Rozkład jazdy PKS Kraków – Kielce

06:10
17 sie
08:10
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Żelazna 18
Kupić za
21,60
06:10
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
17 sie
Kielce
Żelazna 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
17 sie
14:54
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Galeria Korona Kielce, ul. Warszawska 26
Kupić za
15,00
13:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:54
17 sie
Kielce
Galeria Korona Kielce, ul. Warszawska 26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
17 sie
14:56
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja paliw - Warszawska, ul. Warszawska
Kupić za
20,00
13:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:56
17 sie
Kielce
Stacja paliw - Warszawska, ul. Warszawska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:10
17 sie
15:06
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
ul. Żelazna 18
Kupić za
23,76
13:10
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:06
17 sie
Kielce
ul. Żelazna 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
17 sie
17:06
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
ul. Żelazna 18
Kupić za
23,76
15:10
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:06
17 sie
Kielce
ul. Żelazna 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
17 sie
18:10
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Żelazna 18
Kupić za
21,60
16:10
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:10
17 sie
Kielce
Żelazna 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
17 sie
19:46
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
ul. Żelazna 18
Kupić za
23,76
17:50
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:46
17 sie
Kielce
ul. Żelazna 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
17 sie
22:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Plac przy Dworcu PKP, ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Kupić za
15,00
20:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:20
17 sie
Kielce
Plac przy Dworcu PKP, ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
17 sie
22:24
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Galeria Korona Kielce, ul. Warszawska 26
Kupić za
20,00
20:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:24
17 sie
Kielce
Galeria Korona Kielce, ul. Warszawska 26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
17 sie
22:41
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
ul. Żelazna 18
Kupić za
23,76
21:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:41
17 sie
Kielce
ul. Żelazna 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
17 sie
23:26
17 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kielce, ul. Sandomierska (Źródłowa) / 02
Kupić za
21,00
21:10
17 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
21:14
Kraków
21:38
Słomniki
21:54
Miechów
22:10
Książ Wielki
22:36
Jędrzejów
22:37
Jędrzejów
23:20
Kielce
23:26
Kielce
23:23
Kielce
23:25
Kielce
23:52
Bieliny
00:08
Nowa Słupia
00:22
Waśniów
23:26
17 sie
Kielce
Kielce, ul. Sandomierska (Źródłowa) / 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
17 sie
01:10
18 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kielce, ul. Żytnia (BUS Hala) /02
Kupić za
9,45
23:30
17 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
01:10
Kielce
01:55
Skarżysko-Kamienna
02:40
Radom
01:10
18 sie
Kielce
Kielce, ul. Żytnia (BUS Hala) /02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kielce
Do miasta Kraków
Z miasta Kielce