Bilety autobusowe

Busko-Zdrój - Warszawa

od 44 zł, 23 paź

Rozkład jazdy PKS Busko-Zdrój – Warszawa

13:25
22 paź
w drodze 04 godz. 30 min

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego

17:55
22 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

45
13:25
22 paź
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego
09:15
Krynica-Zdrój, Hawana
09:30
Łabowa, 26/29
09:55
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
11:10
Tarnów, Dworzec Autobusowy
11:55
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
12:12
Szczucin, Rynek
12:30
Stopnica, ul. Piotrowskiego
12:50
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
14:25
Kielce, Dworzec Autobusowy
15:00
Skarżysko-Kamienna, Paryska 10
15:50
Radom, Dworzec Autobusowy
16:05
Radom, ul. Kusocińskiego
16:07
Radom, ul.Warszawska Rondo
16:40
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
17:05
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
17:55
22 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
22 paź
w drodze 04 godz. 25 min

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego

18:35
22 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

45
14:10
22 paź
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego
10:07
Krościenko, Rynek
10:25
Łącko, Zajezdnia autobusowa
10:59
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
12:20
Tarnów, Dworzec Autobusowy
12:55
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
13:15
Szczucin, Rynek
13:55
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
15:10
Kielce, Dworzec Autobusowy
15:50
Skarżysko-Kamienna, Paryska 10
16:40
Radom, Dworzec Autobusowy
17:25
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
18:35
22 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:35
22 paź
w drodze 04 godz. 45 min

Busko-Zdrój

Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego

04:20
23 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

45
23:35
22 paź
Busko-Zdrój
Dworzec autobusowy Busko-Zdroj, ulica Ludwika Waryńskiego
19:04
Krynica-Zdrój, Szpital
19:10
Muszyna, Rynek
19:23
Żegiestów-Zdrój, Wiktor
19:25
Żegiestów-Zdrój
19:35
Wierchomla Wielka, Skrzyżowanie
19:55
Piwniczna-Zdrój, Rynek
20:05
Rytro, Dworzec Kolejowy
20:20
Stary Sącz, Rynek
20:30
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
22:00
Tarnów, Dworzec Autobusowy
22:33
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
22:53
Szczucin, Rynek
23:33
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
00:55
Kielce, Dworzec Autobusowy
01:38
Skarżysko-Kamienna, Paryska 10
02:30
Radom, ul. Prażmowskiego
03:10
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
03:35
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
04:10
Warszawa, Al. Krakowska 05
04:20
23 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa