Rozkład jazdy PKS Radom – Lwów

12:00
16 sty
21:25
16 sty
Dworzec PKP, ulica Władysława Beliny-Prażmowskiego 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
80,00
12:00
16 sty
Radom
Dworzec PKP, ulica Władysława Beliny-Prażmowskiego 2
13:00
Ostrowiec Świętokrzyski
13:25
Opatów
13:50
Sandomierz
14:30
Stalowa Wola
15:40
Rzeszów
16:50
Jarosław
18:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:10
Jaworów
20:35
Nowojaworowsk
21:25
16 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16 sty
21:35
16 sty
Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
80,00
12:00
16 sty
Radom
Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 8
21:35
16 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16 sty
21:35
16 sty
Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
80,00
12:00
16 sty
Radom
Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 8
21:35
16 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 sty
04:55
17 sty
Dworzec PKS, ulica Władysława Beliny-Prażmowskiego 8
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
63,59
21:00
16 sty
Radom
Dworzec PKS, ulica Władysława Beliny-Prażmowskiego 8
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
23:00
Sandomierz
23:40
Stalowa Wola
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:55
17 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 sty
04:55
17 sty
Dw. PKS, ul. Prażmowskiego 8
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,00
21:00
16 sty
Radom
Dw. PKS, ul. Prażmowskiego 8
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
04:55
17 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 sty
05:00
17 sty
Dworzec PKS, ulica Władysława Beliny-Prażmowskiego 8
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,00
21:00
16 sty
Radom
Dworzec PKS, ulica Władysława Beliny-Prażmowskiego 8
Dworzec PKS, ul. Stryjska 109
05:00
17 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
16 sty
06:25
17 sty
DA, ul. Prażmowskiego
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
77,00
21:30
16 sty
Radom
DA, ul. Prażmowskiego
DA, ul. Stryjska 109
06:25
17 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Radom – Lwów

18:30
16 sty
05:55
17 sty
Dworzec PKS, ulica Władysława Beliny-Prażmowskiego 8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
63,59
18:30
16 sty
Radom
Dworzec PKS, ulica Władysława Beliny-Prażmowskiego 8
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
17 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Radom
Do miasta Lwów
Do miasta Radom
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.