Bilety autobusoweNowy-Sącz - Nowy-Targ

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Nowy Sącz — Nowy Targ

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Nowy Sącz — Nowy Targ w 2022 roku

Codziennie
11:20
Czas przejazdu01 h. 36 min
Nowy Sącz
12:56
Nowy Targ
Nowy Targ, Al. Tysiąclecia III
15,45 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Nowy Sącz — Nowy Targ
1
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 36 min.
Szacowany czas podróży
11:20 — 12:56
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
11:20 — 12:56
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
15 — 17 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Nowy Sącz - Nowy Targ. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Nowy Sącz - Nowy Targ - informacje o podróży

Odległość pomiędzy Nowym Sączem a Nowym Targiem wynosi około 70 kilometrów. Pokonanie tego dystansu trwa zwykle nieco ponad 1,5 godziny i kosztuje prawie 16 zł w przypadku osoby dorosłej.

Przewoźnicy autobusowi na trasie Nowy Sącz - Nowy Targ

Na trasie Nowy Sącz - Nowy Targ regularnie kursują autobusy firmy BP Tour, Lubelskie Linie Autobusowe, SuperPKS oraz Voyager Transport.

Przejazd pociągiem na trasie Nowy Sącz - Nowy Targ. Nowy Sącz Nowy Targ PKP

Z Nowego Sączu do Nowego Targu można w łatwy sposób dostać się również dzięki pociągom PolRegio i PKP Intercity kursującym około 6 razy w ciągu dnia. Koszt takiego przejazdu to maksymalnie 50 zł, jednak warto wiedzieć, że taka podróż wiąże się z licznymi przesiadkami i trwa znacznie dłużej niż pokonanie tej trasy busem.

Wyjazd z Nowego Sącza - Bulwar Narwiku. Udogodnienia w okolicy

Autobusy Nowy Sącz Nowy Targ rozpoczynają podróż na terenie ul. Bulwar Narwiku. Lokalizacja ta znajduje się w bliskiej odległości od stacji kolejowej Nowy Sącz Miasto, gdzie znajdują się liczne udogodnienia dla podróżnych w postaci poczekalni, punktów usługowych czy kas biletowych.

Dojazd do miejsca odjazdu autobusów - ul. Bulwar Narwiku

Dojazd na ul. Bulwar Narwiku jest możliwy dzięki autobusom miejskim o numerach 3, 7, 9, 12 i 13. Istnieje także opcja skorzystania z taksówek działających na obszarze Nowego Sącza. Przyjazd do Nowego Targu - przystanek autobusowy

Autobusy z Nowego Sącza do Nowego Targu kończą podróż na terenie Al. Tysiąclecia III. Jest to niewielki punkt uliczny obsługujący autobusy dalekobieżne, ale w jego okolicy znajduje się Miejska Hala Sportowa Gorce, duży parking oraz restauracja.

Jak poruszać się po Nowym Targu?

Z terenu przystanku autobusowego przy Al. Tysiąclecia III w łatwy sposób można dostać się do pozostałych części Nowego Targu dzięki autobusom miejskim o numerach 1, 2, 8, 5, 3 oraz 10. Na terenie miasta działają również różne sieci taksówkarskie.

Co warto zobaczyć w Nowym Targu?

Z Nowego Sącza do Nowego Targu podróżują osoby w każdym wieku i każdej płci, jednak połączenie to nie jest realizowane codziennie.

Na terenie Nowego Targu znaleźć można kilka ciekawych atrakcji wartych zobaczenia. Jedną z nich jest Kościół św. Anny przyciągający miłośników architektury obiektów sakralnych oraz Bór na Czerwonem będący lokalnym rezerwatem przyrody. Podczas pobytu w Nowym Targu warto również udać się na Turbacz oraz odwiedzić Muzeum Podhalańskie.

Atrakcje naturalne w Nowym Targu

Na terenie Nowego Targu znajduje się nie tylko Bór na Czerwonem, lecz także Gorczański Park Narodowy i Polana Łapsowa Niżna. Są to piękne, zielone okolice trafiające w gusta osób uwielbiających długie spacery.