Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Tarnów - Nowy Sącz

od 15 zł, 20 lis

Rozkład jazdy PKS Tarnów – Nowy Sącz

02:50
20 lis
w drodze 01 godz. 15 min

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

04:05
20 lis

Nowy Sącz

Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2

17
02:50
20 lis
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:40
Warszawa, Al. Krakowska 06
21:15
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
21:40
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
22:20
Radom, ul. Prażmowskiego
23:05
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
23:45
Kielce, Dworzec Autobusowy
01:15
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
02:00
Szczucin, Rynek
02:20
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
02:50
Tarnów, Dworzec Autobusowy
04:05
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
04:15
Stary Sącz, Rynek
04:30
Rytro, Dworzec Kolejowy
04:40
Piwniczna-Zdrój, Rynek
05:00
Wierchomla Wielka, Skrzyżowanie
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój, Wiktor
05:25
Muszyna, Rynek
05:31
Krynica-Zdrój, Szpital
04:05
20 lis
Nowy Sącz
Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:25
20 lis
w drodze 01 godz. 09 min

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

05:34
20 lis

Nowy Sącz

Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2

17
04:25
20 lis
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
00:05
Radom, Dworzec Autobusowy
00:45
Iłża, Dworzec Autobusowy
01:20
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
01:40
Opatów, Dworzec Autobusowy ul. Henryka Sienkiewicza 19
02:10
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
02:35
Tarnobrzeg D.A.
03:25
Mielec, Dworzec Autobusowy
04:15
Tarnów, Dworzec Autobusowy
05:34
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
05:45
Stary Sącz, Rynek
06:05
Łącko, Zajezdnia autobusowa
06:25
Krościenko, Rynek
05:34
20 lis
Nowy Sącz
Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
20 lis
w drodze 01 godz. 18 min

Tarnów

Dworzec Autobusowy

12:28
20 lis

Nowy Sącz

Pl.Dąbrowskiego

16
11:10
20 lis
Tarnów
Dworzec Autobusowy
12:28
20 lis
Nowy Sącz
Pl.Dąbrowskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
20 lis
w drodze 01 godz. 20 min

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

16:05
20 lis

Nowy Sącz

Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2

17
14:45
20 lis
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
08:45
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
09:10
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
09:40
Radom, ul.Warszawska Rondo
09:42
Radom, ul. Kusocińskiego
09:50
Radom, Dworzec Autobusowy
10:50
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
11:25
Kielce, Dworzec Autobusowy
12:35
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
13:27
Stopnica, ul. Piotrowskiego
13:45
Szczucin, Rynek
14:02
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
14:40
Tarnów, Dworzec Autobusowy
16:05
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
16:35
Łabowa, 26/29
16:55
Krynica-Zdrój, Hawana
16:05
20 lis
Nowy Sącz
Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
20 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

16:20
20 lis

Nowy Sącz

Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2

17
15:10
20 lis
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
10:30
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
11:05
Radom, Dworzec Autobusowy
11:55
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
12:30
Kielce, Dworzec Autobusowy
13:25
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
14:20
Szczucin, Rynek
14:40
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
15:05
Tarnów, Dworzec Autobusowy
16:20
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
17:00
Łącko, Zajezdnia autobusowa
17:20
Krościenko, Rynek
16:20
20 lis
Nowy Sącz
Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Tarnów