Bilety autobusowe

Radom - Lwów

od 55 zł, 26 wrz

Rozkład jazdy PKS Radom – Lwów

12:00
5 paź
w drodze 08 godz. 25 min

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

21:25
5 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

80
12:00
5 paź
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
13:00
Ostrowiec Świętokrzyski
13:25
Opatów
13:50
Sandomierz
14:30
Stalowa Wola
15:30
Lotnisko Rzeszow Jasionka (RZE)
15:40
Rzeszów
16:50
Jarosław
18:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:10
Jaworów
20:35
Nowojaworowsk
21:25
5 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
5 paź
w drodze 06 godz. 40 min

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

04:40
6 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

70
21:00
5 paź
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
6 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
5 paź
w drodze 06 godz. 40 min

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:00
6 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

56
22:20
5 paź
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
23:40
Kielce
04:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
6 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
5 paź
w drodze 06 godz. 40 min

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:00
6 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

70
22:20
5 paź
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
23:40
Kielce
04:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
6 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
5 paź
w drodze 07 godz. 55 min

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:25
6 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
21:30
5 paź
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
22:55
Lublin
03:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:25
6 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
5 paź
w drodze 08 godz. 30 min

Radom

RADOM, Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 8

08:30
6 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

67
23:00
5 paź
Radom
RADOM, Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 8
08:30
6 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Radom
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: