Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Kielce

Najlepsza oferta

pon, śro
20:30
Czas przejazdu01 h. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:20

Kielce

Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

20,00 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Kielce w 2019 rok

Poza pią
13:00
Czas przejazdu01 h. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:50

Kielce

Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

20,00 
Poza wto
21:10
Czas przejazdu02 h. 16 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:26

Kielce

Przystanek, ul. Sandomierska

21,00 
Poza śro
06:10
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:10

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

21,63 
pon, pią
14:10
Czas przejazdu02 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

21,63 
pon, czw, pią, nie
16:10
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:10

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

21,63 
Codziennie
08:10
Czas przejazdu01 h. 56 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:06

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

22,66 
Poza wto i nie
13:10
Czas przejazdu01 h. 56 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:06

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

22,66 
Codziennie
15:10
Czas przejazdu01 h. 56 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:06

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

22,66 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu01 h. 56 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:46

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

22,66 
W poniedziałki
21:00
Czas przejazdu01 h. 41 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:41

Kielce

Kielce, ul. Żelazna 18

22,66 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kielce
Do miasta Kraków
Z miasta Kielce
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu