Bilety autobusowe

Starachowice - Radom

od 11 zł, 26 wrz

Rozkład jazdy PKS Starachowice – Radom

18:40
25 wrz
w drodze 01 godz. 05 min

Starachowice

Starachowice, Starachowice, Dworzec Kolejowy

19:45
25 wrz

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

12
18:40
25 wrz
Starachowice
Starachowice, Starachowice, Dworzec Kolejowy
16:55
Gorzyce, Urząd Gminy
17:03
Sandomierz, ul. Lwowska
17:10
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
17:45
Opatów, Dworzec Autobusowy
18:05
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
18:15
Kunów, ul. Ostrowiecka
18:40
Starachowice, Dworzec Kolejowy
19:15
Iłża, Dworzec Autobusowy
19:45
Radom, Dworzec Autobusowy
20:25
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
20:50
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
19:45
25 wrz
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Radom