Rozkład jazdy PKS Radom – Kijów

18:30
22 maj
11:20
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
120,39
18:30
22 maj
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Nowowołyńsk
04:45
Kowel
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
23 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
22 maj
13:30
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,34
20:20
22 maj
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
21:25
Puławy
22:25
Lublin
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
23 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
22 maj
14:00
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,75
20:20
22 maj
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego
14:00
23 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Radom
Do miasta Kijów
Do miasta Radom
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: