Rozkład jazdy PKS Busko-Zdrój – Warszawa

13:25
23 cze
17:55
23 cze
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
42,00
13:25
23 cze
Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
09:15
Krynica-Zdrój
09:30
Łabowa
09:55
Nowy Sącz
10:18
Łososina Dolna
10:32
Czchów
11:10
Tarnów
11:55
Dąbrowa Tarnowska
12:12
Szczucin
12:30
Stopnica
12:50
Busko-Zdrój
14:25
Kielce
15:00
Skarżysko-Kamienna
15:50
Radom
16:05
Radom
16:07
Radom
16:40
Białobrzegi
17:05
Grójec
17:55
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
23 cze
18:35
23 cze
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
42,00
14:10
23 cze
Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
10:07
Krościenko
10:25
Łącko
10:59
Nowy Sącz
12:20
Tarnów
12:55
Dąbrowa Tarnowska
13:15
Szczucin
13:55
Busko-Zdrój
15:10
Kielce
15:50
Skarżysko-Kamienna
16:40
Radom
17:25
Białobrzegi
18:35
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
23 cze
21:35
23 cze
MDA Waryńskiego
D.A. Metro Wilanowska
Kupić za
44,00
17:35
23 cze
Busko-Zdrój
MDA Waryńskiego
21:35
23 cze
Warszawa
D.A. Metro Wilanowska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:35
23 cze
04:20
24 cze
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
42,00
23:35
23 cze
Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
19:04
Krynica-Zdrój
19:10
Muszyna
19:23
Żegiestów-Zdrój
19:25
Żegiestów-Zdrój
19:35
Wierchomla Wielka
19:55
Piwniczna-Zdrój
20:05
Rytro
20:20
Stary Sącz
20:30
Nowy Sącz
22:00
Tarnów
22:33
Dąbrowa Tarnowska
22:53
Szczucin
23:33
Busko-Zdrój
00:55
Kielce
01:38
Skarżysko-Kamienna
02:30
Radom
03:10
Białobrzegi
03:35
Grójec
04:10
Warszawa
04:20
24 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa