Bilety autobusoweBusko-Zdrój - Tarnów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Busko-Zdrój — Tarnów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
13:05
Czas przejazdu01 h. 35 min
Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
14:40
Tarnów
Tarnów, Tarnów, Dworzec Autobusowy
18,90 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Busko-Zdrój — Tarnów w 2020 roku

Codziennie
01:15
Czas przejazdu01 h. 35 min
Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
02:50
Tarnów
Tarnów, Tarnów, Dworzec Autobusowy
18,90 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
01:57
Czas przejazdu01 h. 14 min
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego
03:11
Tarnów
Przystanek transportu publicznego 06 (Westerplatte), al. Jana Pawla II
30,21 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
11:32
Czas przejazdu01 h. 14 min
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy , ul. Ludwika Waryńskiego
12:46
Tarnów
Przystanek transportu publicznego 06 (Westerplatte), al. Jana Pawla II
30,21 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Tarnów
Informacje o trasie autobusu Busko-Zdrój — Tarnów
4
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 24 min.
Szacowany czas podróży
01:15 — 02:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
13:05 — 14:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19 — 30 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami