł przesiadkowy podczas dalszych podróży.

Na terenie Radomia znaleźć można kilka miejsc wartych odwiedzenia, takich jak na przykład ulica Żeromskiego, na której znajdują się budynki z wielu epok architektonicznych. Dobrym pomysłem jest także zobaczenie pobliskiego klasztoru bernardynów, pałacu Sandomierskiego, parku Kościuszki czy Placu Konstytucji.

Radom jest również pełen kawiarni i lodziarni, gdzie całe rodziny z dziećmi spędzają wolny czas. Na terenie miasta znajduje się też muzeum Jacka Malczewskiego oraz liczne pomniki upamiętniające znane osoby, takie jak Fryderyk Szopen.