Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Lublin - Kielce

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Kielce

Najlepsza oferta

Codziennie
09:02
Czas przejazdu03 h. 08 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
12:10
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
35,02 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Kielce w 2019 roku

Codziennie
06:02
Czas przejazdu03 h. 08 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
09:10
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
35,02 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:
pon, śro, czw, nie
16:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
19:00
Kielce
Kielce, D.A. Żelazna ( dworzec Bus )
35,02 
Przewoźnik: As
Ocena:
Codziennie
05:00
Czas przejazdu03 h. 26 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
08:26
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
36,05 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu03 h. 26 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
11:26
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
36,05 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
Codziennie
10:42
Czas przejazdu03 h. 26 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
14:08
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
36,05 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
Codziennie
12:47
Czas przejazdu03 h. 13 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
16:00
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
36,05 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:
pon, wto, śro
14:30
Czas przejazdu03 h. 26 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
17:56
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
36,05 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
Codziennie
15:17
Czas przejazdu03 h. 23 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
18:40
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
36,05 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:
Codziennie
15:52
Czas przejazdu03 h. 19 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
19:11
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
36,05 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
pon, śro
16:18
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
19:43
Kielce
Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18
36,05 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu04 h. 05 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
15:05
Kielce
Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1
42,00 
Przewoźnik: PKS Ostrowiec Św.
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Kielce
Do miasta Lublin
Z miasta Kielce
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu