Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Nowy Sącz — Tarnów

Najlepsza oferta

Codziennie
14:55
Czas przejazdu01 h. 30 min

Nowy Sącz

Nowy Sącz, Pl.Dąbrowskiego

16:25

Tarnów

Tarnów, Dworzec Autobusowy

15,45 

Rozkład jazdy autobusów Nowy Sącz — Tarnów w 2019 rok

Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Nowy Sącz

Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2

11:10

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

16,80 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu01 h. 30 min

Nowy Sącz

Dworzec autobusowy, plac gen. Henryka Dąbrowskiego 2

22:00

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

16,80 
Popularne kierunki
Do miasta Tarnów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu