Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kielce — Lwów

Najlepsza oferta

Codziennie
23:20
Czas przejazdu06 h. 40 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

62,78 

Rozkład jazdy autobusów Kielce — Lwów w 2019 rok roku

Codziennie
23:20
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

62,78 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

70,00 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu08 h. 00 min
+1 dzień

Kielce

Dw. Autobusowy przy PKP, ul. Żelazna (przy poczcie), Kielce

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

70,00 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu08 h. 10 min
+1 dzień

Kielce

KIELCE, Dworzec PKP, ul. Żelazna przy Poczcie

08:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

70,38 
Codziennie
21:45
Czas przejazdu08 h. 15 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

71,40 
Codziennie
21:45
Czas przejazdu09 h. 35 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

73,64 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu06 h. 40 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

78,47 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

78,47 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

06:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

78,47 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu06 h. 40 min
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

78,47 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

92,70 
wto, czw, nie
16:55
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

114,50 
wto, czw, nie
16:55
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

114,50 
wto, czw, nie
16:55
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

114,50 
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Lwów
Do miasta Kielce
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Kielce – Lwów

Pozbawiony przesiadek przejazd na linii Kielce – Lwów zajmuje zazwyczaj od sześciu do ośmiu godzin. Z tego powodu przewoźnicy dysponujący autobusami na tej trasie oferują głównie przejazdy rozpoczynające się w późnych godzinach popołudniowych lub nocnych.

Bus kursujący na trasie Kielce - Lwów , w zależności od przewodnika, zatrzyma się na kieleckim placu przy Dworcu PKP, na skrzyżowaniu ulicy Żelaznej i Placu Niepodległości, bądź na dworcu autobusowym przy ulicy Czarnowskiej. Przy rezerwacji biletu warto więc upewnić się co do lokalizacji odjazdu. Oba miejsca znajdują się jednak blisko siebie, w odległości pięciu minut pieszo, a ich odnalezienie nie powinno stanowić problemu ze względu na umiejscowienie w pobliżu Śródmieścia i Stawu Podzameckiego. Busy z Kielc do Lwowa cieszą się dużym powodzeniem ze względu na rosnącą popularność ukraińskiego miasta jako destynacji turystycznej, więc mimo sporej ilości dziennych przejazdów dobrym pomysłem może okazać się wcześniejszy zakup biletu na trasie Kielce – Lwów.

We Lwowie busy z Kielc, w zależności od przewoźnika, zatrzymują się na Dworcu Autobusowym Centralnym przy ulicy Stryjskiej, bądź przy ulicy Dworcowej 1, przy której zlokalizowany jest nowy dworzec autobusowy i dworzec kolejowy. Dla pasażerów podróżujących na trasie Kielce - Lwów w celach turystycznych ulica Dworcowa może okazać dogodniejszą destynacją ze względu na nieco mniejszy dystans od głównych atrakcji miasta. Oba dworce zlokalizowane są jednak w odległości od Starego Miasta, która wymaga skorzystania z transportu publicznego.