Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kielce — Lwów w 2018 rok roku

00:40
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 05 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:45
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 09 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:45
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, nie
00:40
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
Czas przejazdu 06 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:55
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 07 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
17:10
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 08 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:55
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
Czas przejazdu 13 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
16:55
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
Czas przejazdu 13 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
16:55
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 12 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
00:40
Dworzec Kolejowy; plac Niepodległości 1
Czas przejazdu 06 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
00:40
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 05 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:10
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 08 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
Codziennie
00:40
Czas przejazdu 05 h. 20 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

59
00:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
04:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Napoje i woda po drodze
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TocoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:45
Czas przejazdu 09 h. 35 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

74
21:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menyok N.I.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 26 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
pią, nie
21:45
Czas przejazdu 09 h. 05 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

74
21:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menyok N.I.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 26 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
00:40
Czas przejazdu 06 h. 10 min

Kielce

Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12

06:50

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

78
00:40
Kielce
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
05:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Napoje i woda po drodze
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TocoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
23:55
Czas przejazdu 07 h. 15 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

100
23:55
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Bova Futura
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • RKM

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:10
Czas przejazdu 08 h. 50 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

100
17:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
16:55
Czas przejazdu 13 h. 20 min
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

110
16:55
Kielce
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
16:55
Czas przejazdu 13 h. 20 min
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

110
16:55
Kielce
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:55
Czas przejazdu 12 h. 20 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

111
16:55
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
00:40
Czas przejazdu 06 h. 50 min

Kielce

Dworzec Kolejowy; plac Niepodległości 1

08:30

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

120
00:40
Kielce
Dworzec Kolejowy; plac Niepodległości 1
08:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AKKORD-PLUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:40
Czas przejazdu 05 h. 20 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

162
00:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
04:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Napoje i woda po drodze
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TocoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
17:10
Czas przejazdu 08 h. 00 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

165
17:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
02:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Lwów
Do miasta Kielce
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: