Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweStarachowice - Kielce

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Starachowice — Kielce

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Starachowice — Kielce w 2024 roku

Popularne kierunki
Do miasta Kielce
Z miasta Kielce

Autobus Starachowice - Kielce. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Starachowice Kielce - informacje o podróży

Odległość pomiędzy Starachowicami a Kielcami wynosi około 55 kilometrów. Pokonanie tego dystansu zajmuje zwykle nieco ponad godzinę i jest możliwe dzięki autokarom kilku przewoźników.

Przewoźnicy autobusowi na trasie Starachowice - Kielce

Ze Starachowic do Kielc można dostać się za pomocą autokarów takich przewoźników, jak Net-Bus Eco i Oparka DVL. Taki przejazd kosztuje około 8 zł w przypadku osób dorosłych.

Jak dojechać pociągiem ze Starachowic do Kielc?

Ze Starachowic można w łatwy sposób dojechać do Kielc również za pomocą pociągów firmy PolRegio. Takie połączenia mają miejsce około 15 razy w ciągu dnia i są to zwykle przejazdy bezpośrednie kosztujące 6,60 zł.

Dworzec autobusowy w Starachowicach

Autobus Starachowice Kielce rozpoczyna podróż na dworcu autobusowym Starachowice Zachodnie przy ulicy Nadrzecznej. Jest to niewielki budynek połączony ze stacją kolejową na świeżym powietrzu. W pobliżu tej lokalizacji znaleźć można kilka lokali gastronomicznych oraz sklepów.

Jak dojechać na dworzec autobusowy w Starachowicach?

Na teren dworca autobusowego w Starachowicach można dostać się za pomocą pociągów PolRegio zatrzymujących się na pobliskiej stacji kolejowej. Istnieje także opcja skorzystania z autobusów miejskich linii o numerze 15 lub taksówek kursujących po całym mieście.

Przyjazd do Kielc - ul. Żelazna

Autobusy Starachowice Kielce zatrzymują się na placu przy ulicy Żelaznej. W tym miejscu znajduje się także dworzec kolejowy, na terenie którego podróżni mogą skorzystać z poczekalni, kas biletowych i sklepów. Z tej lokalizacji odjeżdżają także pociągi do wielu polskich miast.

Poruszanie się po Kielcach

Z przystanku przy ulicy Żelaznej można szybko dojść na dworzec kolejowy, z którego odjeżdżają autobusy miejskie o numerach 6, C, 10, 13, 14, 21, 33, 34, 43, 44, 46, 47, 50, 54, N1, N2, 100 i 114. Na terenie miasta kursują także taksówki.

Co warto zobaczyć w Kielcach?

Ze Starachowic do Kielc podróżują osoby w każdym wieku i każdej płci. Jest to kierunek wybierany zarówno przez studentów, jak i całe rodziny z dziećmi.

Będąc w Kielcach warto odwiedzić takie miejsca, jak Pałac Biskupów Krakowskich trafiający w gusta miłośników architektury oraz Geopark Kielce. Jest to rezerwat przyrody przedstawiający informacje o wielu procesach zachodzących na Ziemi.

W mieście znajduje się także kilka miejsc stworzonych z myślą o najmłodszych turystach. Są to, między innymi, park rozrywki Kompleks Świętokrzyska Polana oraz Muzeum Zabawek i Zabawy.