Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Radom — Lwów w 2019 rok roku

Codziennie
21:50
8 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

58,58 
21:40
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
23:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
04:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro
21:50
9 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

08:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

75,00 
21:50
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
08:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AKKORD-PLUS
pon, czw, sob
21:30
7 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

77,90 
21:30
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
21:50
8 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

80,56 
21:40
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
23:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
04:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:50
9 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,56 
21:40
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
23:10
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
05:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
12:00
8 godz. 35 min w drodze

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

21:35

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

90,00 
12:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
21:35
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
pon, wto, śro, pią, sob, nie
12:00
9 godz. 25 min w drodze

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

21:25

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

90,00 
11:50
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
13:00
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
13:25
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
13:50
Sandomierz
Dworzec Kolejowy, ul. Lwowska 38
14:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy - Parking, ul. gen.Leopolda Okulickiego
15:30
Lotnisko Rzeszów Jasionka
Lotnisko Rzeszów-Jasionka, ul. Jasionka 942
15:40
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
16:50
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
18:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:10
Jaworów
Przystanek, ul. Makoveia 66
20:35
Nowojaworowsk
Dworzec autobusowy Novoyavorovsk, ul. Ivana Franka 5
21:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA
  • Scania Irizar
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
pon, śro
21:00
6 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,00 
21:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS OSTROWIEC SW

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:00
7 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

04:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

99,05 
20:50
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
03:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
wto, czw, nie
18:30
11 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

102,72 
18:30
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
18:30
11 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

102,72 
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
18:30
10 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

103,02 
18:30
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
23:00
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Radom

Radom Central Bus Station, Władysława Beliny-Prażmowskiego 8

08:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

116,13 
23:00
Radom
Radom Central Bus Station, Władysława Beliny-Prażmowskiego 8
08:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Radom
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!