Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kielce

09:20
22 maj
12:30
22 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
09:20
22 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:30
Białobrzegi
11:05
Radom
11:55
Skarżysko-Kamienna
12:30
Kielce
13:25
Busko-Zdrój
14:20
Szczucin
14:40
Dąbrowa Tarnowska
15:05
Tarnów
16:20
Nowy Sącz
17:00
Łącko
17:20
Krościenko
12:30
22 maj
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:09
22 maj
17:07
22 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
Kupić za
31,50
14:09
22 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:05
Warszawa
14:09
Warszawa
14:20
Warszawa
14:33
Sękocin-Las
14:40
Wólka Kosowska
15:01
Grójec
15:24
Białobrzegi
15:51
Radom
15:56
Radom
16:21
Szydłowiec
16:34
Skarżysko-Kamienna
16:59
Kielce
17:01
Kielce
17:04
Kielce
17:07
Kielce
17:10
Kielce
17:13
Kielce
17:15
Kielce
17:29
Morawica
17:38
Lisów
17:39
Piotrkowice
17:50
Chmielnik
17:56
Śladków Mały
18:11
Busko-Zdrój
18:13
Busko-Zdrój
18:16
Busko-Zdrój
17:07
22 maj
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
22 maj
19:52
22 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
Kupić za
31,50
16:45
22 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:35
Warszawa
16:39
Warszawa
16:56
Warszawa
17:09
Sękocin-Las
17:16
Wólka Kosowska
17:37
Grójec
18:00
Białobrzegi
18:27
Radom
18:32
Radom
18:57
Szydłowiec
19:19
Skarżysko-Kamienna
19:44
Kielce
19:46
Kielce
19:49
Kielce
19:52
Kielce
19:55
Kielce
19:58
Kielce
20:00
Kielce
20:14
Morawica
20:23
Lisów
20:24
Piotrkowice
20:35
Chmielnik
20:41
Śladków Mały
20:56
Busko-Zdrój
20:58
Busko-Zdrój
21:01
Busko-Zdrój
19:52
22 maj
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
22 maj
21:32
22 maj
Warszawa, PKiN Plac Defilad
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
Kupić za
31,50
18:15
22 maj
Warszawa
Warszawa, PKiN Plac Defilad
18:20
Warszawa
18:24
Warszawa
18:36
Warszawa
18:49
Sękocin-Las
18:56
Wólka Kosowska
19:17
Grójec
19:40
Białobrzegi
20:07
Radom
20:12
Radom
20:37
Szydłowiec
20:46
Skarżysko-Kamienna
21:24
Kielce
21:26
Kielce
21:29
Kielce
21:32
Kielce
21:35
Kielce
21:38
Kielce
21:40
Kielce
21:54
Morawica
22:03
Lisów
22:04
Piotrkowice
22:15
Chmielnik
22:21
Śladków Mały
22:36
Busko-Zdrój
22:38
Busko-Zdrój
22:41
Busko-Zdrój
21:32
22 maj
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 maj
23:45
22 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
20:30
22 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
Warszawa
21:15
Grójec
21:40
Białobrzegi
22:20
Radom
23:05
Skarżysko-Kamienna
23:45
Kielce
01:15
Busko-Zdrój
02:00
Szczucin
02:20
Dąbrowa Tarnowska
02:50
Tarnów
04:05
Nowy Sącz
04:15
Stary Sącz
04:30
Rytro
04:40
Piwniczna-Zdrój
05:00
Wierchomla Wielka
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój
05:25
Muszyna
05:31
Krynica-Zdrój
23:45
22 maj
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kielce
Do miasta Warszawa
Z miasta Kielce