Bilety autobusowe

Warszawa - Kielce

od 31 zł, 19 paź

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kielce

08:00
20 paź
w drodze 03 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:25
20 paź

Kielce

Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12

34
08:00
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:45
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
09:10
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
09:40
Radom, ul.Warszawska Rondo
09:42
Radom, ul. Kusocińskiego
09:50
Radom, Dworzec Autobusowy
10:50
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
11:25
Kielce, Dworzec Autobusowy
12:35
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
13:27
Stopnica, ul. Piotrowskiego
13:45
Szczucin, Rynek
14:02
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
14:40
Tarnów, Dworzec Autobusowy
16:05
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
16:35
Łabowa, 26/29
16:55
Krynica-Zdrój, Hawana
11:25
20 paź
Kielce
Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:20
20 paź
w drodze 03 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:30
20 paź

Kielce

Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12

32
09:20
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:30
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
11:05
Radom, Dworzec Autobusowy
11:55
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
12:30
Kielce, Dworzec Autobusowy
13:25
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
14:20
Szczucin, Rynek
14:40
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
15:05
Tarnów, Dworzec Autobusowy
16:20
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
17:00
Łącko, Zajezdnia autobusowa
17:20
Krościenko, Rynek
12:30
20 paź
Kielce
Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
20 paź
w drodze 03 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:45
20 paź

Kielce

Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12

34
20:30
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:40
Warszawa, Al. Krakowska 06
21:15
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
21:40
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
22:20
Radom, ul. Prażmowskiego
23:05
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
23:45
Kielce, Dworzec Autobusowy
01:15
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
02:00
Szczucin, Rynek
02:20
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
02:50
Tarnów, Dworzec Autobusowy
04:05
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
04:15
Stary Sącz, Rynek
04:30
Rytro, Dworzec Kolejowy
04:40
Piwniczna-Zdrój, Rynek
05:00
Wierchomla Wielka, Skrzyżowanie
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój, Wiktor
05:25
Muszyna, Rynek
05:31
Krynica-Zdrój, Szpital
23:45
20 paź
Kielce
Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kielce
Do miasta Warszawa
Z miasta Kielce