Rozkład jazdy PKS Warszawa – Radom

02:00
03:43
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
25,00
02:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
02:10
Warszawa
02:15
Warszawa
02:49
Głuchów
03:36
Radom
03:43
Radom
21:52
Ostrowiec Świętokrzyski
22:09
Opatów
05:40
Tarnobrzeg
05:59
Nowa Dęba
06:19
Kolbuszowa
06:49
Rzeszów
06:59
Boguchwała
07:09
Babica Kolonia
03:43
18 gru
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
08:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
19,00
06:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
06:04
Warszawa
06:09
Warszawa
06:11
Warszawa
06:20
Janki
06:39
Tarczyn
06:55
Grójec
07:02
Grójec
07:04
Kępina
07:06
Grudzkowola
07:08
Skurów
07:11
Widów
07:13
Zaborów
07:15
Zaborów
07:18
Zaborów
07:19
Józefów
07:20
Józefów
07:21
Józefów
07:24
Broniszew
07:27
Lekarcice
07:29
Stanisławów
07:31
Promna-Kolonia
07:34
Falęcice
07:36
Falęcice
07:37
Białobrzegi
07:41
Białobrzegi
07:48
Kamień
07:50
Kamień
07:54
Siekluki
07:57
Gózd
07:58
Gózd
08:00
Żdżary
08:01
Żdżary
08:03
Jedlanka
08:04
Jedlanka
08:12
Radom
08:15
Radom
08:18
Radom
08:20
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
09:34
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
22,00
08:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:30
Radom
09:34
Radom
09:49
Skaryszew
10:07
Iłża
10:37
Kunów
10:48
Ostrowiec Świętokrzyski
11:09
Opatów
11:41
Sandomierz
11:47
Sandomierz
09:34
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
09:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
20,00
08:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:45
Grójec
09:10
Białobrzegi
09:40
Radom
09:42
Radom
09:50
Radom
10:50
Skarżysko-Kamienna
11:25
Kielce
12:35
Busko-Zdrój
13:27
Stopnica
13:45
Szczucin
14:02
Dąbrowa Tarnowska
14:40
Tarnów
15:20
Czchów
15:40
Łososina Dolna
16:05
Nowy Sącz
16:35
Łabowa
16:55
Krynica-Zdrój
09:50
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
10:35
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
19,00
08:15
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:19
Warszawa
08:24
Warszawa
08:26
Warszawa
08:35
Janki
08:54
Tarczyn
09:10
Grójec
09:17
Grójec
09:19
Kępina
09:21
Grudzkowola
09:23
Skurów
09:26
Widów
09:28
Zaborów
09:30
Zaborów
09:33
Zaborów
09:34
Józefów
09:35
Józefów
09:36
Józefów
09:39
Broniszew
09:42
Lekarcice
09:44
Stanisławów
09:46
Promna-Kolonia
09:49
Falęcice
09:51
Falęcice
09:52
Białobrzegi
09:56
Białobrzegi
10:03
Kamień
10:05
Kamień
10:09
Siekluki
10:12
Gózd
10:13
Gózd
10:15
Żdżary
10:16
Żdżary
10:18
Jedlanka
10:19
Jedlanka
10:27
Radom
10:30
Radom
10:33
Radom
10:35
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:45
10:35
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
20,00
08:45
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:30
Grójec
09:55
Białobrzegi
10:35
Radom
11:15
Iłża
11:50
Starachowice
12:15
Kunów
12:25
Ostrowiec Świętokrzyski
12:55
Opatów
13:30
Sandomierz
13:37
Sandomierz
13:45
Gorzyce
10:35
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
11:05
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
20,00
09:20
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:30
Białobrzegi
11:05
Radom
11:55
Skarżysko-Kamienna
12:30
Kielce
13:25
Busko-Zdrój
14:20
Szczucin
14:40
Dąbrowa Tarnowska
15:05
Tarnów
16:20
Nowy Sącz
17:00
Łącko
17:20
Krościenko
11:05
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
12:43
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
25,00
11:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:10
Warszawa
11:15
Warszawa
11:49
Głuchów
12:36
Radom
12:43
Radom
13:52
Ostrowiec Świętokrzyski
14:09
Opatów
15:17
Nowa Dęba
15:37
Kolbuszowa
16:07
Rzeszów
16:17
Boguchwała
16:27
Babica Kolonia
12:43
18 gru
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:34
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
22,00
11:45
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:01
Warszawa
12:39
Grójec
13:06
Białobrzegi
13:30
Radom
13:34
Radom
13:48
Skaryszew
14:06
Iłża
14:36
Kunów
14:47
Ostrowiec Świętokrzyski
15:08
Opatów
15:39
Sandomierz
15:45
Sandomierz
15:52
Gorzyce
16:10
Stalowa Wola
16:12
Stalowa Wola
13:34
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
14:41
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
20,00
13:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:08
Warszawa
13:45
Grójec
14:05
Białobrzegi
14:37
Radom
14:41
Radom
15:12
Wierzbica
15:18
Osiny
15:27
Mirzec
15:31
Tychów Stary
15:40
Starachowice
15:43
Starachowice
15:46
Starachowice
14:41
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
15:34
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
22,00
13:45
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:57
Warszawa
14:32
Grójec
14:59
Białobrzegi
15:30
Radom
15:34
Radom
16:08
Szydłowiec
16:22
Skarżysko-Kamienna
16:32
Suchedniów
16:58
Kielce
17:02
Kielce
17:14
Kielce
17:47
Chmielnik
18:08
Busko-Zdrój
18:30
Stopnica
18:39
Pacanów
18:44
Słupia
18:54
Szczucin
19:13
Dąbrowa Tarnowska
19:14
Dąbrowa Tarnowska
19:35
Tarnów
19:38
Tarnów
20:08
Pilzno
20:24
Brzostek
20:33
Kołaczyce
20:43
Jasło
15:34
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16:43
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
25,00
15:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:15
Warszawa
15:49
Głuchów
16:36
Radom
16:43
Radom
18:00
Ostrowiec Świętokrzyski
18:17
Opatów
18:58
Tarnobrzeg
19:19
Nowa Dęba
19:39
Kolbuszowa
20:09
Rzeszów
20:19
Boguchwała
20:29
Babica Kolonia
16:43
18 gru
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
17:07
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
18,00
15:15
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:23
Warszawa
16:03
Grójec
16:31
Białobrzegi
17:07
Radom
18:00
Mirzec
18:11
Starachowice
18:15
Starachowice
18:30
Pawłów
18:41
Rudki
18:45
Nowa Słupia
18:59
Łagów
19:07
Zalesie
19:15
Rakówka
19:34
Staszów
19:36
Staszów
17:07
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
18:00
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
20,00
16:15
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:25
Białobrzegi
17:55
Radom
18:00
Radom
18:35
Iłża
19:00
Kunów
19:10
Ostrowiec Świętokrzyski
19:35
Opatów
20:05
Sandomierz
20:12
Sandomierz
20:20
Gorzyce
20:37
Stalowa Wola
18:00
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
18:34
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
22,00
16:45
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:01
Warszawa
17:39
Grójec
18:06
Białobrzegi
18:30
Radom
18:34
Radom
18:49
Skaryszew
19:07
Iłża
19:37
Kunów
19:48
Ostrowiec Świętokrzyski
20:08
Opatów
20:39
Sandomierz
20:45
Sandomierz
20:52
Gorzyce
21:10
Stalowa Wola
21:12
Stalowa Wola
18:34
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
18:56
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
20,00
17:15
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:23
Warszawa
18:00
Grójec
18:20
Białobrzegi
18:52
Radom
18:56
Radom
19:27
Wierzbica
19:33
Osiny
19:42
Mirzec
19:46
Tychów Stary
19:55
Starachowice
19:58
Starachowice
20:01
Starachowice
18:56
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
20:34
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
22,00
18:45
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:01
Warszawa
19:39
Grójec
20:06
Białobrzegi
20:30
Radom
20:34
Radom
20:49
Skaryszew
21:07
Iłża
21:37
Kunów
21:48
Ostrowiec Świętokrzyski
22:08
Opatów
22:39
Sandomierz
22:45
Sandomierz
22:52
Gorzyce
23:10
Stalowa Wola
23:12
Stalowa Wola
20:34
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20:43
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Słowackiego Nż
25,00
19:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:10
Warszawa
19:15
Warszawa
19:49
Głuchów
20:36
Radom
20:43
Radom
21:52
Ostrowiec Świętokrzyski
22:09
Opatów
22:56
Tarnobrzeg
23:11
Nowa Dęba
23:31
Kolbuszowa
00:01
Rzeszów
00:11
Boguchwała
00:21
Babica Kolonia
20:43
18 gru
Radom
Radom, ul. Słowackiego Nż
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
21:07
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, Dworzec Autobusowy
18,00
19:15
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:00
Grójec
20:30
Białobrzegi
21:07
Radom
21:42
Iłża
22:09
Kunów
22:19
Ostrowiec Świętokrzyski
22:35
Opatów
22:50
Iwaniska
23:03
Bogoria
23:11
Mostki
23:17
Staszów
23:18
Staszów
23:20
Staszów
21:07
18 gru
Radom
Radom, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Radom, ul. Prażmowskiego
20,00
20:30
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:40
Warszawa
21:15
Grójec
21:40
Białobrzegi
22:20
Radom
23:05
Skarżysko-Kamienna
23:45
Kielce
01:15
Busko-Zdrój
02:00
Szczucin
02:20
Dąbrowa Tarnowska
02:50
Tarnów
04:05
Nowy Sącz
04:15
Stary Sącz
04:30
Rytro
04:40
Piwniczna-Zdrój
05:00
Wierchomla Wielka
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój
05:25
Muszyna
05:31
Krynica-Zdrój
22:20
18 gru
Radom
Radom, ul. Prażmowskiego
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Radom
Z miasta Radom

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.