Rozkład jazdy PKS Radom – Lwów

21:00
24 maj
04:40
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
74,58
21:00
24 maj
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:40
25 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 maj
04:55
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
74,58
21:00
24 maj
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:55
25 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
24 maj
06:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
89,49
21:30
24 maj
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
22:55
Lublin
03:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:25
25 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Radom – Lwów

18:30
24 maj
05:55
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
89,49
18:30
24 maj
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
25 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Radom
Do miasta Lwów
Do miasta Radom
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: