Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnów — Kielce

Najlepsza oferta

Codziennie
02:40
Czas przejazdu02 h. 16 min

Tarnów

Przystanek transportu publicznego 06 (Westerplatte), al. Jana Pawla II

04:56

Kielce

Dworzec Kolejowy, plac Niepodległości 1

28,62 

Rozkład jazdy autobusów Tarnów — Kielce w 2019 roku

Codziennie
11:25
Czas przejazdu03 h. 00 min

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

14:25

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

29,40 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu02 h. 50 min
+1 dzień

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

00:55
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

29,40 
Popularne kierunki
Do miasta Kielce
Do miasta Tarnów
Z miasta Kielce
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu