Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kielce

08:00
14 sie
11:25
14 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
08:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
08:45
Grójec
09:10
Białobrzegi
09:40
Radom
09:42
Radom
09:50
Radom
10:50
Skarżysko-Kamienna
11:25
Kielce
12:35
Busko-Zdrój
13:27
Stopnica
13:45
Szczucin
14:02
Dąbrowa Tarnowska
14:40
Tarnów
16:05
Nowy Sącz
16:35
Łabowa
16:55
Krynica-Zdrój
11:25
14 sie
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:20
14 sie
12:30
14 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
09:20
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:30
Białobrzegi
11:05
Radom
11:55
Skarżysko-Kamienna
12:30
Kielce
13:25
Busko-Zdrój
14:20
Szczucin
14:40
Dąbrowa Tarnowska
15:05
Tarnów
16:20
Nowy Sącz
17:00
Łącko
17:20
Krościenko
12:30
14 sie
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:45
14 sie
14:05
14 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
10:45
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:25
Olsztyn
06:35
Olsztyn
07:00
Olsztynek
07:28
Nidzica
08:00
Mława
08:35
Strzegowo
08:50
Glinojeck
09:15
Płońsk
10:05
Warszawa
10:15
Warszawa
10:30
Warszawa
10:55
Warszawa
11:30
Grójec
11:55
Białobrzegi
12:25
Radom
12:30
Radom
13:15
Szydłowiec
13:30
Skarżysko-Kamienna
13:40
Suchedniów
14:05
Kielce
14:53
Jędrzejów
14:55
Jędrzejów
15:25
Książ Wielki
15:52
Słomniki
16:20
Kraków
16:50
Kraków
17:20
Myślenice
17:55
Chabówka
18:15
Nowy Targ
18:35
Poronin
14:05
14 sie
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:09
14 sie
17:07
14 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
Kupić za
31,50
14:09
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:05
Warszawa
14:09
Warszawa
14:20
Warszawa
14:33
Sękocin-Las
14:40
Wólka Kosowska
15:01
Grójec
15:24
Białobrzegi
15:51
Radom
15:56
Radom
16:21
Szydłowiec
16:34
Skarżysko-Kamienna
16:59
Kielce
17:01
Kielce
17:04
Kielce
17:07
Kielce
17:10
Kielce
17:13
Kielce
17:15
Kielce
17:29
Morawica
17:38
Lisów
17:39
Piotrkowice
17:50
Chmielnik
17:56
Śladków Mały
18:11
Busko-Zdrój
18:13
Busko-Zdrój
18:16
Busko-Zdrój
17:07
14 sie
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
14 sie
23:45
14 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
20:30
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
Warszawa
21:15
Grójec
21:40
Białobrzegi
22:20
Radom
23:05
Skarżysko-Kamienna
23:45
Kielce
01:15
Busko-Zdrój
02:00
Szczucin
02:20
Dąbrowa Tarnowska
02:50
Tarnów
04:05
Nowy Sącz
04:15
Stary Sącz
04:30
Rytro
04:40
Piwniczna-Zdrój
05:00
Wierchomla Wielka
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój
05:25
Muszyna
05:31
Krynica-Zdrój
23:45
14 sie
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kielce
Do miasta Warszawa
Z miasta Kielce