Rozkład jazdy PKS Kielce – Warszawa

14:25
16 sie
17:55
16 sie
Kielce, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
14:25
16 sie
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
09:15
Krynica-Zdrój
09:30
Łabowa
09:55
Nowy Sącz
11:10
Tarnów
11:55
Dąbrowa Tarnowska
12:12
Szczucin
12:30
Stopnica
12:50
Busko-Zdrój
14:25
Kielce
15:00
Skarżysko-Kamienna
15:50
Radom
16:05
Radom
16:07
Radom
16:40
Białobrzegi
17:05
Grójec
17:55
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
16 sie
18:35
16 sie
Kielce, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
15:15
16 sie
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
10:07
Krościenko
10:25
Łącko
10:59
Nowy Sącz
12:20
Tarnów
12:55
Dąbrowa Tarnowska
13:15
Szczucin
13:55
Busko-Zdrój
15:10
Kielce
15:50
Skarżysko-Kamienna
16:40
Radom
17:25
Białobrzegi
18:35
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
16 sie
21:35
16 sie
Tymczasowy D.A. Pl. Niepodległości (przed Dworcem PKP)
D.A. Metro Wilanowska
Kupić za
34,00
18:40
16 sie
Kielce
Tymczasowy D.A. Pl. Niepodległości (przed Dworcem PKP)
21:35
16 sie
Warszawa
D.A. Metro Wilanowska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Warszawa
Do miasta Kielce
Z miasta Warszawa