Bilety autobusowe

Kraków - Kielce

od 15 zł, 19 paź

Rozkład jazdy PKS Kraków – Kielce

13:00
18 paź
w drodze 01 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:50
18 paź

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

20
13:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:50
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
18 paź
w drodze 01 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:50
18 paź

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

15
13:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:50
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:10
18 paź
w drodze 01 godz. 56 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:06
18 paź

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

23
13:10
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:06
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 paź
w drodze 02 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
18 paź

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

21
14:10
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
18 paź
w drodze 01 godz. 56 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:06
18 paź

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

23
15:10
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:06
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
18 paź
w drodze 02 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:10
18 paź

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

21
16:10
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:10
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:35
18 paź
w drodze 02 godz. 00 min

Kraków

Bosacka, Dworzec MDA, st.D7

18:35
18 paź

Kielce

Żelazna, Dw. Busów st.16

15
16:35
18 paź
Kraków
Bosacka, Dworzec MDA, st.D7
18:35
18 paź
Kielce
Żelazna, Dw. Busów st.16
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:35
18 paź
w drodze 02 godz. 00 min

Kraków

Bosacka, Dworzec MDA, st.D7

18:35
18 paź

Kielce

Żelazna, Dw. Busów st.16

20
16:35
18 paź
Kraków
Bosacka, Dworzec MDA, st.D7
18:35
18 paź
Kielce
Żelazna, Dw. Busów st.16
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
18 paź
w drodze 01 godz. 56 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:46
18 paź

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

23
17:50
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:46
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
18 paź
w drodze 02 godz. 16 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:26
18 paź

Kielce

Kielce, Kielce, ul. Sandomierska (Źródłowa) / 02

21
21:10
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:14
Kraków, Opolska Estakada ul. 29 Listopada /02
21:38
Słomniki
21:54
Miechów, ul. Piłsudskiego Cmentarz /01
22:10
Książ Wielki
22:36
Jędrzejów, Partyzantów 01/02
22:37
Jędrzejów, ul. Kielecka
23:20
Kielce, Plac Niepodległości
23:26
Kielce, ul. Sandomierska (Źródłowa) / 02
23:23
Kielce, Al. IX w. Kielc (UM) /04
23:25
Kielce, ul. Sandomierska /04
23:52
Bieliny, ul. Kielecka (Zbiornik PPOŻ) /06
00:08
Nowa Słupia, Rynek
00:22
Waśniów, Rynek /02
23:26
18 paź
Kielce
Kielce, Kielce, ul. Sandomierska (Źródłowa) / 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kielce
Z miasta Kielce