Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnów — Krynica-Zdrój

Najlepsza oferta

Codziennie
14:45
Czas przejazdu02 h. 15 min

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

17:00

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój, Krynica-Zdrój, Dworzec Autobusowy/Kolejowy

23,10 

Rozkład jazdy autobusów Tarnów — Krynica-Zdrój w 2019 rok roku

Codziennie
02:50
Czas przejazdu02 h. 45 min

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

05:35

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój, Krynica-Zdrój, Dworzec Autobusowy/Kolejowy

23,10 
Codziennie
11:10
Czas przejazdu01 h. 50 min

Tarnów

13:00

Krynica-Zdrój

Krynica Zdrój, Dworzec PKP

23,69 
Popularne kierunki
Do miasta Tarnów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu