Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kielce — Lwów w 2019 rok roku

Codziennie
23:20
6 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

58,58 
23:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
04:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
W poniedziałki
23:20
8 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1

08:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

65,00 
23:20
Kielce
Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1
08:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AKKORD-PLUS
Codziennie
21:45
9 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

73,64 
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 28 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
pią, nie
21:45
9 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

73,64 
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 28 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Codziennie
23:20
6 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

75,43 
23:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
04:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
Codziennie
23:20
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

06:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

75,43 
23:10
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
05:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
Codziennie
17:10
8 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

110,00 
17:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, sob
17:10
8 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

110,00 
17:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
02:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
wto, czw, nie
16:55
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

110,06 
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
16:55
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

110,06 
16:55
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
16:55
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

110,16 
16:55
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
W poniedziałki
00:40
6 godz. 50 min w drodze

Kielce

Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1

08:30

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

116,13 
00:40
Kielce
Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1
08:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Lwów
Do miasta Kielce
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Autobus Kielce – Lwów

Pozbawiony przesiadek przejazd na linii Kielce – Lwów zajmuje zazwyczaj od sześciu do ośmiu godzin. Z tego powodu przewoźnicy dysponujący autobusami na tej trasie oferują głównie przejazdy rozpoczynające się w późnych godzinach popołudniowych lub nocnych.

Bus kursujący na trasie Kielce - Lwów , w zależności od przewodnika, zatrzyma się na kieleckim placu przy Dworcu PKP, na skrzyżowaniu ulicy Żelaznej i Placu Niepodległości, bądź na dworcu autobusowym przy ulicy Czarnowskiej. Przy rezerwacji biletu warto więc upewnić się co do lokalizacji odjazdu. Oba miejsca znajdują się jednak blisko siebie, w odległości pięciu minut pieszo, a ich odnalezienie nie powinno stanowić problemu ze względu na umiejscowienie w pobliżu Śródmieścia i Stawu Podzameckiego. Busy z Kielc do Lwowa cieszą się dużym powodzeniem ze względu na rosnącą popularność ukraińskiego miasta jako destynacji turystycznej, więc mimo sporej ilości dziennych przejazdów dobrym pomysłem może okazać się wcześniejszy zakup biletu na trasie Kielce – Lwów.

We Lwowie busy z Kielc, w zależności od przewoźnika, zatrzymują się na Dworcu Autobusowym Centralnym przy ulicy Stryjskiej, bądź przy ulicy Dworcowej 1, przy której zlokalizowany jest nowy dworzec autobusowy i dworzec kolejowy. Dla pasażerów podróżujących na trasie Kielce - Lwów w celach turystycznych ulica Dworcowa może okazać dogodniejszą destynacją ze względu na nieco mniejszy dystans od głównych atrakcji miasta. Oba dworce zlokalizowane są jednak w odległości od Starego Miasta, która wymaga skorzystania z transportu publicznego.