Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Radom w 2019 rok roku

pon, śro, sob
19:10
9 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:50
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

75,00 
19:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:50
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AKKORD-PLUS
pon, wto, śro, pią, sob, nie
10:30
7 godz. 40 min w drodze

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

18:10

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

90,00 
10:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
11:10
Nowojaworowsk
Dworzec autobusowy Novoyavorovsk, ul. Ivana Franka 5
11:20
Jaworów
Przystanek, ul. Makoveia 66
12:25
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
12:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
13:20
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
14:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
14:40
Lotnisko Rzeszów Jasionka
Lotnisko Rzeszów-Jasionka, ul. Jasionka 942
15:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy - Parking, ul. gen.Leopolda Okulickiego
16:10
Sandomierz
Dworzec Kolejowy, ul. Lwowska 38
16:50
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
17:15
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
18:10
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA
  • Scania Irizar
  • Oceniono na 4.7 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
pon, wto
10:30
8 godz. 50 min w drodze

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

18:20

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

92,70 
10:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA
  • Oceniono na 4.7 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
18:10
9 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

03:40
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

95,24 
18:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
20:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
03:40
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
Codziennie
19:10
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:40
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

95,24 
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:00
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
03:40
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
Codziennie
19:10
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

03:40
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

95,24 
19:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
20:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
03:40
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
Codziennie
22:45
5 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:15
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

95,38 
22:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:15
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 28 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
W poniedziałki
18:15
8 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

02:05
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

100,00 
18:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:05
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
18:00
9 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

02:05
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

102,00 
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
02:05
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines
W poniedziałki
18:40
8 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

02:05
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

102,00 
18:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:05
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines
wto, pią, nie
23:45
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:00
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

102,72 
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:00
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:45
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:00
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

102,72 
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, pią, sob
17:30
9 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

02:05
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

106,04 
17:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:05
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Radom
Do miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Bus Lwów - Radom

Bezpośredni przejazd Lwów – Radom, oferowany przez nasz serwis, to gwarancja niskiej ceny i doskonałego komfortu podróży.

Wśród licznych połączeń, znajdziesz przejazdy realizowane przez czołówkę europejskich przewoźników. Każdy wyróżnia się wygodą i bezpieczeństwem:

  • pojazdy posiadają komplet ubezpieczeń i aktualne badania techniczne
  • autobusy/busy realizujące kursy są bogato wyposażone: klimatyzacja, WI-FI, regulacja foteli, indywidualnie sterowane oświetlenie, gniazdka elektryczne

Ponad to każdy bilet zakupiony za pośrednictwem BUSFOR, podlega zwrotowi i pełnej refundacji kosztów.

Masz pytania – skontaktuj się z naszym BOK-iem.