Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kielce

08:00
24 lut
11:25
24 lut
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
30,00
08:00
24 lut
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:45
Grójec
09:10
Białobrzegi
09:40
Radom
09:42
Radom
09:50
Radom
10:50
Skarżysko-Kamienna
11:25
Kielce
12:35
Busko-Zdrój
13:27
Stopnica
13:45
Szczucin
14:02
Dąbrowa Tarnowska
14:40
Tarnów
15:20
Czchów
15:40
Łososina Dolna
16:05
Nowy Sącz
16:35
Łabowa
16:55
Krynica-Zdrój
11:25
24 lut
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
24 lut
12:30
24 lut
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
30,00
09:20
24 lut
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:30
Białobrzegi
11:05
Radom
11:55
Skarżysko-Kamienna
12:30
Kielce
13:25
Busko-Zdrój
14:20
Szczucin
14:40
Dąbrowa Tarnowska
15:05
Tarnów
16:20
Nowy Sącz
17:00
Łącko
17:20
Krościenko
12:30
24 lut
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
24 lut
17:02
24 lut
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
34,00
13:45
24 lut
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:57
Warszawa
14:32
Grójec
14:59
Białobrzegi
15:30
Radom
15:34
Radom
16:08
Szydłowiec
16:22
Skarżysko-Kamienna
16:32
Suchedniów
16:58
Kielce
17:02
Kielce
17:14
Kielce
17:47
Chmielnik
18:08
Busko-Zdrój
18:30
Stopnica
18:39
Pacanów
18:44
Słupia
18:54
Szczucin
19:13
Dąbrowa Tarnowska
19:14
Dąbrowa Tarnowska
19:35
Tarnów
19:38
Tarnów
20:08
Pilzno
20:24
Brzostek
20:33
Kołaczyce
20:43
Jasło
17:02
24 lut
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
23:45
24 lut
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
30,00
20:30
24 lut
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:40
Warszawa
21:15
Grójec
21:40
Białobrzegi
22:20
Radom
23:05
Skarżysko-Kamienna
23:45
Kielce
01:15
Busko-Zdrój
02:00
Szczucin
02:20
Dąbrowa Tarnowska
02:50
Tarnów
04:05
Nowy Sącz
04:15
Stary Sącz
04:30
Rytro
04:40
Piwniczna-Zdrój
05:00
Wierchomla Wielka
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój
05:25
Muszyna
05:31
Krynica-Zdrój
23:45
24 lut
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kielce
Z miasta Kielce